2020 rokiem metamorfoz. Gwiazdy chudły, zmieniały zęby i robiły operacje plastyczne. Kto zaszalał najbardziej?

Metamorfozy 2020 roku

Metamorfozy 2020 roku

Adele, Tomasz Sekielski, Ewa Farna, Anna Mucha… Wybraliśmy metamorfozy 2020 roku. Która gwiazda zmieniła się najbardziej?

W 2020 roku gwiazdy zaskoczyły zmianami swoich wizerunków. Jedni chudli na potęgę, inni drastycznie zmieniali fryzury. Znaleźli się też tacy, którzy poprawili sobie urodę u specjalisty, a efektami chwalili się w sieci. Kto przeszedł największą metamorfozę w 2020 roku? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Adele schudła ponad 30 kilogramów

Adele przed i po metamorfozie

Adele przed i po metamorfozie

Adele była żoną Simona Koneckiego. Para postanowiła się rozstać. Piosenkarka przez jakiś czas nie udzielała się w social mediach, gdy wróciła, zachwyciła swoich fanów. W ponad rok schudła 30 kilogramów. Przeszła na specjalną dietę, którą ułożyła dla niej brazylijska trenerka personalna, Camila Goodis. Efekty są widoczne gołym okiem. Każde zdjęcie, które gwiazda pokazuje w sieci, cieszy się sporą popularnością. Tak jak to, które opublikowała w dniu 32. urodzin. Internauci byli zachwyceni.

Adele na plaży na Karaibach

Adele na plaży na Karaibach

Kelly Osbourne zrzuciła ponad 40 kilogramów

Kelly Osbourne przed i po metamorfozie

Kelly Osbourne przed i po metamorfozie

Kelly Osbourne z show-biznesem związała się w 2002 roku, gdy na antenie MTV pojawiło się reality show, Rodzina Osbourne’ów. To otworzyło gwieździe drzwi do kariery. Chociaż wydawałoby się, że jej codzienność jest bajkowa, nie brakowało w niej trudnych momentów — zmagała się z uzależnieniem od narkotyków. Na szczęście pokonała nałóg. Na dodatek przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda poddała się operacji zmniejszenia żołądka i schudła ponad 40 kilogramów. Na nowych zdjęciach trudno ją poznać.

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne

Tomasz Sekielski stracił ponad 70 kilogramów

Tomasz Sekielski przed i po metamorfozie

Tomasz Sekielski przed i po metamorfozie

Przykładów spektakularnych metamorfoz nie brakuje też w Polsce. Do takich z pewnością można zaliczyć zmianę wyglądu Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz jeszcze jakiś czas temu ważył 185 kilogramów. Przeszedł operację zmniejszenia żołądka i od tego momentu stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Dzięki temu schudł już ponad 70 kilogramów. Nie zamierza się jednak zatrzymać, czego dowodem są zdjęcia zrobione na siłowni.

Tomasz Sekielski pokazuje stare spodnie

Tomasz Sekielski pokazuje stare spodnie

Ewa Farna mocno schudła

Na swoim koncie sporą zmianę wizerunkową może też zapisać Ewa Farna. Piosenkarka przez długi czas miała nieco pełniejsze kształty. Nie zamierzała jednak przejmować się negatywnymi komentarzami. Zaakceptowała siebie taką, jaka jest. Nie przeszkadzały jej nawet nadprogramowe kilogramy w czasie ciąży:

Moje ciało dało radę 9 miesięcy nosić i tworzyć życie (a do tego grać koncerty), jeżeli to ma być podatek od tego cudu, to bułka z masłem, luzik guzik – podkreślała artystka.

Ewa zaczęła jednak walczyć o lepszą sylwetkę. W jej menu zagościły zdrowe potrawy — unikała mięsa, jadła więcej warzyw. Efekty widać gołym okiem — ma płaski brzuch, którego nie zamierza już ukrywać. Wygląda rewelacyjnie.

Ewa Farna po metamorfozie

Ewa Farna po metamorfozie

Operacje plastyczne nosa – Marietta Witkowska, Ewel0na

Marietta Witkowska zgłosiła się do pierwszej edycji programu Hotel Paradise. W trakcie trwania show zdradziła, że nos jest jej największym kompleksem. Na antenie podkreślała, że chciałaby poddać się operacji plastycznej i zmienić jego kształt. Mówiła, że jeśli wygra, część pieniędzy przeznaczy na zabieg:

Ja robię nos. To jest mój największy kompleks — mówiła na antenie.

