Po 10 latach od śmierci Michaela Jacksona ujawniono skrywane fakty! W jego willi dokonano sensacyjnego odkrycia!

Michael Jackson śmierć

Michael Jackson śmierć

Po 10 latach od śmierci Michaela Jacksona powstał szokujący dokument, który ze szczegółami opisuje to, co znaleziono w pokoju, w którym swoje ostatnie dni spędził Król Popu. Materiały śledczych sugerują, że gwiazdor został zamordowany.

25 czerwca 2009 roku, zmarł Michael Jackson. Gwiazdor odszedł w swojej willi w Los Angeles, jako oficjalną przyczynę jego śmierci media podały zatrzymanie akcji serca. Lekarz Jacksona Conrad Murray, który jak się okazało podał swojemu podopiecznemu propofol, został skazany na cztery lata więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci. Po dwóch latach medyk wyszedł na wolność i spisał swoje wspomnienia, w których skupił się głównie na skłonnościach pedofilskich piosenkarza.

Obecnie powstał nowy szokujący dokument, który rzuca nowe światło na okoliczności śmierci gwiazdora. Mirror i The Sun podały, że niebawem do kin trafi film, w którym ze szczegółami zobaczymy pokój, w którym Michael spędził swoje ostatnie dni. Według doniesień medialnych pomieszczenie wyglądało dziwnie, nie było to miejsce, w którym Jackson miałby powrócić do zdrowia:

Kartki przyklejone w całym pokoju, na lustrach i drzwiach. Nie wiem, czy były to teksty piosenek. Niektóre z nich brzmiały bardziej jak wiersze. Pokój, w którym był leczony, nie wyglądał na pomieszczenie nadające się do jakiegokolwiek rodzaju leczenia medycznego. Na łóżku był komputer, realistyczna lalka, zdjęcia reklam dzieci – wymienia w filmie detektyw Martinez.

Śledczy twierdzą również, że doktor opiekujący się chorym piosenkarzem dokładnie zatarł wszystkie niepokojące ślady przed przyjazdem policji. Opakowania po lekach, jakie zastali policjanci były puste:

Wiedzieliśmy, że dr Murray przestał albo udzielać resuscytacji krążeniowo-oddechowej, albo czekał z jej udzieleniem do momentu, kiedy wszystko wyczyścił. W ciągu 48 godzin okazało się, że to było coś więcej niż przedawkowanie – twierdzą policjanci.

Spore podejrzenia wzbudziła także dziwna torba medyczna, w której znaleziono wyłącznie propofol lek usypiający.

Sensacyjny film o nowych okolicznościach śmierci Michaela Jacksona będzie miał premierę w brytyjskiej telewizji  22 czerwca. Niestety nie wiadomo czy film Zabójstwo Michaela Jacksona zostanie wyemitowany w Polsce.

Michael Jackson tylko raz odwiedził Polskę. Tyle mu wystarczyło by wyrobić sobie zdanie o naszym kraju. Oto co naprawdę myślał

Macaulay Culkin i Michael Jackson byli blisko? Aktor po latach wyjawił kulisy ich sekretnej relacji

Michael Jackson molestował dzieci? Zapowiedź kontrowersyjnego dokumentu “Leaving Neverland” trafiła do sieci [WIDEO]


Lisa Marie Presley i Michael Jackson byli małżeństwem przez dwa lata

Lisa Marie Presley i Michael Jackson byli małżeństwem przez dwa lata

Michael Jackson Jackson - The King Of Pop Dead At 50

MICHAEL JACKSON & HIS WIFE LISA MARIE PRESLEY.AT NEVERLAND RANCH IN CALIFORNIA..HE OPENED THE RANCH TO HUNDREDS OF CHILDREN SUPPORTED BY HIS CHARITY ''WORLD CHILDREN''.CREDIT: ALL ACTION/IPOL/GLOBE PHOTOS, INC.1193AA.

Jolanta Kwaśniewska i Michael Jackson

Jolanta Kwaśniewska i Michael Jackson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×