Wzruszenie sięgnęło zenitu. Menadżerka Ani Przybylskiej uczciła urodziny gwiazdy niepublikowanym dotąd zdjęciem z wakacji. Opis chwyta za serce

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Menadżerka Anny Przybylskiej, w dniu, w którym aktorka świętowałaby 43. urodziny, w piękny sposób uczciła pamięć o niej. Pokazała zdjęcie z prywatnego archiwum gwiazdy.

Ania Przybylska była jedną z najbardziej lubianych i najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Odkąd tylko zadebiutowała na szklanym ekranie, zachwycała swoją urodą oraz pogodnym nastawieniem do życia. Zadebiutowała jako nastolatka. Jako pierwszy dostrzegł ją Radosław Piwowarski, który zaproponował jej rolę w filmie Ciemna Strona Wenus. Od tamtego momentu jej kariera zaczęła nabierać tempa, a ona nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji.

Gwiazda odniosła sukces również w życiu prywatnym. Związała się z Jarosławem Bieniukiem, z którym stworzyła piękną rodzinę. Przez wiele lat uchodzili za jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Doczekali się trojga dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia, których obdarzyli ogromną miłością.

Niestety rodzinną sielankę przerwała druzgocąca diagnoza lekarzy. U Przybylskiej wykryto nowotwór, z którym przez kilka kolejnych miesięcy toczyła zaciętą walkę. Przeszła skomplikowaną operację wycięcia guza oraz konsultowała się z lekarzami z Szwajcarii. Mimo ogromnych starań przegrała batalię o powrót do zdrowia.

Była menadżerka pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie Ani Przybylskiej

Przybylska w tym trudnym czasie mogła liczyć nie tylko na swoją rodzinę, ale i na menadżerkę, z którą łączyła ją przyjaźń. Panie świetnie się dogadywały, chętnie spędzały ze sobą czas oraz wygłupiały. Nie miały przed sobą żadnych tajemnic, o czym Małgorzata Rudowska przekonywała w jednym z wywiadów.

Nie ukrywałyśmy przed sobą niczego, zwierzałyśmy się sobie nawzajem. Każda z nas mogła liczyć na tę drugą. Pamiętam, jak rozstawała się z pierwszym mężem, to było dla niej trudne, bardzo wszystko przeżywała. Dla każdej kobiety jest to ciężka chwila. A ona przecież była normalną dziewczyną, która wszystkie swoje porażki traktowała niezwykle emocjonalnie. I potrzebowała kogoś, z kim podzieli się swoimi emocjami.

Śmierć Ani była ogromnym ciosem dla Małgorzaty. Mimo upływu lat ta regularnie udostępnia w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia. W dniu, w który, aktorka świętowałaby swoje 43. urodziny, opublikowała na Instagramie kadr wykonany zimą. Gwiazda została uchwycona przez fotografa w trakcie jazdy na snowboardzie. Autorka postu oznaczyła lokalizację zdjęcia, jako heaven, czyli niebo.

💙 43 🙏 – napisała pod kadrem.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy fanów Ani, którzy chętnie dzielą się swoimi wspomnieniami oraz oddają hołd zmarłej aktorce.

 • Najcudowniejsza.
 • Najpiękniejsza gwiazda na niebie.
 • Najpiękniejsza Gwiazdko na niebie, my chociaż daleko od Ciebie, wciąż pamiętamy i uwielbiamy. Gdziekolwiek Jesteś bądź szczęśliwa.
 • Aniu bądź szczęśliwa tam u góry.
 • Ten uśmiech pamiętają wszyscy.

Jak widać nie tylko rodzina nie może pogodzić się z przedwczesną śmiercią gwiazdy.


Anna Przybylska

Anna Przybylska

Gosia Rudawska i Anna Przybylska

Gosia Rudawska i Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Fajna dziewczyna Ania byla, dobra Mama, dobry Czlowiek. Zostawcie juz Ja w spokoju, dla Jej spokoju ducha i spokoju Dzieci Anny Przybylakiej.

 • GośćJa pisze:

  Piękna,dobra POWINNIŚMY TAKICH LUDZI WSPOMINAĆ !!!! Dlaczego nie??! Menadżerka SUPER ++++++++++. Szacunek i nic więcej.A Ania, cóż przepiekna ,młoda kobieta!!! PAMIETAJMY, że była i niech jest, Zasługuje.Nie bądźmy.Zawistni.DOŚĆ.SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU.🤗😘🥰

 • Nina pisze:

  Ileż tu zawiści ! Była piękna, młoda, sławna, na pewno- utalentowana. Żyła może w sposób odbiegający od konwencji ale nikt nie ma prawa Jej oceniać ! Żal, że odeszła i to tak młodo. Żal każdego, kto odchodzi. Życie jest wystarczająco okrutne- czy Wy też musicie być?

 • Gośćnikt pisze:

  Dajcie juz spokoj 1000 ludzi umiera mlodych dzieci a ona zostawila chociasz po sobie dzieci

 • GośćPikuś pisze:

  Menagerka chyba raczej siebie chce wypromować.

 • Gość pisze:

  Piękna cudowna kobieta

 • Gość pisze:

  Nie ma już urodzin bo jej nie ma. Co za głupoty wypisujecie

  • Gość pisze:

   Ty dopiero pieprzysz bzdury zazdrosny czy co urodziny zawsze będą bez względu czy ktoś jest czy go już nie ma…. Jak ty umrzesz to chyba nie masz rodziny więc nie będą o tobie pamiętać

 • Gość pisze:

  Myślę,że należy ją beatyfikować!!!!Tyle młodych ludzi umiera codziennie, a tylko Przybylska,przybylska-wszędzie tylko o niej.Aktorka z niej marna,a pozycję zdobyła golizną.

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko waźne źe geny i dom źostały w mundurze najlepsze a jutro kolejny dzień marzyłem o tym ładzia wadzia panna nieźaleźna troche przereklamowana przeterminowana i inne prze no ale fani czekają na słoneczkowy cud eden ha ha a reszte czas pokaźe byle hajs się zgadzał powódzenia tam do góry i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko waźne źe geny i dom źostały w mundurze najlepsze a jutro kolejny dzień marzyłem o tym ładzia wadzia panna nieźaleźna troche przereklamowana przeterminowana i inne prze no ale fani czekają na słoneczkowy cud eden ha ha a reszte czas pokaźe byle hajs się zgadzał i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×