Jak deklarowała, tak zrobiła. Jakiś czas temu Marietta przeszła operację. Efektami pochwaliła się w sieci.

Marietta Witkowska - nowy nos

Marietta Witkowska – nowy nos

Podobną zmianę zafundowała sobie Ewel0na z Warsaw Shore, która tuż przed Bożym Narodzeniem wyleciała do Turcji. Pod okiem ekspertów poprawiła nos, a pierwsze efekty zaprezentowała właśnie na Instagramie.

Ewelina Kubiak - operacja nosa

Ewelina Kubiak – operacja nosa

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Nowe zęby gwiazd — Chris z Hotelu Paradise i Anna Mucha

Nie tylko Marietta, ale także jej partner z programu Chris, z którym się rozstała (pisaliśmy o tym tutaj), przeszedł zabieg ulepszający urodę. Zdecydował się poprawić swój uśmiech i zainwestował w zęby. W tym celu poleciał aż do Turcji, gdzie towarzyszył mu kolega z programu, Matt. Odkąd wrócił do Polski, chętnie chwali się efektem.

W tym roku swój uśmiech poprawiła też Anna Mucha. Udała się do ortodonty i pod jego czujnym okiem pracowała nad swoimi zębami, którym jak sama przyznaje, daleko było do idealnego wyglądu. Gdy przemiana dobiegła końca, pochwaliła się zdjęciem prosto z gabinetu. Internauci byli zachwyceni.

Sławomir z brodą. Dlaczego ją zapuścił?

Gdy w Polsce trwał pierwszy lock down związany z pandemią koronawirusa, Sławomir zdecydował się na odważny krok. Ogłosił, że nie zamierza się tak długo golić, aż w Polsce nie skończy się izolacja. Zapuścił więc brodę, którą pochwalił się na Instagramie we Wielkanoc. Udostępnił zdjęcie, na którym pozuje u boku żony. Gdy częściowo poluzowano obostrzenia, pożegnał się z brodą.

Ruda z Red Lips pozbyła się charakterystycznego koloru włosów

Joanna Lazer przed i po metamorfozie

Joanna Lazer przed i po metamorfozie

W 2020 roku część gwiazd postawiło na zmianę fryzury. Wśród nich jest m.in. Joanna Lazer, czyli słynna Ruda z zespołu Red Lips. Pozbyła się swojego charakterystycznego koloru włosów. Łukasz Urbański przez ponad trzynaście godzin walczył, by osiągnąć efekt wow. Ostatecznie się to udało. Piosenkarka od niedawna jest dumą posiadaczką jasnoróżowych włosów.

Jolanta Kwaśniewska wybrała nowy kolor

Jolanta Kwaśniewska przed i po metamorfozie

Jolanta Kwaśniewska przed i po metamorfozie

Jolanta Kwaśniewska pomimo upływu lat cieszy się sporą popularnością wśród Polaków. Dowodem jest fakt, że to właśnie ona wygrała ranking na ulubioną Pierwszą Damę, pozostawiając daleko w tyle konkurencje. Chociaż Jolanta jest aktywna zawodowo, stroni od mediów społecznościowych.

Gdy Kayah opublikowała z nią zdjęcie, internauci oszaleli. Szczególnie gdy dostrzegli, że żona Aleksandra Kwaśniewskiego przeszła odważną metamorfozę. Zrezygnowała z ciemnego koloru włosów, postawiła na rudawy odcień.

Dagmara Kaźmierska ścięła włosy

Dagmara Kaźmierska przed i po metamorfozie

Dagmara Kaźmierska przed i po metamorfozie

Dagmara Kaźmierska jest jedną z kluczowych gwiazd programu Królowe życia. Zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów, którzy obserwują nie tylko jej zawodowe projekty, ale życie prywatne. Gwiazda przez długi czas nosiła długie włosy. Postawiła jednak na odważną zmianę. Z okazji 100 odcinka programu zdecydowała się na ostre cięcie.


Adele przed metamorfozą

Adele przed metamorfozą

Adele po metamorfozie

Adele po metamorfozie

Kelly Osbourne przed metamorfozą

Kelly Osbourne przed metamorfozą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×