Rosła na naszych oczach. Od uroczej dziewczynki do pewnej siebie kobiety – tak zmieniała się Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk - metamorfoza

Oliwia Bieniuk - metamorfoza

Oliwia Bieniuk na dobre rozgościła się w świecie show-biznesu. Ma za sobą kilka sesji fotograficznych, wkrótce wystąpi w tanecznym show, a najlepsze dopiero przed nią. Z tej uroczej dziewczynki, którą wszyscy dobrze pamiętają z sesji zdjęciowych z Anną Przybylską, wyrosła piękna kobieta. Zobacz, jak zmieniała się na przestrzeni lat.

Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku i jest córką nieżyjącej aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Nastolatka już od najmłodszych lat towarzyszyła mamie na planach zdjęciowych oraz podczas sesji, dlatego też już od najmłodszych lat nasiąkała atmosferą show-biznesu. Już wtedy mogliśmy zobaczyć ją na okładkach kilku poczytnych czasopism. Od dawna wiadomo, że nastolatka wiąże swoją przyszłość z byciem na scenie. Młoda gwiazda powoli zaczyna realizować swoje marzenia. Podpisała już kilka kontraktów, wzięła udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych dla znanych marek oraz wystąpiła w produkcji popularnego YouTubera.

O przyszłość Oliwii od zawsze martwił się jej ojciec, dlatego też przed podjęciem pierwszej współpracy postawił jej warunek, by w pierwszej kolejności ukończyła szkołę. W maju tego roku przystąpiła do matury, a kilka dni później otrzymała zaproszenie do udziału w Tańcu z gwiazdami.

Oliwia Bieniuk: dzieciństwo

Anna już od najmłodszych lat zabierała córkę ze sobą do pracy, aby ta mogła przyglądać się, jak wygląda jej codzienność i dzięki temu zaszczepiła w niej pasję do aktorstwa.

[…] ja przecież w pewnym sensie żyję aktorstwem od małego. Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie.

Oliwia chętnie pozowała do zdjęć razem z matką. Kilka miesięcy temu pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z pierwszej wspólnej sesji. Miała wtedy zaledwie kilka lat i była przeuroczą dziewczynką, którą łączyła z matką bardzo bliska więź.

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Z roku na rok w mediach zaczęło przybywać zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć, jak zmienia się Oliwia. Niemal wszyscy pamiętają sesję zdjęciową dla magazynu Viva!, gdzie aktorka pozowała razem z dziećmi. Oliwia była wtedy już o kilka lat starsza i robiła się coraz bardziej podobna do mamy.

View this post on Instagram

A post shared by Viva.pl | serwis o gwiazdach (@viva_magazyn)

Oliwia Bieniuk: okres dorastania

Anna Przybylska zmarła na kilka dni przed 12 urodzinami Oliwii. W rozmowie z Vivą! nastolatka zdradziła, że już od rana przeczuwała najgorsze.

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom.

Bieniuk przez kolejne lata pozostawała pod opieką ojca. Jarosław z całych sił starał się, aby zapewnić jej normalne dzieciństwo, jednak nie był w stanie zastąpić mamy. Po latach Oliwia przyznała, że śmierć mamy sprawiła, że dorastała wolniej od swoich rówieśników.

Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało. Teraz czuję, że dorastałam wolniej niż reszta moich rówieśników – powiedziała Vivie!

Z czasem jednak wszystko zaczęło wracać do normy, a ona coraz chętniej pozowała przed obiektywem aparatu. W krótkim czasie zyskała sympatię widzów, którzy od początku mocno trzymają za nią kciuki i od początku bardzo jej dopingowali. Jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności dziewczynka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla Reserved.

Oliwia Bieniuk dla Reserved cała sesja

Oliwia Bieniuk dla Reserved cała sesja

W tym czasie na salonach zaczął pojawiać się Jarosław Bieniuk w towarzystwie córki. W międzyczasie nakręcono o nich reportaż, który został wyemitowany w Dzień Dobry TVN. Fani nie mogli uwierzyć w to, jak bardzo zmieniła się Oliwia.

Oliwia Bieniuk - córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Oliwia Bieniuk – córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Oliwia Bieniuk: obecnie

W ubiegłym roku kariera Oliwii ruszyła z kopyta. Zaczęło się od kampanii reklamowej torebek. 18-latka w ciągu kilku ostatnich lat stała się łudząco podobna do matki. Odziedziczyła po niej wdzięk, uśmiech i spojrzenie.

Oliwia Bieniuk - kampania marki torebek

Oliwia Bieniuk – kampania marki torebek

Bieniuk nie musiała długo czekać na kolejne propozycje. Wystąpiła m.in. w produkcji znanego YouTubera – Daniela Rusina, gdzie zagrał również Andrzej Grabowski. Jesienią widzowie będą mieli okazję zobaczyć Oliwię w 12. edycji Tańca z gwiazdami. Nim to jednak nastąpi, nastolatka spełnia się w roli fotomodelki.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Oliwii. Prawda, że bardzo się zmieniła?


Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk na Facebooku

Oliwia Bieniuk na Facebooku

Anna Przybylska – niepublikowane zdjęcia

Anna Przybylska – niepublikowane zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×