Popularny polski raper zostanie ojcem! Gwiazdor zdradził swój wielki sekret na Instagramie! Fani skaczą z radości!

Popularny niegdyś raper Mezo, poinformował swoich fanów, że wkrótce zostanie ojcem. Jego piękna żona Weronika spodziewa się pierwszego dziecka!

Jacek Mezo Mejer dał się poznać jako raper, a także dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna. Poza swoją solową działalnością, Mezo współpracował z kilkoma zespołami oraz piosenkarkami. Swojego czasu raper był bardzo popularnym idolem młodzieży. Zgarnął sporo znaczących nagród, między innymi był laureatem Eska Music, VIVA Comet i Superjedynki. Mezo był także dwukrotnie nominowany do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego – Fryderyka. Prywatnie muzyk ma za sobą nieudane małżeństwo z Sandrą Łupicką, z która ma ma córkę Zuzię. Obecnie Jacek ponownie się ożenił, wybranką jego serca jest Weronika Radzimowska-Mejer.

Raper właśnie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że niebawem spełni się jego wielkie marzenie. Mezo ponownie zostanie ojcem, bowiem jego obecna żona Weronika jest w ciąży. Muzyk wkleił piękne zdjęcie z żoną, które opisał radośnie:

 Będziemy mieli Dzidziusia –  napisał

Raper nie zdradził jeszcze w którym miesiącu ciąży jest jego żona, nie wiemy również jakiej płci będzie jego pociecha. Pod postem Meza pojawiło się mnóstwo przemiłych gratulacji od internautów. Radosną nowinę skomentowała jako pierwsza córka Jacka – Zuzanna:

Boże jestem przerażona – napisała Zuzka. Internauci byli mniej sceptycznie nastawieni do nowego potomka w rodzinie swojego idola:

  •  Gratulacje
  • Cudownie! Gratuluję
  • Gratulacje Kochani
  • Super! Gratulacje i duuuuużo radości Wam życzę
  • O ja! I to jest news! Gratuluję odwagi
  • Wszystkiego dobrego!

Serdecznie gratulacje!

Ciąża w rodzinie Agaty Młynarskiej! Gwiazda lada dzień zostanie babcią!

Co z tą ciążą? Natasza Urbańska pokazała piękny brzuszek na imprezie i wszystko stało się jasne! [WIDEO]

Ciąża w “M jak miłość”! Producenci wykorzystają stan błogosławiony jednej z gwiazd? Wplątany w jej wątek aktor niechcący się wygadał


Mezzo zostanie ojcem

Mezzo zostanie ojcem

Mezo z żoną miał poważny wypadek

Mezo z żoną miał poważny wypadek

Mezo poinformował swoich fanów, że właśnie zostanie ojcem.

Mezo poinformował swoich fanów, że właśnie zostanie ojcem.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×