Córka Siwiec swoim tańcem skradła show na 18. urodzinach brata. Mia raczej nie odziedziczyła talentu po mamusi

Natalia Siwiec, Mia Raduszewska

Natalia Siwiec, Mia Raduszewska

Natalia Siwiec wspólnie z mężem wychowuje jego syna z poprzedniego związku. Mateusz kilka dni temu obchodził swoje 18. urodziny, ale to jego młodsza siostra Mia okazała się gwiazdą tej imprezy. Internauci są zachwyceni uroczą trzylatką.

Natalia Siwiec to fotomodelka, która zyskała sławę w 2012 roku. Gwiazda pojawiła się na meczu reprezentacji Polski i z miejsca została okrzyknięta Miss Euro 2012. Od niemal trzech lat modelka sprawdza się w swojej najważniejszej roli – jest mamą. Jej córka Mia przyszła na świat w sierpniu 2017 i jest owocem miłości gwiazdy i Mariusza Raduszewskiego. Natalia miała już doświadczenie w opiece nad dziećmi, ponieważ wspólnie z mężem wychowuje jego syna z poprzedniego związku. Mateusz niedawno świętował swoje wejście w dorosłość w bardzo kameralnym, rodzinnym gronie.

Osiemnastka Mateusza Raduszewskiego. Mia gwiazdą imprezy

Mateusz Raduszewski kilka dni temu obchodził swoje 18. urodziny. Ze względu na panującą pandemię musiał zrezygnować z hucznej imprezy, jednak rodzice zadbali o to, by ten dzień był dla niego wyjątkowy. Na skromnym przyjęciu oprócz Natalii i Mariusza pojawili się również rodzice modelki oraz Oliwia Bieniuk, z którą nastolatek od dawna się przyjaźni.

Na zdjęciach mogliśmy zobaczyć całą uśmiechniętą rodzinę zgromadzoną wokół urodzinowego tortu. W social mediach rodzice Mateusza udostępnili nowe zdjęcia z tego wydarzenia. Tym razem serce internautów skradła mała Mia.

Córka gwiazdorskiej pary jest częstym gościem na profilu swoich rodziców. Modelka i jej mąż regularnie dodają zdjęcia i filmiki z udziałem uroczej dziewczynki, która powoli wyrasta na dziecięcą gwiazdę Instagrama. Urocza trzylatka jest bystra i wygadana, czym zachwyca wszystkich obserwatorów. Podczas 18. urodzin swojego starszego brata zatańczyła w krzesełku do karmienia do piosenki Kosmita rapera Gedza i skradła całe show.

Mia może pochwalić się świetnym wyczuciem rytmu. Po kim odziedziczyła talent do tańca? Raczej nie po mamie, która w Tańcu z gwiazdami z trudem odtwarzała przygotowywane tygodniami choreografie. Choć Natalia dotarła do piątego odcinka pierwszej edycji programu Polsatu, to jurorzy nie szczędzili jej niskich not. Na szczęście zyskała coś innego – sympatię widzów, którzy docenili jej urok osobisty.

Mia Raduszewska skradła uwagę internautów

Internauci nie szczędzą komentarzy pod adresem małej Mii:

  • Mia wygrała internety.
  • No to jej wyszło. Ogień Mia.
  • Uwielbiam ją. Wymiata.
  • Kocham ten filmik.
  • Największy słodziak.
  • Młoda jest genialna – zachwycają się w komentarzach.

Mia rzeczywiście ma wyczucie rytmu, a jej taniec po prostu rozczula do granic możliwości. Zgadzamy się z komentarzami – córka Siwiec, to największy słodziak internetu.


Natalia Siwiec - córka Mia

Natalia Siwiec - córka Mia

Natalia Siwiec - córka Mia

Natalia Siwiec - córka Mia

Natalia Siwiec - dzieci

Natalia Siwiec - dzieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×