Michał Malinowski z „Na Wspólnej” lata temu opuścił Polskę. Od tego czasu zmienił fryzurę, zapuścił wąsy i przypakował. Jak on się zmienił

Michał Malinowski

Michał Malinowski

Michał Malinowski lata temu zrezygnował z polskiego show-biznesu. Czym się teraz zajmuje? Mamy jego nowe zdjęcia. Ale się zmienił!

Michał Malinowski był jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów. Przed laty rozkochał widzów w produkcjach, takich jak: Jak poślubić milionera, Ułaskawienie, Dzwony wojny, jednak większość fanów zapamiętała go dzięki Pierwszej miłości Barwom szczęścia. W 2019 roku przystojniak ogłosił, że zrywa z polskim show-biznesem i ograniczył karierę.

Po prostu przyszedł czas, żeby zmierzyć się z czymś nowym, żeby dalej się rozwijać, żeby iść przed siebie. To była bardzo trudna decyzja. Nie jest łatwo z dnia na dzień rzucić to wszystko, fajną pracę, którą lubiłem, która dawała mi poczucie bezpieczeństwa, ale właśnie poczucie bezpieczeństwa – czasami trzeba się od tego odciąć, by móc się dalej rozwijać – wyznał w wywiadzie dla Super Expressu.

Od tego czasu zajął się podróżami. Zbudował łódź i opłynął nią wiele mórz i oceanów. W końcu zacumował w Kolumbii, gdzie znów go dostrzeżono. Niedawno wyszło na jaw, że dostał angaż przy międzynarodowej produkcji filmowej.

Nie mogę zdradzić nic poza tym, że to projekt międzynarodowy, a rola jest duża – pochwalił się w rozmowie z Plejadą.

W tym obrazie będzie się posługiwał językiem hiszpańskim.

Hiszpański w tej części świata siłą rzeczy się poprawia, no i wygląda na to, że osiągnął poziom operacyjny. Co nie zmienia faktu, że warto dalej go szlifować – opowiedział o znajomości tego języka.

Praca zajmuje mu tyle czasu, że raczej nieprędko zobaczymy go w ojczyźnie.

W najbliższym czasie nie będę miał jak odwiedzić Polski, nawet gdybym chciał, bo nagrania są bardzo intensywne – wyznał przywołanemu portalowi.

A jak teraz wygląda idol tysięcy Polaków?

Jak wygląda Michał Malinowski?

W poniedziałek przystojniak włączył relację live na Instagramie. Nadawał prosto z Miami na Florydzie. Na poszczególnych ujęciach widać było, że nieco zapuścił włosy i doczekał się wąsów. Z chęcią zobaczyliśmy też fotografie na jego profilu.

Widać po nich, że zmianie nie uległa tylko jego fryzura, a również sylwetka. Jest umięśniony i wysportowany. Najnowsze ujęcia gwiazdora znajdziecie w galerii pod tekstem.

Jak podoba się wam Michał Malinowski?


Jak wygląda Michał Malinowski?

Jak wygląda Michał Malinowski?

Jak wygląda Michał Malinowski?

Jak wygląda Michał Malinowski?

Jak wygląda Michał Malinowski?

Jak wygląda Michał Malinowski?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×