Szokujące doniesienia lekarza Michaela Jacksona. To tylko potwierdza, że Król Popu miał skłonności pedofilskie [AKTUALIZACJA]

Michael Jackson był pedofilem?

Michael Jackson był pedofilem?

Czy Michael Jackson był pedofilem?

W czerwcu tego roku minęło 7 lat od śmierci Michaela Jacksona. Gwiazdor zmarł wskutek nagłego zatrzymania akcji serca. Największą karę za śmierć muzyka poniósł doktor Conrad Murray. W listopadzie 2011 roku został skazany na cztery lata za nieumyślne spowodowanie śmierci Króla Popu. W związku z dobrym sprawowaniem wyszedł na wolność w listopadzie 2013 roku.

Jak udało się ustalić amerykańskim mediom, lekarz zabrał się za pisanie książki w której udowadnia, że ze śmiercią gwiazdora nie miał nic wspólnego. Murray przedstawi szokujące wydarzenia z życia Michaela Jacksona. Lekarz spróbuje udowodnić, że Jackson miał skłonności pedofilskie. Dowodem na to, ma być rzekomy ślub z 12-letnim dzieckiem znajomego, do którego ostatecznie nie doszło.

Nikt nie zna tożsamości nastolatki. Lekarz twierdzi, że nielegalny ślub miał odbyć się z dala od rodziny i znajomych w jednym z apartamentów muzyka. Murray wyjaśnia także, że dziewczynka nigdy nie była molestowana seksualnie przez muzyka.

Lekarz dodaje również, że koleją ofiarą miała być aktorka Emma Watson:

Zakochał się w Emmie, gdy zobaczył ją w pierwszym filmie o Harrym Potterze, w którym grała Hermionę Granger. Było to w 2001 roku – mówi Murray. Jackson kompletnie zwariował na jej punkcie. Bardzo mu się podobała – dodaje

Szkoda, że tak brutalne fakty wyjawiane są teraz, kiedy Michaela nie ma już z nami.

Zobacz: Wyciekły szokujące zdjęcia z domu Michaela Jacksona! To dowody na to, że był pedofilem?

Michael Jackson na koncercie w Monachium (fot. East News)

Michael Jackson chciał poślubić nastolatkę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×