Michał Malitowski pokazał nowe zdjęcie ze ślubu. Jest bardzo romantyczne! „Najpiękniejsze ze wszystkich”

Michał Malitowski

Michał Malitowski

Michał Malitowski jest szczęśliwie zakochany. Dowodem może być zdjęcie, które w mediach społecznościowych opublikowała jego żona, Yuliya Phillips. Co na nim widać? 

Michał Malitowski w zeszłym roku oznajmił, że rozstał się z wieloletnią partnerką i matką jego córki Lii Michelle, Joanną Leunis. Dawni partnerzy swoje rozstanie skomentowali w oświadczeniach, w których podkreślali, że swoją relację zakończyli w przyjaźni. Tuż po tym wydarzeniu, tancerz publicznie przyznał się do depresji, z którą walczył przez wiele miesięcy.

Na szczęście chorobę udało mu się pokonać. W krótkim czasie na jego drodze pojawiła się nowa miłość. To tancerka Yuliya, która wspierała go w trudnych chwilach:

Czuję, że wygrałem walkę z depresją. Mam nadzieję, że ta choroba do mnie nie wróci. Choć cały czas się tego boję. Nie chciałbym przechodzić przez to raz jeszcze. Muszę więc uważać i trzymać się tego, co daje mi satysfakcję i radość, a nie tego, co mnie dołuje i smuci. Na szczęście, nie jestem w tym wszystkim sam. Bardzo pomaga mi moja nowa partnerka. Nie boję przyznać się przed nią do moich słabości i problemów. Nie muszę się uśmiechać, gdy mam zły nastrój. Ona mnie doskonale rozumie. Budujemy nasz związek na zupełnie innych fundamentach. Poza tym, ona też kiedyś mierzyła się z depresją, więc łączą nas wspólne doświadczenia – wyznał w rozmowie z Plejadą.

Michał Malitowski całuje się z partnerką. Urocze zdjęcie trafiło do sieci

Uczucie między nimi okazało się na tyle silne, że para stanęła na ślubnym kobiercu. Chociaż od tego wydarzenia minęło już kilka dni, w mediach społecznościowych wciąż pojawiają się nowe, urocze zdjęcia zakochanych. Na jednym z najnowszych, tancerka czule całuje ukochanego. W opisie dziękuje wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, by ten dzień był wyjątkowy.

Zdjęcie poruszyło obserwujących panią młodą, w komentarzach nie brakowało więc komplementów, zarówno pod adresem przepięknej tancerki, jak i jej męża.

Zobacz także: Michał Malitowski wziął ślub na drugim końcu świata! Jego żona wyglądała przepięknie

 


Michał Malitowski i Yuliya Phillips w romantycznym pocałunku

Michał Malitowski i Yuliya Phillips w romantycznym pocałunku

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – miesiąc miodowy

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – miesiąc miodowy

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – miesiąc miodowy

Michał Malitowski i Yuliya Phillips – miesiąc miodowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×