Jest afera! Homoseksualny dziennikarz odsunięty od pracy w TVP. Poszło o jedno zdjęcie

Dlaczego TVP nie chce pracować z Michałem Cessanisem?

Widzowie Pytania na śniadanie z pewnością kojarzą Michała Cessanisa, podróżnika, który na antenie programu pojawiał się, by dzielić się ciekawostkami z wycieczek, a przy okazji udzielać cennych porad. Okazuje się, że prawdopodobnie to już przeszłość. Co się stało?

Cessanis z Telewizją Polską związany był od pięciu lat. I chociaż jakiś czas temu władze stacji się zmieniły, dziennikarz do programu nadal był zapraszany. Za swoje występy podobno nigdy nie pobierał wynagrodzenia. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, wygląda na to, że stacja zdecydowała się zakończyć współpracę z ekspertem.

Mężczyzna wydał niedawno książkę, którą chciał wypromować na antenie TVP. Chociaż wszystko było już dogadane, dwa dni przed planowaną premierą odcinka występ Cessanisa odwołano. Oficjalnie pojawiał się zbyt często na antenie. Dziennikarz poznał też drugi powód:

Usłyszałem, że nieoficjalnie chodzi o moje życie prywatne, a dokładnie o to, że jestem gejem i razem z moim partnerem zamieściliśmy zdjęcie, na którym całujemy się w dniu moich 40-tych urodzin – tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Cessanis.

Przypomnijmy, że dziennikarz spotyka się z politykiem Nowoczenej Pawłem Rabiejem. Para nie ukrywa się ze swoim uczuciem publikując w social mediach nawet bardzo prywatne zdjęcia:

Kiedy usłyszałem, że mój występ w „Pytaniu” zostaje odwołany ze względu na moje życie prywatne, jak nieoficjalnie dodała osoba z produkcji, byłem zszokowany. To dyskryminacja w czystej postaci. Zachowanie osób redakcji „PnŚ”, które podjęły taką decyzję uważam za podłe. Nie rozumiem, jak można oceniać ludzi nie przez pryzmat ich dokonań, wiedzy, tylko ze względu na to, jak żyją. A żyję wspaniale, w monogamicznym szczęśliwym związku, który mógłby być przykładem dla wielu innych – tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Cessanis.

Poseł Paweł Rabiej pokazał swojego partnera! To dziennikarz znany z TVP!

TVP o zakończeniu pracy z Michałem Cessanisem

Władze telewizji zarzuty odpierają. Sytuację tę komentują faktem, że zmieniła się koncepcja konkretnego odcinka. Podobno orientacja nie odgrywała w tym roli:

Pan Cessanis, wielokrotnie był gościem „PnŚ” i zapewne w przyszłości wciąż będzie tam zapraszany. Odwołanie jego udziału w programie wynikało ze zmiany koncepcji audycji, co w „PnŚ” ma często miejsce ze względu na jego specyfikę. W doborze gości TVP nigdy nie kierowała się orientacją seksualną zapraszanych gości, podobnie jak przy doborze prowadzących audycje. Życie osobiste osób związanych z Telewizją Polską jest ich prywatną sprawą, która nie wpływa na merytoryczną ocenę wykonywanej przez nich pracy – odpowiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl centrum informacji.

Ciekawe kto ma rację?

Soczysty gejowski pocałunek gwiazdy „Top Model” na Orange Warsaw Festival! Internauci podzieleni

Metamorfoza Conchity Wurst wbija w fotel! Teraz jest nie do poznania!

Były kochanek George’a Michaela odleciał w kosmos! Rozerwał tym serca wszystkim fanom nieżyjącego gwiazdora!


Michał Cessanis – dziennikarz podróżniczy, partner posła Pawła Rabieja

Michał Cessanis – dziennikarz podróżniczy, partner posła Pawła Rabieja

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×