Niesamowita symulacja. Tak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych

Michael Jackson

Michael Jackson

Jak dzisiaj wyglądałby Michael Jackson?

Michael Jackson to artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Piosenkarz, znany z takich hitów jak Billie Jean oraz Beat it, prowadził ekskluzywne życie, bogate także w operacje plastyczne. Dzisiaj mija 9 lat od tragicznej i niespodziewanej śmierci Króla Popu.

23 sierpnia Michael świętowałby 60 urodziny. Piosenkarz nagrał 10 płyt, które zrobiły i nadal robią furorę na całym świecie, a jego słynny taniec Moon Walk wciąż odtwarzany jest podczas imprez. Dodajmy, że Jackson stał się legendą nie tylko za sprawą swojej twórczości, ale także przez liczne kontrowersje. Największą z nich było oskarżenie muzyka o pedofilię. Zarzuty ostatecznie zostały jednak oddalone.

Jackson był właścicielem luksusowej posiadłości Neverland Ranch z prywatnym zoo i parkiem rozrywki. Miał troje dzieci: Michaela Josepha Jacksona Juniora (Prince), Paris Michael Katherine Jackson oraz Prince’a Michaela Jacksona (Blanket). Aby chronić ich prywatność Jackson zakładał na ich twarze maski. Sam często chował zasłaniał swoje lico za wielkimi okularami czy chustami, podobno w ten sposób walczył z kompleksami, które przysporzyły mu nieudane operacje plastyczne.

Operacje plastyczne Michaela Jacksona

Największą zmorą artysty był jego wygląd, nic więc dziwnego, że rozpoczął przygodę z operacjami plastycznymi, która podobno zaczęła się od niewinnej korekty nosa – obiektu kpin ze strony sadystycznego ojca. Tuż po tym ogarnęła go mania poprawiania wyglądu. Przeszedł ponad 100 zabiegów upiększających, w tym m.in. wybielił skórę, zmienił podbródek, powiększył usta. Oficjalnie jednak Jackson przyznał się do trzech zabiegów – wszystkie dotyczyły jego nosa.

Michael był jednym z pierwszych artystów, którzy zaczęli namiętnie korzystać z „magii” botoksu. Z czasem w wyglądzie Jacksona zaszło tyle zmian, że niedawno nakręcono na ten temat film, a jego autorzy komputerowo wygenerowali symulację wyglądu gwiazdora.

Jak dzisiaj wyglądałby Król Popu, gdyby nie zdecydował się na poprawianie swojej urody? Efekt pracy grafików możecie zobaczyć poniżej.

Słynny fotograf Michaela Jacksona wyjawił skrywany przez lata sekret na temat płci gwiazdora! To dopiero zaskoczenie!

Grób Michaela Jacksona jest pusty! Matka gwiazdora ujawniła szokujące informacje na temat miejsca pochówku syna!

Córka Elvisa Presleya otarła się o śmierć przez narkotyki! „W końcu zdała sobie sprawę, że…”. Wszystko dzięki innej gwieździe

Neverland Michaela Jacksona w promocyjnej cenie! Za willę po zmarłym gwiazdorze trzeba zapłacić „tylko”… A mimo to chętnych nie ma! [WIDEO]


Michael Jackson – czy tak wyglądałby dzisiaj?

Michael Jackson – czy tak wyglądałby dzisiaj?

Michael Jackson - Grammy 1984, najgłośniejsze kreacje wszech czasów

Michael Jackson - Grammy 1984, najgłośniejsze kreacje wszech czasów

Michael Jackson - Grammy 1993, najgłośniejsze kreacje wszech czasów

Michael Jackson - Grammy 1993, najgłośniejsze kreacje wszech czasów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×