Kulisy wielkiej metamorfozy Shiloh Jolie-Pitt. Nagła przemiana to zasługa córki innej znanej pary. „Chciała być tak samo stylowa jak ona”

Metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt

Metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt

Metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt. Kto miał wpływ na wielką przemianę córki Angeliny Jolie i Brada Pitta? Kto stoi za jej zmianą wizerunku?

Obie mają rodziców, którzy stale goszczą na okładkach kolorowej prasy, są wielkimi gwiazdami Hollywood. Jedna wychowywała się wśród gromadki rodzeństwa, druga jest jedynaczką, ale obie połączyła wielka przyjaźń, o której nikt do tej pory nie wiedział. Nawet to, że obecnie mieszkają daleko od siebie, nie zepsuło relacji. Więcej – wzmocniło ją. To ona stoi za zmianą wizerunku córki Brada i Angeliny – Shiloh Jolie-Pitt.

Kto stoi za metamorfozą Shiloh Jolie-Pitt?

Nigdy w Hollywood nie było bardziej oczekiwanych porodów niż w roku 2006. To wtedy megagwiazdy Katie Holmes i Tom Cruise powitali swoją córeczkę – zaledwie pięć tygodni przed tym, jak Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili narodziny swojego pierwszego biologicznego dziecka.

Teraz Suri Cruise i Shiloh Jolie-Pitt dzielą zaledwie tygodnie od ukończenia 16 roku życia – i po raz pierwszy New Idea może ujawnić sekret, który nie wyszedł na jaw od lat, a mianowicie chodzi o przyjaźń między dwiema najsłynniejszymi nastolatkami na świecie.

Niewiele osób wie, że kiedy były naprawdę małe i mieszkały w Los Angeles, ich mamy poznały je ze sobą – mówi  informator – Angelina i Katie nigdy nie były blisko, ale ze względu na córki utrzymywały kontakt. Poziom sławy, zanim zdążyły nawet zacząć mówić, sprawił, że uznały, że każda z nich będzie potrzebowała przyjaciela w tym samym wieku, który zrozumiałby, w jakich warunkach dorasta.

Pomimo wspólnego miana dzieci supergwiazd, Suri, która zadebiutowała na okładce Vanity Fair i Shiloh, która została przedstawiona światu już jako niemowlę w magazynie People, dzięki rodzicom mogły mimo wszystko dorastać z dala od blasku fleszy.

Chociaż te dwie przyjaciółki mają ten sam status, są bardzo różne. Shiloh mieszkała w Hollywood przez większość swojego życia i szybko stała się typową kalifornijską dziewczyną.

Jeździ na deskorolce i tańczy hiphop – wyjaśnia informator.

Zauważył także, że ​​Suri i Katie opuściły Hollywood kilka lat temu i mają dom w Nowym Jorku.

Suri ma obsesję na punkcie krawiectwa, odwiedza Guggenheima i uczęszcza na lekcje baletu. Shiloh i Suri to bardzo różne młode kobiety, ale ich przyjaźń trwa.

Słynne nastolatki często rozmawiają przez WhatsApp i Snapchat, i co najlepsze, nie interesują się tym, czy świat wie o ich bliskiej przyjaźni. Według New Idea Suri miała wpływ na wielką przemianę Shiloh. Gdy tylko zaczęła jej podsyłać zdjęcia inspiracji na jej nowy wizerunek, ta natychmiast je zaakceptowała i zaczęła wdrażać w życie.

Pokazała wszystko stylistce matki, a ta od razu zaczęła działać. Suri ma dobry wpływ na Shiloh, a „efekty” ich przyjaźni mogliśmy podglądać na czerwonych dywanach, gdy Angelina promowała swój ostatni film. […] Córka Jolie wszystkie looki konsultowała z Suri – czytamy na łamach tabloidu.

Rzeczywiści metamorfoza Shiloh jest imponująca, a do tego podszyta przyjaźnią z jedną z najpiękniejszych nastolatek w branży.


Najbardziej zaskakująca przyjaźń Hollywood

Najbardziej zaskakująca przyjaźń Hollywood

The Los Angeles Premiere of

Shiloh Jolie-Pitt

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

Komentarze

 • Gość pisze:

  Stare foty, odgrzewany artykuł. Te foty mają że dwa lata

 • Gość pisze:

  Znam co najmniej kilku gejów, którzy oficjalnie stali się hetero, reszcie brak odwagi lub perwersja wzięła górę. Siedzą, chleją, ćpają i bezczeszczą swoje własne „zwłoki” do końca.

 • Gość pisze:

  Angelina od początku wykorzystywała dzieci do własnego PR ! Obejrzyjcie zdjęcia z ustawek z paparazzi, ona wystrojona w ciuchy za tysiące dolarów i z torebką za którą można byłoby kupić dobrej klasy samochód, a dzieci w szmatach kupionych za grosze w sklepie charytatywnym. Jolie miała dzieci wszystkich ras, ale trzeba było się jeszcze podlizać środowiskom LGBT, więc zaczęła opowiadać, że Shilou chce być chłopcem. Póki była mała mogła ją przekupywać, żeby na „spontaniczne” wyjścia do sklepu ubierała się jak chłopiec, ale w końcu Shilou zaczęła się buntować.

  • Gość pisze:

   Nigdy nie twierdziła, że jej córka chce być chłopcem. Wręcz przeciwnie. A to, że pozwalała i pozwalała dzieciom na bycie sobą i własny głos w sprawie wyglądu, zasługuje na pochwałę. Nie jak wiele celebrytek i stukniętych matek – wciska dzieci w kokardy-guczi-sruczi, a w domu przemoc i szlam.

  • Gość pisze:

   Ale glupoty piszesz matko 😱 zamiast się swoim głupim życiem.

 • Wesołe zioła pisze:

  Jaka jest prawda nikt nie wie. Ale obie dziewczyny wyglądają pięknie i świeżo. Nie są zmanierowane ani dziwacznie przestylizowane. Widać że rodzice się nimi interesują i o nie dbają a 16 lat to trudny wiek dla nastolatki.

 • Gość pisze:

  Przepiękne dziecko. Oby tak samo ładne było w środku.

  • Gość pisze:

   Przecież już z niej chłopaka robili i chcieli jej płeć zmieniać he he he he koronny argument za tym że zmiana płci dzieciom to całkowity koronny argument za tym że zmiana płci dzieciom to całkowity idiotyzm

 • Gość pisze:

  No i co by teraz było, gdyby ta dziewczyna zmieniła płeć? I co teraz środowisko lgbtqwerty i inne wtrącające się w życie rodzin sekciarskie ideologie? Zmieńcie sobie sami, ale mózgi…zepsute spaczone towarzycho. Zajmijcie się sobą i swoim życiem, bez epatowania łóżkowych predyspozycji.

 • Marta pisze:

  Anonimowy informator jak zwykle wskazuje na to, że trzeba było dorobić kilka zdań do tekstu. Ostatnio to chyba tabloidy pisały, że to dzięki Aniston zmieniła wizerunek. Kto następny?

 • Gość pisze:

  Taki live jak to mówi wujek źeby się zmarnowały jak buffy a reszte czas pokaźe i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×