Kolejne emocje w programie Mai Sablewskiej. Uczestniczka zaniemówiła, a widzowie krytykują: „I o to przykład jak spie…ć komuś figurę”

Pani Monika w programie Mai Sablewskiej

Pani Monika w programie Mai Sablewskiej

10 lat młodsza w 10 dni. Metamorfoza pani Moniki wzbudziła wielkie emocje. Bohaterka się zachwyca, a internauci krytykują.

Maja Sablewska jest prowadzącą nowy program dotyczący metamorfoz niezadowolonych ze swojego wyglądu kobiet 10 lat młodsza w 10 dni. Przemiany, jakie funduje bohaterkom show, nie zawsze zyskują aprobatę nie tylko widzów, ale też samych uczestniczek. Pierwsze odcinki spotkały się z wielką krytyką. Jedna z bohaterek wprost powiedziała Mai, że się nie spisała i nie jest zadowolona ze swojego wyglądu.

Uczestniczką jednego z odcinków była 45-letnia pani Monika. Gdy zobaczyła odbicie w lustrze po przemianie, zaniemówiła. Nawet Mai Sablewskiej zabrakło słów… A widzowie krytykują.

10 lat młodsza w 10 dni. Metamorfoza pani Moniki

45-letnia Monika mieszka na wsi, gdzie pracuje i zajmuje się gospodarstwem. Zgłosiła się do programu, bo była niezadowolona z uśmiechu i zmarszczek. Ankietowani dodali jej 10 lat.

Jak miałam młodsze dzieci, to więcej czasu spędzałam z nimi. Wiadomo, szkoła, praca, obowiązki domowe. W tej chwili moi synowie są już dorośli, więc mam trochę mniej tych obowiązków. Zaczęłam trochę bardziej patrzeć na siebie. Najbardziej nie lubię w sobie swojego uśmiechu, wyglądu, czyli tych zmarszczek, które mnie denerwują. Coraz częściej zaczyna mi to przeszkadzać i chciałabym to zmienić – wyznała Monika.

Pani Monika po metamorfozie zaprezentowała się we fryzurze z grzywką, podkreślającym urodę makijażu oraz z wygładzonymi zmarszczkami.

O wow. Serce mi tak bije, że mało nie wyskoczy. Cudownie, naprawdę pięknie – zachwycała się, patrząc w lustro.

45-latka miała na sobie długa, bladoróżową suknię, odciętą pod biustem i szpilki w tym samym kolorze, wiązane w kostce. To właśnie strój Moniki wzbudził największe emocje. O ile pozostałe elementy metamorfozy się podobały widzom, to stylizacja została ostro skrytykowana:

 • Znowu sukienka na to samo kopyto i znowu buty w szpic zapinane w kostce. Macie może jakieś inne stylizacje?
 • I o to przykład jak spie…ć komuś figurę. Bravo Maju jesteś w tym mistrzynią. Pokazałaś to po raz kolejny.
 • I zaś kolejna kreacja wprost do łóżka. Nad czym tu się zachwycać?
 • I jeszcze ten samozachwyt Sablewskiej 🫣 współczuję kobietom które idą do jej programu i dają się przysłowiowo „zrobić”.
 • Skąd oni te worki biorą co stylizacja to szeroki worek i cienkie szpileczki – piszą.

Co wy o tym sądzicie?


Pani Monika przed metamorfozą

Pani Monika przed metamorfozą

Pani Monika po metamorfozie

Pani Monika po metamorfozie

Komentarze

 • Gośćteresa pisze:

  Negatywne komentarze o metamorfozach nie przechodza. Wyrzucać te z błędami przeklenstwem

 • Gośćteresa pisze:

  Fatalny ubiór. Program lichy zrobiony na sile
  P. Sablewska sama po plastykach jeszcze wytatuowana. Po przemianie nie słynie z urody elegancji. Szczupłość nie oznacza wymarzona figure

 • Gość Margo pisze:

  Sablewskiej można się wystraszyć. Paskudna kobieta. Przeraźliwie chuda. Włosy, to takie wiszące strączki. Od niej „,bije „taki strach. Nie wierzę, że jakiś mężczyzna chciałby się do tych kości i tatuaży przytulić. Ochyda i jeszcze raz ochyda. Co to za kobieta !. To strach na wróble !!!!!

  • Gość ja pisze:

   A co do kogoś z tatuażami nie można się przytulać ?😅jestem ciekawa jak Ty wyglądasz jak hejtujesz tak kogoś innego. Tragedia ..!

  • Gość pisze:

   Do faceta z tatuażami bym się nie przytuliła, bo nie cierpię tatuaży i nie rozumiem po co ludzie, to sobie robią? Taki trend i tyle. Tatuaże są wbrew moim przekonaniom. Ci co robią tatuaże logicznie nie potrafią wyjaśnić po co zrobili – często naśladują swoich idoli i myślą, że są na topie.

  • Gość pisze:

   A MOŻE NAJPIERW POPRAW JĘZYK POLSKI, A POTEM KRYTYKUJ !!!!

  • Przed i Po pisze:

   Myslalam ,że to Sablewska przed i po…

 • GośćAlina pisze:

  Szkoda ze wśród celebrytow jest tyle zawisci

 • Gość pisze:

  Po jaką cholerę, ja się pytam ta osoba , na siłę jest reklamowana jako stylista , ekspert , juror pozal się Boże. Aż takie …. plecy ma? To z to jest skandal

 • Oburzona pisze:

  Przecież ta baba Sablewska jest beztaleńciem we wszystki,czego się dotknie.Nie ma ani gustu ani wyobraźni co do kolorów,nie potrafi odróżniać kolorów w żaden sposób,ma ukrytą nienawiść do kobiet i wpychając je w coś,co nie powinno nazywać się ubraniem,pokazuje swoje ukryte wady charakteru i zawiść do kobiet.Moze nienawidzi swojej matki i w ten sposób mści się na matce oszczpecajac osoby,którym ma pomagać .Zabierzcie wreszcie tę babę,żeby nie krzywdziła kobiet.

 • Gość2 pisze:

  Niech ta Szablewska pokaże swoją metamorfozę

 • Gość pisze:

  Sablewska nie ma pojęcia o tym co robi ,a kim ona właściwie jest?ma jakieś wykształcenie i osiągniecia w życiu?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×