Tabloid odlicza dni do śmierci Michaela Douglasa. Dowodem mają być skandaliczne zdjęcia

Michael Douglas umiera? – okładka Globe szokuje

Michael Douglas umiera? – okładka Globe szokuje

Michael Douglas marnieje, prawdopodobnie z powodu nawrotu raka. To wszystko jednak paskudne plotki. Zobaczcie, jakie wieści dochodzą nas zza oceanu.

Michael Douglas to jeden z najbardziej znanych aktorów Hollywood. Pięć lat temu gwiazdor świętował wygraną walkę z rakiem gardła. Już wtedy wiedział jednak, że grozi mu nawrót. Tabloidy donoszą, że „choroba wróciła, bo 75-latek nie wygląda zbyt dobrze”.

Michael Douglas ma nawrót raka? Niepokojące doniesienia tabloidu

Magazyn Globe twierdzi, że Douglas, który pokonał raka gardła, ponownie walczy z tą ciężką chorobą. Lekarz, który nigdy nie leczył aktora, spekuluje w artykule, że ten stracił bardzo dużo na wadze w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ten sam doktor, który, podkreślamy, nigdy nie leczył Douglasa, mówi magazynowi, że „aktor może mieć przed sobą zaledwie sześć miesięcy życia”.

Były pogłoski, że kilka miesięcy temu nie dbał o siebie. Teraz jego wygląd wydaje się potwierdzać najgorsze podejrzenia ludzi, że rak przez to powrócił – podaje źródło magazynu.

Zobacz: Gwiazdor Top Gun walczy z nowotworem! „Nie wygląda to dobrze…”

Michael Douglas umiera? Skandaliczny artykuł w Globe

Michael Douglas umiera? Skandaliczny artykuł w Globe

W jakim stanie jest Michael Douglas? Najnowsze zdjęcia aktora

Ile prawdy jest w doniesieniach Globe? Prawdopodobnie niewiele. Douglas pracuje ostatnio bardzo dużo, wspierając drugi sezon swojej serii w telewizji Netflix, The Kominsky Method. Nie tylko wygląda doskonale, ale też sprawia wrażenie zdrowego, i raczej nie stracił nic na wadze, jak twierdzi szokujący artykuł, nie wspomniał też nic o nawrocie raka. Aktor nigdy wcześniej nie wahał się mówić o swojej walce z chorobą i prawdopodobnie mówiłby otwarcie o jej powrocie.

Michael Douglas w październiku 2019

Michael Douglas w październiku 2019

Warto również dodać, że Douglas realizuje obecnie dwa projekty i oba są związane z rolami głosowymi. Wydaje się mało prawdopodobne, by człowiek walczący o życie z rakiem gardła wykonywał jakieś role aktorskie, a tym bardziej takie, które wymagają niezliczonych godzin nagrywania dialogów. Cała ta historia jest raczej nieprawdziwa. Jak twierdzi Radar Online, rodzina aktora jest ponoć oburzona za szerzenie tak przykrych plotek.

Michael Douglas ma się dobrze i w świetnej formie realizuje się w nowych wyzwaniach.

Zobacz: Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas wrócili do siebie? Wypowiedź aktora jest jednoznaczna


Michael Douglas – 2019

Michael Douglas – 2019

Michael Douglas w październiku 2019

Michael Douglas w październiku 2019

Michael Douglas w październiku 2019

Michael Douglas w październiku 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×