Anna Wintour tych dwóch gwiazd już nigdy więcej nie zaprosi na MET Galę! Podpadły jej na całej linii!

Anna Wintour

Anna Wintour

Kolejna Met Gala za nami. Tuż przed imprezą organizatorka została poproszona o podanie nazwiska osoby, której już nigdy na imprezę nie zaprosi! Anna Wintour bez wahania odparła "Donald Trump"! To chyba znaczy, że i Melania nie jest tam mile widziana...

6 maja w Nowym Jarku odbyła się MET Gala współorganizowana przez Annę Wintour. Jak co roku gwiazdy przez kilka tygodni szukały odpowiedniej kreacji, by wzbudzić w niej niemałe emocje. Królową eventu zdecydowanie była Lady Gaga, która na czerwonym dywanie zaprezentowała się w aż czterech różnych kreacjach. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce znaleźć się na magicznej liście gości, a taką zatwierdza właśnie redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a.

Przy okazji kolejnej edycji prestiżowej gali jeden z zagranicznych portali przypomniał jej słowa sprzed dwunastu miesięcy. Kobieta była gościem w programie James Cordena. Wzięła tam udział w zabawie zwanej Spill your guts or fill your gust. Gospodarz zadawał jej wiele ciężkich pytań. Nie na wszystkie chciała odpowiedzieć, ale na jedno szczególne tak:

Kogo ponownie nie zaprosiłabyś na galę? – pytał prowadzący.

Gwiazda bez najmniejszego zawahania wprost odparła:

Donalda Trumpa!

Dla wielu mogło być to sporym zaskoczeniem. Prezydent USA razem z małżonką byli stałymi gości tej imprezy do 2012 roku, Melania nawet zaliczyła ślubną okładkę dla Vogue’a. Potem zaprzestali pojawiać się na gali, a od 2017 roku wręcz popadli w konflikt z Wintour. Kobieta głośno krytykowała kampanię wyborczą Trumpa, a potem wielokrotnie oberwało się samej Melanii:

Musisz walczyć o to, w co wierzysz i musisz mieć swój punkt widzenia. Bohaterkami naszego magazynu są kobiety z wizją, w którą możemy uwierzyć. Chcemy je wesprzeć, one są prawdziwymi liderkami – wyznała Wintour w rozmowie z CNN na zarzut Białego Domu, że dziennikarka nie chce na okładce Pierwszej Damy.

Myślicie, że Melania Trump jako Pierwsza Dama wpadłaby na tego typu wydarzenie naszpikowane celebrytami?

Zobacz: Roksana Węgiel niespodziewanie spotkała się z parą prezydencką! Agata Duda dawno nie wyglądała tak pięknie!

Zobacz: Donald Trump potraktował Melanię jak największego wroga! Goście byli świadkami przykrej awantury podczas wspólnej kolacji

Zobacz: Wnuki Donalda Trumpa to urodzone gwiazdy! Uśmiechnięty prezydent promuje dzieci syna w social mediach!


Melania Trump i Donald na MET Gala 2009

Melania Trump i Donald na MET Gala 2009

Melania i Donald Trump na MET Gala 2008

Melania i Donald Trump na MET Gala 2008

Melania i Donald Trump na MET Gala 2007

Melania i Donald Trump na MET Gala 2007

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×