MET Gala 2021: Rihanna i A$AP Rocky na czerwonym dywanie. Ich obecność nie przeszła bez echa. I to nie tylko ze względu na stylizacje

Rihanna i ASAP Rocky - MET Gala 2021

Rihanna i ASAP Rocky - MET Gala 2021

Rihanna i A$AP Rocky zadebiutowali na czerwonym dywanie. Pojawili się na MET Gala 2021, gdzie wywołali niemałe zamieszanie. Powodem były nie tylko ich bardzo oryginalne stylizacje. Zobaczcie, jak się zaprezentowali.

MET Gala 2021, podobnie jak w poprzednich latach, przyciągnęła największe światowe nazwiska. W gmachu Museum of Art gościli popularni aktorzy, modele i piosenkarze. Na to wydarzenie osobiście zaprosiła ich Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a. 

Wśród gości bawiących się na imprezie byli m.in. Justin Bieber i Hailey Bieber. Wybrali kolorystycznie pasujące stylizację. Suknia modelki zachwyciła nie tylko internautów, ale także polską gwiazdę, która nie mogła od niej oderwać wzroku. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

MET Gala 2021: Rihanna i A$AP Rocky na czerwonym dywanie

Oprócz Bieberów na czerwonym dywanie pojawiła się także inna para: Rihanna i A$AP Rocky. Piosenkarka ubrała się w czarną kreację marki Balenciaga, do której dopasowała diamenty od Bvlgari, a także czapkę beanie. Z kolei raper wybrał płacz, przypominający ciepły koc marki erl.

Zakochani wywołali show nie tylko swoimi strojami, ale również tym, że na wydarzeniu pojawili się nieco spóźnieni. To nie umknęło uwadze jednej z uczestniczek, która nagrała ich wejście i wrzuciła do sieci. Wideo błyskawicznie obiegło zagraniczne redakcje, które dalej je udostępniają.

O tym, że Rihanna i A$AP Rocky się spotykają, plotkowano od dawna. Chociaż kolorowa prasa rozpisywała się na ten temat, sami zainteresowani nabrali wody w usta. Partner piosenkarki jako pierwszy wypowiedział się na temat ich związku. W maju udzielił wywiadu, w którym potwierdził, że jego serce jest zajęte przez Rihannę:

Miłość mojego życia. Moja pani.

Podkreślił, że gwiazda jest „tą jedyną”. Nie ma więc problemu z tym, by być monogamistą:

Myślę, że kiedy wiesz, że ona jest tą jedyną, czujesz się komfortowo, gdy wchodzisz w monogamię.

Trzeba przyznać, że zakochani wyglądają świetnie. Tworzą piękną parę, o czym przekonacie się zaglądając do naszej galerii.


Rihanna i ASAP Rocky - MET Gala 2021

Rihanna i ASAP Rocky - MET Gala 2021

Rihanna i Asap Rocky - MET Gala 2021. Fot. Instagram, erl

Rihanna i Asap Rocky - MET Gala 2021. Fot. Instagram, erl

Rihanna i ASAP Rocky - MET Gala 2021

Rihanna i ASAP Rocky - MET Gala 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×