Szukaj

Przystojny Michał Baryza zaszalał u fryzjera. Zdecydował się na ogromną zmianę. Powód wzrusza

Michał Baryza metamofoza, nowa fryzura

Michał Baryza długie włosy, nowa fryzura

Michał Baryza z Top Model przeszedł metamorfozę. Model postanowił odwiedzić fryzjera i ogolił głowę. Po długich włosach nie ma już śladu. Jak wygląda teraz?

Michał Baryza w programie Top Model zadebiutował w 2014 roku. Kiedy to po raz pierwszy do polskiej edycji programu mogły zgłaszać się nie tylko modelki, ale także modele. Przystojny mężczyzna postanowił skorzystać z tej okazji. Już od samego początku radził sobie znakomicie, dzięki czemu dotarł aż do ścisłego finału. Ostatecznie walkę o zwycięstwo przegrał z Osi Ugonoh.

Michał Baryza odwiedził fryzjera

Od momentu emisji programu minęło sześć lat. Dzięki udziałowi w Top Model Baryza zyskał rozpoznawalność w niemal całej Polsce. Zgromadził także sporą rzeszę fanów na Inastagramie. W tej chwili obserwuje go 173 tysiące użytkowników. Z całą pewnością w większości są to przedstawicielki płci pięknej. Z dnia na dzień model ma ich na swoim koncie coraz więcej. Z wielkim zapałem i ciekawością obserwują, jak dalej toczy się jego kariera. Były uczestnik talent show natomiast z chęcią dzieli się wydarzeniami ze swojego życia. Dziś zaprezentował swoją metamorfozę.

Michał Baryza postanowił skorzystać z ponownego otwarcia salonów fryzjerskich, które do tej pory były zamknięte w związku z pandemią koronawirusa. Jednak nie był to drobny zabieg. Model zafundował sobie niezłą przemianę. Do tej pory mogliśmy go podziwiać w dłuższych włosach. Teraz nie wygląda już jak grzeczny chłopak.

Michał Baryza ogolił głowę

Okazuje się, że wcześniejszy wygląd Michała był związany z akcją, w jakiej brał udział. Zapuszczał on włosy przez dwa lata, po to, by teraz oddać je w całości dla Fundacji Rak’n’Roll, która wspomaga walkę z nowotworami. Tym sposobem przyłączył się do pomocy. Efektem metamorfozy pochwalił się na Instagramie. Jak napisał, czasami trzeba zrobić coś zwariowanego.

1/2/3 która najlepsza fryzura według Was! Dziewczyny niech Wam się nosi dobrze.
Całe dwa lata zapuszczania włosów dla fundacji @fundacjaraknroll. Dbałem, jak tylko mogłem.
Czasami trzeba zrobić coś zwariowanego. Pomaganie jest fajne.

Pod postem pojawiło się wiele słów uznania.

  • Michał, po prostu wspaniały z Ciebie facet!
  • Piękny gest, a włosy i tak wrócą jeszcze silniejsze.
  • Ale super z twoje strony.
  • Piękny gest. Godny naśladowania.

Podzielamy opinie internautów.


Michał Baryza zmiana fryzury

Michał Baryza zmiana fryzury

Michał Baryza zmiana fryzury

Michał Baryza zmiana fryzury

Michał Baryza zmiana fryzury

Michał Baryza zmiana fryzury

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×