Michał Malitowski świętuje 5. urodziny córeczki. Przyjęcie jak z bajki. Lia to wykapany tatuś

Michał Malitowski

Michał Malitowski

Michał Malitowski świętuje 5. urodziny córki. Z tej okazji wyprawił jej prawdziwe urodzinowe przyjęcie. Były balony, piękny tort i mnóstwo czułości. Lia to skóra zdjęta z ojca.

Michał Malitowski ma za sobą trudny okres. W 2019 roku ogłosił, że rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Joanną Leunis, z którą ma córkę Lię Michelle. Para rozstała się w przyjacielskich relacjach, o czym poinformowali w oświadczeniach, które trafiły do mediów. Po fakcie na jaw wyszło, że juror Tańca z gwiazdami od kilku miesięcy zmagał się z depresją, przez którą miał myśli samobójcze.

Z czasem jednak wszystko zaczęło wracać do normy, a on ułożył swoje życie prywatne na nowo. Udało mu się poznać Yuliyę, która wspierała go w tym trudnym czasie. W styczniu Malitowski świętował z nią pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikował na Instagramie kilka zdjęć z ceremonii, które opatrzył romantycznym opisem.

Michał Malitowski świętuje 5. urodziny córki

Lia od pierwszych dni życia jest oczkiem w głowie Michała, który przez cały czas stara się być blisko niej. Mimo rozstania z jej matką, regularnie kontaktuje się z córką, choć niewiele brakowało, by nie widział jej przez długie miesiące. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Dziewczynka mieszka z matką w Londynie, w którym życie przez długi czas toczyło się bez zmian. W najbardziej kryzysowym momencie władze podjęły decyzję o natychmiastowym wprowadzeniu restrykcji.

Podczas gdy Polacy siedzieli już zamknięci w domach, w Anglii wszystko było jeszcze otwarte. Nadal był obowiązek szkolny. A potem nagle: ciach, zostajemy w domach. I znowu czułem strach, że nie będę mógł widywać się z córką – powiedział w wywiadzie udzielonym dla tygodnika Twoje Imperium.

Sytuacja epidemiologiczna zmusiła go do podjęcia działań, dzięki którym mógł być w stałym kontakcie z Lią. Wraz z nową żoną wynajął mieszkanie położone nieopodal domu w którym mieszka Joanna.

Jestem w Londynie w otoczeniu tych, których kocham, a to mnie uspokaja. Z Julią robimy wszystko, co w naszej mocy, by Lia jak najmniej odczuła tę sytuację. Żeby nie udzielił jej się lęk, niepewność, tęsknota, które przecież także odczuwamy. Bawimy się, tańczymy, bo Lia to uwielbia, dzwonimy do moich rodziców i siostry, z którymi córka jest bardzo związana – powiedział w dalszej części wywiadu.

Malitowski jest bardzo zakochany w swojej córce i może być stawiany za wzór innym ojcom. Od dawna publikuje mnóstwo zdjęć, na których pozuje razem z Lią, a na każdym z nich widać, jak bardzo ją kocha. Podobny kadr ukazał się w dniu jej 5. urodzin.

Michał trzyma ukochaną córkę w objęciach i całuje ją w policzek. Szczęśliwa dziewczynka mocno tuli tatę. Na stole za nimi stoi piękny tort, przywodzący na myśl jednorożca. W pomieszczeniu nie zabrakło również kolorowych balonów oraz innych urodzinowych gadżetów. Trzeba przyznać, że 5-latka jest łudząco podobno do tancerza.

Życzymy Lii, aby spełniły się jej wszystkie dziecięce marzenia, a was zachęcamy do zobaczenia zdjęć w naszej galerii. Tylko spójrzcie, jak wyrosła.


Michał Malitowski z córeczką

Michał Malitowski z córeczką

Michał Malitowski z córeczką

Michał Malitowski z córeczką

Michał Malitowski z córeczką

Michał Malitowski z córeczką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×