Dawno niewidziany Michał Lesień na salonach. Z trudem go rozpoznaliśmy. Jak on się zmienił!

Pamiętacie Michała Lesienia? Aktor pojawił się na jednej z branżowych imprez, na której z trudem go rozpoznaliśmy. Mamy jego najnowsze fotki.

Michał Lesień rozpoczął karierę pod koniec lat 90. W 1998 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Rok później zagościł na ekranach milionów Polaków jako Jacek Przypadek w kultowym serialu komediowym Lokatorzy (grali w nim też Ewa SzykulskaAgnieszka Michalska Marek Siudym).

Rola bardzo przypadła do gustu odbiorcom, co sprawiło, że wkrótce posypały się kolejne propozycje pracy. Lesień pojawił się w produkcjach, takich jak Nie ma zmiłujM jak miłośćKlanBlondynka. W 2005 roku poprowadził program Test Case. Trzy lata później wziął udział w siódmej edycji programu Taniec z Gwiazdami na TVN.

W ostatnich latach Lesień nieco ograniczył swoją karierę. Być może chciał się bardziej skupić na życiu prywatnym. W latach 2005-2011 był w związku małżeńskim z Andżeliką Piechowiak. We wrześniu 2012 roku poślubił Dorotę Głowacką.

Lesień, mimo upływu wielu lat od szczytu jego kariery, z pewnością dalej jest rozpoznawalny na ulicy. Kilka lat temu mówił:

Zdarza się, że ludzie zwracają się do mnie imionami postaci, które gram lub grałem. Czasem jestem zdumiony, że widzowie z łatwością utożsamiają postać z aktorem, który ją gra. Dla mnie jest to dość dziwne. Przydarzyła mi się kiedyś taka sytuacja, że starsze małżeństwo zwracało się do mnie na przemian dwoma imionami. Pan mówił do mnie imieniem z M jak Miłość, a pani imieniem z innego serialu i absolutnie im to nie przeszkadzało. Było to sympatyczne spotkanie, ale dosyć zastanawiające.

Teraz jednak jego dawni fani muszą się bardziej skupić, by dostrzec go w tłumie ludzi. Dlaczego? Aktor zmienił się nie do poznania. Sami z trudem rozpoznaliśmy go pośród uczestników ostatniego eventu.

Michał Lesień. Jak wygląda obecnie?

Michał Lesień pojawił się na premierze Metody na wnuczka w Teatrze Kamienica. Niestety nie wystąpił on w sztuce, a jedynie pojawił się na niej jako gość. O czym opowiada przedstawienie?

W Metodzie na wnuczka rządzą pełne wigoru emerytki. Charyzmatyczne starsze panie są jak ogień i woda. Danuta (Aldona Jankowska/ Maria Winiarska) to niepoprawna marzycielka, która pomiędzy prezentacjami drogich garnków i ściereczek gra w lotto, marząc o podróży życia. Bożena (Dorota Kamińska) natomiast jest jak wino – im starsza tym mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze. W jednej chwili świat seniorek zostaje wywrócony do góry nogami. Przyjaciel z dawnych lat, Waldek (Robert Rozmus), próbuje wyciągnąć damy z niezłych tarapatów. Szyki krzyżuje mu jednak pełna kobiecych wdzięków, przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz). Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywa zakochany Mieczysław (Marek Sadowski, grający w dublurze z Emilianem Kamińskim) – czytamy w oficjalnym opisie.

Lesień pojawił się na miejscu w kraciastym garniturze. Gwiazdor miał na sobie okulary z grubymi, czarnymi okładkami. Uwagę przykuwa jego metamorfoza. Aktor zmężniał i przytył. Zapuścił też męski zarost i zmienił fryzurę. Poznajecie go jeszcze?

Jego stare i aktualne fotografie można porównać w naszej galerii. Opiniami na temat jego przemiany podzielcie się w komentarzach.


Michał Lesień obecnie

Michał Lesień obecnie

Michał Lesień obecnie

Michał Lesień obecnie

Michał Lesień obecnie

Michał Lesień obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×