Nie żyje 35-letni gwiazdor Disney’a. Popełnił samobójstwo

Nie żyje Michael Mantenuto

Michael Mantenuto nie żyje

Świat obiegła właśnie informacja o kolejnej wielkiej stracie. Nie żyje Michael Mantenuto, 35-letnia gwiazda Disney’a. Według policyjnego raportu, jak donosi TMZ, aktor miał popełnić samobójstwo, choć sprawa jest dalej badana. Mantenuto znaleziono z raną postrzałową w głowie, w jego własnym samochodzie.

Najgłośniejszą rolą Michael’a był film Cud w Lake Placid. Oparta na faktach opowieść o jednym z największych wydarzeń w historii sportu, które miało miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w 1980 roku. Drużyna hokejowa Stanów Zjednoczonych zdobyła tam złoty medal, pokonując w półfinale reprezentację Związku Radzieckiego. Mantenuto zagrał amerykańskiego hokeistę Jacka O’Callahana. Sportowiec w czasie turnieju odniósł poważną kontuzję, jednak udało mu się wrócić do formy tuż przed półfinałem z ZSRR. To właśnie jego zagranie decyduje o zwycięstwie i awansie do finału.

Po zakończeniu kariery aktorskiej, Michael wstąpił do amerykańskiego wojska. W oświadczeniu prasowym dotyczącym jego śmierci, pułkownik Guillaume Beaurpere napisał:

Ci, którzy znali Mike’a, będą pamiętali go za jego żarliwą miłość do rodziny i oddanie służbie.

Łączymy się w bólu z rodziną i najbliższymi Michael’a.

Zobacz: Nie żyje znany polski muzyk. Zginął w tragicznym wypadku w swoje 31 urodziny

Zobacz: Nie żyje uczestnik Hell’s Kitchen. Został znaleziony martwy w mieszkaniu

Michael Mantenuto nie żyje

Michael Mantenuto nie żyje

Michael Mantenuto przyczyny śmierci

Michael Mantenuto przyczyny śmierci


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×