Szukaj

Anna Wintour tych dwóch gwiazd już nigdy więcej nie zaprosi na MET Galę! Podpadły jej na całej linii!

Kolejna Met Gala za nami. Tuż przed imprezą organizatorka została poproszona o podanie nazwiska osoby, której już nigdy na imprezę nie zaprosi! Anna Wintour bez wahania odparła "Donald Trump"! To chyba znaczy, że i Melania nie jest tam mile widziana...
Anna Wintour

Anna Wintour

6 maja w Nowym Jarku odbyła się MET Gala współorganizowana przez Annę Wintour. Jak co roku gwiazdy przez kilka tygodni szukały odpowiedniej kreacji, by wzbudzić w niej niemałe emocje. Królową eventu zdecydowanie była Lady Gaga, która na czerwonym dywanie zaprezentowała się w aż czterech różnych kreacjach. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce znaleźć się na magicznej liście gości, a taką zatwierdza właśnie redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a.

Przy okazji kolejnej edycji prestiżowej gali jeden z zagranicznych portali przypomniał jej słowa sprzed dwunastu miesięcy. Kobieta była gościem w programie James Cordena. Wzięła tam udział w zabawie zwanej Spill your guts or fill your gust. Gospodarz zadawał jej wiele ciężkich pytań. Nie na wszystkie chciała odpowiedzieć, ale na jedno szczególne tak:

Kogo ponownie nie zaprosiłabyś na galę? – pytał prowadzący.

Gwiazda bez najmniejszego zawahania wprost odparła:

Donalda Trumpa!

Dla wielu mogło być to sporym zaskoczeniem. Prezydent USA razem z małżonką byli stałymi gości tej imprezy do 2012 roku, Melania nawet zaliczyła ślubną okładkę dla Vogue’a. Potem zaprzestali pojawiać się na gali, a od 2017 roku wręcz popadli w konflikt z Wintour. Kobieta głośno krytykowała kampanię wyborczą Trumpa, a potem wielokrotnie oberwało się samej Melanii:

Musisz walczyć o to, w co wierzysz i musisz mieć swój punkt widzenia. Bohaterkami naszego magazynu są kobiety z wizją, w którą możemy uwierzyć. Chcemy je wesprzeć, one są prawdziwymi liderkami – wyznała Wintour w rozmowie z CNN na zarzut Białego Domu, że dziennikarka nie chce na okładce Pierwszej Damy.

Myślicie, że Melania Trump jako Pierwsza Dama wpadłaby na tego typu wydarzenie naszpikowane celebrytami?

Zobacz: Roksana Węgiel niespodziewanie spotkała się z parą prezydencką! Agata Duda dawno nie wyglądała tak pięknie!

Zobacz: Donald Trump potraktował Melanię jak największego wroga! Goście byli świadkami przykrej awantury podczas wspólnej kolacji

Zobacz: Wnuki Donalda Trumpa to urodzone gwiazdy! Uśmiechnięty prezydent promuje dzieci syna w social mediach!


Melania Trump i Donald na MET Gala 2009

Melania Trump i Donald na MET Gala 2009

Melania i Donald Trump na MET Gala 2008

Melania i Donald Trump na MET Gala 2008

Melania i Donald Trump na MET Gala 2007

Melania i Donald Trump na MET Gala 2007

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×