Zarzuty w stronę „Top Model” nie mają końca. Najpierw Kamila Ibrom, a teraz Michael Mikołajczuk: „Nie zgadzam się z tym, nie jestem takim chłopakiem!”

Michael Mikołajczuk schudł

Michael Mikołajczuk schudł

Michael Mikołajczuk ma żal do produkcji „Top Model”

Piąta edycja Top Model przeszła do historii. Modele zostali rzuceni na głęboką wodą i próbują ukierunkować teraz swoją własną ścieżkę, która doprowadzi ich do wielkiej kariery. Niektórzy jeszcze w trakcie show wzięli udział w swoich pierwszych kampaniach. Inni obrali sobie za cel polski show-biznes i marzą o tym, aby stać się gwiazdą.

Uczestnicy ochłonęli już po emocjonujących miesiącach, jakie spędzili w domu modelek i rozliczają się tym, co działo się w jego wnętrzu, zwłaszcza wtedy, gdy kamery były wyłączone. Okazuje się, że sporo osób ma żal do produkcji programu o to, że zostali przedstawieni na szklanym ekranie w świetle, które ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o Kamili Ibrom, która przyznała, że była przerażona, gdy zobaczyła się w telewizji i zaznaczyła, że na co dzień wcale nie jest zarozumiałą i chętną do kłótni zołzą. Na podobny zarzut zdobył się Michael Mikołajczuk. W Top Model mogliśmy go poznać jako chłopaka przesadnie pewnego siebie i nie raz zarozumiałego. Okazuje się, że model w życiu prywatnym jest przeciwieństwem tego, co zostało przedstawione w show:

Starałem się być osobą przykładną, a to że pokazali mnie w takim a nie innym świetle… Ja się z tym nie zgadzam, nie jestem taki. Wręcz przeciwnie – jak ktoś ma jakiś problem to zawsze próbuję mu pomoc dobrą radą, nigdy nikogo nie wyśmiewam. Nie odbieram za dobrze tego, jak pokazali mnie w telewizji – zdradził w rozmowie z Wideoportalem

Czy to oznacza, że program wykreował uczestników na zupełnie nowe osoby, których zachowanie ma niewiele wspólnego z rzeczywistością?

Polubiliście Michaela w Top Model?

Zobacz: Michael i Sebastian z Top Model w pełnym makijażu na wybiegu. To było ich kolejne wyjście na Fashion Week Poland

Michael Mikołajczuk - pokaz Paprocki Brzozowski 2016 wiosna/lato

Michael Mikołajczuk – pokaz Paprocki Brzozowski 2016 wiosna/lato


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×