Misiek Koterski wydał krocie na przeszczep włosów. To nic w porównaniu z pensją za rolę w „Gierku”. Na jego konto wpłynęła pokaźna suma

Misiek Koterski

Misiek Koterski

Michał Koterski kilka tygodni temu udał się do Turcji, gdzie przeszedł przeszczep włosów. Sporo za niego zapłacił, ale to nic w porównaniu z kwotą, jaka zarobił na filmie Gierek. Ile wyniosło jego honorarium?

Michał Koterski to jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ciekawych ról filmowych i teatralnych. Jedną z najsłynniejszych jest postać Sylwusia, czyli syna Adasia Miauczyńskiego w filmie Ajlawiu. Był to jego ekranowy debiut. Później pojawił się w kilku filmach reżyserowanych przez swojego ojca. Sporą popularność przyniosła mu także praca na planie serialu Pierwsza Miłość. Wcielił się tam w zabawnego barmana – Kaśkę.

Popularność Miśka sprawiła, że fani zaczęli się interesować nie tylko jego kolejnymi występami, ale także życiem prywatnym – a w tym całkiem sporo się dzieje. Od 2016 roku jest związany z Marcelą Leszczak. Ich związek przechodził wiele kryzysów. Doczekali się syna Fryderyka, ale w międzyczasie kilka razy decydowali się rozstać. Kilka miesięcy temu wydawało się, że ich relacja definitywnie się zakończyła. Postanowili dać sobie jednak kolejną szansę.

Ile Misiek Koterski zarobił na roli w Gierku?

Michał i Marcela znowu są parą. Aktor zdecydował się nawet po raz drugi oświadczyć matce swojego dziecka. Tuż po tym, jak się pogodzili, wybrali się razem do Turcji. Podróż ta miała swój ważny cel, jakim był przeszczep włosów. Aktor o wszystkim opowiedział fanom w sieci i zdał relację z pobytu w klinice w Stambule.

Może nie wygląda to dzisiaj zbyt fenomenalnie, ale efekty mają być wspaniałe. (…) Taki zabieg w Polsce kosztuje majątek, a tu dla porównania trzy razy mniej. (…) Przy takim zabiegu stres jest, porty falowały, różne myśli, że Turcja, że to, że bomba wybuchnie, albo że nerkę wytną. Ale nic takiego się nie dzieje – relacjonuje -opowiadał na Instagramie.

Tabloid Super Express ustalił, że za zabieg Michał zapłacił 40 tys. złotych. Gazeta podała również honorarium, jakie aktor mógł otrzymać za swoją rolę w filmie Gierek. Biorąc pod uwagę, że wcielił się w główną postać, gazeta informuje, że na jego konto mogło wpłynąć nawet 200 tys. złotych. Nawet wydatek na przeszczep w tym wypadku nie wydaje się być zbyt kosztowny.


Michał Koterski po przeszczepie włosów

Michał Koterski po przeszczepie włosów

Małgorzata Kożuchowska i Michał Koterski na planie filmu Gierek

Małgorzata Kożuchowska i Michał Koterski na planie filmu Gierek

Michał Koterski po przeszczepie włosów

Michał Koterski po przeszczepie włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×