Poseł Paweł Rabiej pokazał swojego partnera! To dziennikarz znany z TVP!

Paweł Rabiej i Michał Cessanis są parą

Paweł Rabiej i Michał Cessanis są parą

Znani Polacy coraz częściej decydują się na coming out. Do grona sławnych gejów zaliczają się Michał Piróg, Jacek Poniedziałek, Robert Biedroń czy Paweł Rabiej. Poseł Nowoczesnej o swojej orientacji seksualnej powiedział publicznie w 2016 roku. Przyznał wówczas, że bycie gejem jest „elementem jego tożsamości”.

Okazuje się, że Rabiej niedawno odnalazł swoją miłość życia, bowiem podzielił się z internautami prywatnymi zdjęciami z ukochanym. Paweł umieścił na Instagramie zdjęcie z partnerem, które opatrzył życzeniami urodzinowymi:

Wszystkiego najlepszego dla mojego chłopca.

Kim jest Michał Cessanis?

Partnerem Pawła Rabieja jest Michał Cessanis – dziennikarz podróżniczy, który pełni funkcję redaktora naczelnego portalu Na Walizkach oraz zastępcy redaktora naczelnego National Geographic. W przeszłości związany był z Rzeczpospolitą, Ekspresem Ilustrowanym i Życiem Warszawy. Z pewnością doskonale kojarzą go także widzowie Pytania na śniadanie, czy kanałów informacyjnych stacji TVN. Sam o sobie mówi tak:

Podczas swoich wyjazdów odwiedziłem prawie wszystkie kontynenty. Do zdobycia została mi Antarktyda. Uwielbiam Azję, zwłaszcza Chiny, do których podróżuję dobrze zjeść i podszlifować język chiński, którego wciąż się uczę. Jestem również ekspertem podróżniczym w programie Pytanie na śniadanie w TVP2, oraz w kanałach informacyjnych Polsat News i TVN 24 Biznes i Świat. Moje podróże na bieżąco można śledzić także na portalu społecznościowym Facebook, na Instagramie oraz kanale YouTube.

Zdjęcie, które w internecie umieścił Paweł, zostało zrobione podczas świątecznego urlopu gejowskiej pary. Przystojni panowie odpoczywali razem na Malcie:

Cudowna Wielkanoc na Malcie dobiegła końca: był czas na słońce, długie spacery i pozytywne myślenie. Ciekawe, że w państwie, w którym według konstytucji katolicyzm jest religią państwową, a tradycja króluje na każdym rogu ulicy, od 2014 r. obowiązują związki partnerskie, a od 2017 r. – równość małżeńska. Jak widać, da się różne rzeczy harmonijnie godzić.

Zobaczcie jaka z nich piękna para.

Zobacz: Faworytka Eurowizji wyznała, że jest lesbijką! Nie jest sama, bo jej przystojny rywal jest gejem!

Zobacz: Sensacja! Piotr Stramowski pokazał swojego CHŁOPAKA! “Dwóch najgorętszych przystojniaków kina”

Zobacz: Szokujące informacje o legendarnym aktorze! Marlon Brando miał gejowskie romanse! Z kim?

Zobacz: Ricky Martin z mężem po cichym ślubie strzelili sobie sesję w swojej willi! Pokazali swoje luksusy. Na widok tych zdjęć opadną wam szczęki z wrażenia!


Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Michał Cessanis i Paweł Rabiej są parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×