„Mam Talent” jeszcze się nie zaczął, a nowy prowadzący w „DDTVN” zrobił niezłe show. Będzie poważną konkurencją dla Prokopa

Michał Kempa

Michał Kempa

Michał Kempa został nowym prowadzącym program Mam Talent!. Już w kolejnej edycji pojawi się na ekranie u boku Marcina Prokopa. Dzisiaj był gościem w Dzień Dobry TVN i opowiedział o swojej nowej pracy.

Mam Talent! to program, który przez kilka lat pojawiał się na antenie TVN. Był wielkim hitem stacji, a dzięki niemu swoje miejsce w show-biznesie znalazło wiele utalentowanych osób, które mogły zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością. Program zadebiutował na antenie w 2008 roku i przez kolejne jedenaście lat na stałe gościł w ramówce stacji. Po trwającej dwa lata przerwie znowu będzie miał szansę przyciągnąć przed ekrany sporą widownię.

Wiadomo, że w jesiennej ramówce pojawi się uwielbiane przez widzów talent show, ale nie obyło się bez zmian. Po odejściu Agustina Egurroli do TVP stacja musiała znaleźć za niego zastępstwo. Już wiadomo, że jego miejsce zajmie Jan Kliment. Bez zmian pozostanie kobieca obsada, a występy uczestników ponownie będą oceniały Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Mam Talent. Nowy prowadzący Michał Kempa o swojej pracy w show

Przez wiele lat show prowadził bardzo zgrany duet prowadzących, czyli Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Drugi z wymienionych postanowił jednak pożegnać się jakiś czas temu z show-biznesem i robi polityczną karierę. Stacja przez jakiś czas poszukiwała osoby, która będzie mogła go zastąpić u boku uwielbianego prezentera. Nie było to jednak łatwe zadanie. Okazało się jednak, że po czasie udało się znaleźć idealnego kandydata, czyli Michała Kempę.

Komik był gościem w dzisiejszym wydaniu programu Dzień Dobry TVN, gdzie oficjalnie został przedstawiony, jako współprowadzący 13. edycję show. Podczas rozmowy z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim opowiedział o swojej nowej pracy. Nie obyło się bez śmiechu.

To jest wielka radość przede wszystkim. Dla mnie, dla rodziny dla lokalnej tutaj społeczności (…). No ja się spodziewam apanaży przede wszystkim, że ja będę mógł już sobie żyć, pozwolić. Ja mam tylko pole po rodzicach w Międzyrzeczu. No to są koszta. (..) I to nie jest tak, że to trzeba jeden dwa odcinki, ale to trzeba cały sezon Mam Talent zapracować – skomentował Michał Kempa.

Z prowadzącymi i ich gościem połączył się także Marcin Prokop, który zachwalał nowego prowadzącego. Michał postanowił odnieść się do komentarzy internautów, którzy sugerowali, że doświadczony prezenter sam doskonale poradziłby sobie na antenie.

Są takie komentarze w internecie, że Marcin Prokop mógłby sam poprowadzić ten program. Nie przesadzajmy. To jest chłop ponad dwa metry wzrostu, on już się nawet nie schyli za bardzo, widziałem, że z biodrem są kłopoty. Jest ktoś potrzebny od takiej roboty też… Mogę się podjąć – skomentował zabawnie Michał.

Gospodarze śniadaniówki zapytali swojego gościa również o to, czy poznał już całą ekipę programu, z którą będzie współpracował w najbliższym czasie. Jego odpowiedzieć ponownie wywołała salwy śmiechu prowadzących.

No tak. Mili ludzie, fajni. Widać, że tam dobrze płacą.

Widać, że Michał jest podekscytowany swoim udziałem w programie, a po wizycie w śniadaniówce wiadomo już, że dobry humor w kolejnej edycji Mam Talent jest zagwarantowany. Program jeszcze się nie zaczął a nowy współprowadzący rozbawił do łez prowadzących DDTVN, Marcina Prokopa i zapewne sporo widzów zgromadzonych przed telewizorami.


Michał Kempa w DDTVN

Michał Kempa w DDTVN

Michał Kempa w DDTVN

Michał Kempa w DDTVN

Michał Kempa w DDTVN

Michał Kempa w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×