Katarzyna Skrzynecka zafundowała sobie nową fryzurę. Powiew komuny nie wszystkim przypadł do gustu

Katarzyna Skrzynecka z grzywką

Katarzyna Skrzynecka z grzywką

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na Instagramie efektami metamorfozy. Nowa fryzura nie wszystkim przypadła do gustu. Jak wygląda gwiazda?

Katarzyna Skrzynecka odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. W 2009 roku wyszła za Marcina Łopuckiego, z którym doczekała się córki, Aliki. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców, którzy wykorzystują każdą możliwą okazję na to, by spędzić wspólnie czas. Dziewczynka od najmłodszych lat podąża śladami matki. Na swoim koncie ma już kilka sesji na okładki poczytnych magazynów. 9-latka ma również dwoje rodzeństwa z poprzedniego związku ojca.

Skrzynecka na co dzień spełnia się jako aktorka. W ostatnim czasie widzowie mogą oglądać ją w serialu Na dobre i na złe, jednak największą popularność zdobyła jako jurorka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Od drugiej edycji formatu ocenia występy swoich kolegów z branży. W sieci nie brakuje pozytywnych komentarzy widzów pod jej adresem.

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

Katarzyna cieszy się bardzo dużą popularnością. Od kilku lat prowadzi konto na Instagramie, dzięki któremu pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Chętnie pokazuje, jak wygląda jej codzienność oraz od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnic zza kulis najnowszych produkcji, w których bierze udział. Ostatnio pochwaliła się nową fryzurą.

Gwiazda zamieściła kolaż, na którym widzimy sześć fotografii. Na wszystkich dopisuje jej świetny humor, który świadczy o tym, że jest bardzo zadowolona z efektu końcowego. Aktorka już od dłuższego czasu nosi blond włosy, jednak tym razem postawiła na nieco jaśniejszy i chłodniejszy odcień.

Kasia delikatnie podcięła i wycieniowała końcówki oraz skróciła asymetryczną grzywkę. Jak zdradziła w opisie zamieszczonym pod kadrem, rozpoczęła przygotowania do Jesiennej Ramówki Polsatu.

Udany WYCZES na planie spotu Jesiennej Ramówki POLSATU. Dzięki @annarosolsky cięcie, prostowanie, chłodne kolory.

Fryzura wywołała mieszane reakcje wśród internautów. Jedna z obserwatorek dosadnie podsumowała nowe uczesanie Katarzyny.

Fryzura jak za czasów komuny.

Artystka ma jednak duży dystans do siebie i niezwłocznie odpowiedziała na krytyczną opinię.

Za czasów komuny chodziłam jeszcze w kucykach w przedszkolu.

Inni komentujący jednak nie szczędzili gwieździe komplementów.

  • Do pięknej, radosnej, uśmiechniętej twarzy pasuje każda fryzura.
  • Jak zawsze pięknie p. Kasiu.
  • Przede wszystkim ma Pani piękne, gęste włosy, pozazdrościć – ale tak zdrowo, bez zawiści. I w tej stylizacji, znowu bardzo ładnie i twarzowo.
  • Fajnie!

A wam podoba się nowa fryzura Kasi?


Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×