Justin Bieber pozuje z żoną, a za nimi stoi… polska gwiazda. Na MET Gali 2021 nie mogła oderwać wzroku od Hailey

Hailey Bieber na MET Gala 2021

Hailey Bieber na MET Gala 2021

Justin Bieber i jego żona Hailey pojawili się na MET Gala 2021. Modelka wybrała tak piękną kreację, że jedna z polskich gwiazd nie mogła od niej oderwać wzroku.

MET Gala to wydarzenie, nad którym czuwa Anna Wintour — redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a. To ona zaprasza gwiazdy na jedną z najważniejszych imprez w świecie amerykańskiego show-biznesu, która odbywa się w gmachu Museum of Art. W przeciwieństwie do poprzednich lat, zamiast wiosną, miała miejsce pod koniec lata.

Podobnie jak w poprzednich latach znani goście nie zawiedli. Wybierali spektakularne kreacje stworzone przez największych projektantów na świecie. Dobierali do nich przepiękne, z daleka przyciągające uwagę dodatki. Na czerwonym dywanie miała miejsce prawdziwa rewia mody, o czym przekonacie się zaglądając tutaj.

MET Gala 2021: Justin Bieber i Hailey Bieber. Anja Rubik nie mogła oderwać wzroku

Wśród gości MET Gali 2021 byli m.in. Justin Bieber i Hailey Bieber. Małżonkowie, którzy niedawno świętowali trzecią rocznicę ślubu, sięgnęli po dopasowane kreacje. Piosenkarz włożył ciemny, elegancki garnitur, który połączył z białą koszulą. Jego żona także postawiła na czerń. Wybrała ciemną, dopasowaną kreację z odsłoniętymi ramionami, a także głębokim dekoltem. Przy biuście ozdabiają ją srebrne wstawki.

To projekt Saint Laurent, o czym poinformował internautów dyrektor kreatywny marki Anthony Vaccarello. Opublikował zdjęcia Hailey Bieber i zdradził, że na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. w przeciwsłonecznych okularach, a także diamentowym naszyjniku.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach zachwycają się stylizacją:

  • Super piękna. Nie można oderwać wzroku, tak pięknie.
  • Świetna kreacja, wygląda oszałamiająco.
  • Nie mogę się napatrzeć na tę sukienkę.

Żona Justina Biebera zachwyciła nie tylko użytkowników sieci, ale także polską gwiazdę, Anję Rubik, która także pojawiła się na wydarzeniu. Jak widać na zdjęciach, które zrobili fotoreporterzy, nie mogła od niej oderwać wzroku. Modelka tego wieczoru również wyglądała bardzo stylowo. Podobnie jak Hailey, wybrała projekt YSL. Sięgnęła po błyszczącą kreację, z niebieskimi wstawkami.

O tym, jak się zaprezentowała, przekonacie się zaglądając do galerii.


Hailey Bieber i Justin Bieber - MET Gala 2021

Hailey Bieber i Justin Bieber - MET Gala 2021

Hailey Bieber - MET Gala 2021

Hailey Bieber - MET Gala 2021

Hailey Bieber - MET Gala 2021

Hailey Bieber - MET Gala 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×