Szukaj

Porażająca metamorfoza Michała Baryzy z Top Model! Teraz wygląda jak przystojniak z argentyńskiej telenoweli

Michał Baryza z Top Model przeszedł metamorfozę. Model zapuścił włosy i nie przypomina siebie z czasów programu. Jak wygląda? 

Michał Baryza w Top Model zadebiutował w 2014 roku. Wówczas pierwszy raz do polskiej edycji programu mogły zgłaszać się nie tylko modelki, ale także modele. Od samego początku mężczyzna radził sobie znakomicie, dzięki czemu dotarł aż do ścisłego finału. Ostatecznie walkę o zwycięstwo przegrał z Osuenhe Ugonoh.

Zobacz: Klaudia El Dursi jeszcze nie wygrała Top Model, a już uważa się za drugą Joannę Przetakiewicz. Zaprojektowała sukienki w kosmicznych cenach

Michał Baryza na Elle Man. Model ma długie włosy. Jak wygląda?

Od momentu emisji programu minęło pięć lat. Top Model przyniósł Baryzie rozpoznawalność niemal w całej Polsce. Dzięki temu mężczyzna co jakiś czas jest zapraszany na branżowe imprezy. Tak jak we wtorek, kiedy gościł podczas prezentacji jesiennego numeru Elle Man.

Z tej okazji Baryza postawił na prostą, ale jednocześnie bardzo efektowną stylizację. Ubrał się w camelowy sweter z golfem, bardzo dopasowany do sylwetki. Dobrał do niego jasnogranatowe jeansy, a także buty, które były kolorystycznie dopasowane do stylizacji. Model zadbał o elegancki dodatek, jakim był zegarek.

Zobacz: Olga z „Top Model 8” zachwyciła na zagranicznych salonach! Jej zdjęcia w odważnej mini obiegły już cały świat. Taką samą ma Małgorzata Kożuchowska

Michał Baryza - Elle Man

Michał Baryza – Elle Man. Jak zmienił się po Top Model?

Nie da się ukryć, że w oczy rzuca się fryzura mężczyzny. Baryza, podczas imprezy, zadebiutował w znacznie dłuższych, a także bardziej kręconych, niż w czasch programu, włosach. Ta fryzura zdecydowanie dodała mu uroku. Model wygląda jak przystojniak z argentyńskich filmów.

Michał Baryza - fryzura, Elle Man

Michał Baryza – fryzura, Elle Man. Czy korzystnie wygląda w nowych włosach?

Czy to korzystna zmiana, a nowa fryzura pasuje Michałowi? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie.

Zobacz: Klaudia El Dursi zanim poszła do „Top Model” schudła ponad 20 kilogramów! Do formy wróciła błyskawicznie. Jak tego dokonała?

 


Michał Baryza - Elle Man

Michał Baryza - Elle Man

Michał Baryza - zegarek, Elle Man

Michał Baryza - zegarek, Elle Man

Michał Baryza podczas imprezy Elle Man

Michał Baryza podczas imprezy Elle Man

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×