„Dawał biżuterię nieletnim za akty seksualne”. Szokujący dokument na temat Michaela Jacksona obnaża przerażające fakty: „to potwór!”

Michael Jackson

Michael Jackson płacił dzieciom za seks?

Michael Jackson znów jest na językach wszystkich. W piątek 25 stycznia na festiwalu w Sundance pokazano 4-godzinny film dokumentalny na temat króla popu. W filmie Leaving Neverland ujawniono przerażające, nieznane fakty z życia kontrowersyjnego zmarłego muzyka. Rodzina opublikowała oficjalne oświadczenie.

Michael Jackson był legendą już za życia i nie sposób mu tego odebrać, ale poza świetną muzyką i niezapomnianymi występami scenicznymi Jackson zostawił za sobą górę kontrowersji. Jego niespodziewana i tajemnicza śmierć to jedynie jej czubek. Wiele mówiło się na temat tego, że uwielbiany przez miliony król popu dopuszczał się czynów karalnych w stosunku do dzieci – innymi słowy, zarzucano mu pedofilię. Muzyk do końca swoich dni odpierał te zarzuty, ale dowody przeciwko niemu piętrzyły się coraz bardziej.

Teraz sprawa wypłynęła na nowo, a wszystko dzięki filmowi dokumentalnemu Leaving Neverland, który zadebiutował na amerykańskim festiwalu filmowym w Sundance w piątek 25 stycznia. Już niedługo 4-godzinny dokument na temat wybryków Jacksona zostanie wyemitowany przez HBO. Tymczasem w sieci pojawiają się pierwsze opinie – widzowie są przerażeni tym, co zobaczyli.

  • Ten film to prawdziwy horror. Nie jest trudno uwierzyć w opowiedzianą w nim historię. Jackson był potworem – skwitował Jeff Wells zHollywood Elsewhere.
  • Jeden z chłopców dostawał od niego biżuterię za seks, z niektórymi aranżował udawane śluby – mówi w filmie Patrick Ryan z USA Today
  • Jestem w połowie czterogodzinnego dokumentu o Michaelu Jacksonie i już potrzebuję 400 pryszniców, aby znów czuć się czystym – napisał David Ehrlich z IndieWire

Podobnych wpisów w sieci jest dużo więcej, a film nie miał jeszcze nawet międzynarodowej premiery. Rodzina opublikowała zaś oświadczenie, w którym… nie bojkotuje jednak filmu:

Neutralne osoby i ich głosy zostały wykluczone z tego filmu, a tym samym twórcy nie dają odbiorcom wiarygodnego obrazu rzeczywistości. – skwitowali najbliżsi Michaela

Obejrzycie?

Macaulay Culkin i Michael Jackson byli blisko? Aktor po latach wyjawił kulisy ich sekretnej relacji

Michael Jackson najbogatszym nieżyjącym artystą na świecie! Zarobił więcej niż Marilyn Monroe i Elvis Presley razem wzięci!

Paris Jackson wylądowała w szpitalu psychiatrycznym! Nie jest w najlepszym stanie

 


Penny Marshal nie żyje

Penny Marshal nie żyje

Joseph Jackson i Michael Jackson

Joseph Jackson i Michael Jackson

Joseph Jackson i Michael Jackson

Joseph Jackson i Michael Jackson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×