Michał Figurski udzielił pierwszego wywiadu po wylewie: „Popełniałem mnóstwo grzechów i błędów”

Michał Figurski pierwszy wywiad po chorobie w DD TVN

Pierwszy wywiad Michała Figurskiego po ciężkiej chorobie

Michał Figurski trafił do szpitala na początku września. Dziennikarzowi niespodziewanie pękł krwiak w mózgu. Trafił na oddział intensywnej terapii, gdzie początkowo przetrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. Michał dzięki swojej ciężkiej pracy i determinacji powoli wracał do zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Stopniowo uspokajał również swoich zaniepokojonych fanów, publikując skierowane do nich wiadomości na Facebooku. Minione święta Bożego Narodzenia spędził jeszcze w szpitalu.

Zobacz: Michał Figurski spędzi święta w szpitalu? Lekarze już podjęli decyzję

W trakcie pobytu w szpitalu dziennikarz udzielił wywiadu dla ekipy Polsat News, natomiast dzisiaj w Dzień Dobry TVN został wyemitowany pierwszy wywiad Michała po wyjściu z choroby. Dziennikarz nie ukrywa, że ma sobie wiele do zarzucenia jeżeli chodzi o jego podejście do zdrowia. Zapowiedział, że będzie lepiej o siebie dbał i zastosuje się do zaleceń dla osób chorujących na cukrzycę:

To się wszystko musiało po coś stać. Nie będę ukrywał, że nie prowadziłem się odpowiednio jak na osobę z cukrzycą. Popełniałem mnóstwo grzechów i błędów, teraz będę musiał to naprawić. Chętnie bym powiedział, że naprawię, ale jak będzie to się przekonamy. Mam olbrzymie szczęście, zawsze miałem olbrzymie szczęście w życiu i chyba wyczerpałem spory fragment farta na przyszłe lata. Teraz będę się musiał postarać bardziej niż wcześniej

Trzymamy kciuki. Już jutro w Dzień Dobry TVN cały wywiad z dziennikarzem. 

Michał Figurski w pierwszym wywiadzie po chorobie/ żródło: Dzień Dobry TVN

Michał Figurski w pierwszym wywiadzie po chorobie/ źródło: Dzień Dobry TVN

Michał Figurski w pierwszym wywiadzie po chorobie/ żródło: Dzień Dobry TVN

Michał Figurski w pierwszym wywiadzie po chorobie/ źródło: Dzień Dobry TVN


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×