Nie żyje Bezczel. Tajemnicza śmierć 37-letniego rapera przeraziła branżę

Bezczel nie żyje

Bezczel nie żyje

Michał Banaszek nie żyje. Raper, znany szerzej jako Bezczel. Raper miał zaledwie 37 lat. Jakie były przyczyny śmierci artysty i kto poinformował o jego odejściu?

W wieku 37 lat zmarł Michał Banaszek, znany jako Bezczel, były reprezentant RPS Enterteyment i Step Records, członek Fabuły, ale przede wszystkim artysta solowy.

Michał Banaszek nie żyje

Tuż przed godz. 22:00 na oficjalnym profilu wytwórni płytowej Step Records, która reprezentowała rapera, pojawił się krótki wpis o jego śmierci.

Spoczywaj w pokoju, Michał [*]. Dziękujemy Ci za wszystkie, nie tylko muzyczne, chwile. Na zawsze w naszych sercach…

Informację o śmierci Bezczela jako pierwszy podał do publicznej wiadomości inny raper, Paweł Marcin Grabeus, występujący pod pseudonimem Kafar.

Brak jakichkolwiek ku*wa słów. Do zobaczenia, Wariacie.

Póki co nie podano informacji na temat przyczyn śmierci artysty. Informacja wywołała szok i niedowierzanie. Bezczela żegnają fani i znajomi z branży.

Słowa nie wyrażą tego co teraz czuję. Najgłębsze wyrazy współczucia dla rodziny Michała. Do zobaczenia po 2 stronie chłopaku – napisał Liroy.

Peja nie ukrywa swojego smutku:

Żegnaj bratku.

Rodzinie i przyjaciołom przesyłamy wyrazy współczucia.

Kim był Michał Banaszek, znany jako Bezczel?

Michał Banaszek szerzej znany jako Bezczel urodził się 18 stycznia 1984 r. w Białymstoku. Był członkiem zespołu hip-hopowego Fabuła. Współpracował też m.in. z wykonawcami, takimi jak: Peja, Kobra, Ten Typ Mes, Paluch, Chada, VNM, Zeus czy Kaen.

Miał na koncie siedem płyt: Duet (2006), 0,7 na dwóch (2012; nagrany z Kobrą), A.D.H.D (2013), Słowo honoru (2014), Kontrabanda: brat bratu bratem (2015; nagrany z Chadą i Z.B.U.K.U), Teraz albo nigdy (2016) i 8 bila (2018). Swój ostatni kawałek – Żyć aż do bólu wydał w 2020 r.

Michał Banaszek był mężem Sylwii. Miał syna, Oskara. W 2013 r. przeszedł operację wszczepienia implantu słuchu w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach.

Aktualizacja. Przyczyny śmierci Bezczela

Od wczoraj w sieci krąży mnóstwo domniemań związanych z przyczynami śmierci 37-letniego rapera. Rodzina Michała postanowiła oficjalnie zabrać głos w sprawie i wyjaśnić, co się stało. Informację przekazała wytwórnia muzyczna.

Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę, z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem. Michał na zawsze w naszych sercach. Z poważaniem, Step Records.

Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające…

Posted by Step Records on Wednesday, September 22, 2021


Bezczel nie żyje

Bezczel nie żyje

Bezczel nie żyje

Bezczel nie żyje

Bezczel nie żyje

Bezczel nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×