Agata Duda rozbawiła Amerykanów do łez! Memy z Pierwszą Damą podbijają świat w piorunującym tempie

Agata Duda – memy z Donaldem Trumpem

Agata Duda – memy z Donaldem Trumpem

Memy z Agatą Dudą podbijają amerykański internet. Pierwsza Dama i Donald Trump bohaterami zabawnych filmików na popularnym portalu Saint Hoax. To trzeba zobaczyć.

W lipcu 2017 roku jednymi z najbardziej komentowanych tematów w kraju były wizyty książąt Cambridge i pary prezydenckiej USA. Szczególnie ten drugi odbił się szerokim echem w mediach nie tylko w Polsce, ale także za Oceanem. Wszystko to za sprawą dość zabawnej i – jak się potem okazało – zupełnie przypadkowej sytuacji.

Zobacz: Filmik z Agatą Dudą światowym viralem! Piszą o nim wszystkie zagraniczne media, a prezydent się tłumaczy! „Walczymy z…”

Agata Duda rozbawiła Amerykanów. Memy z Pierwszą Damą i Donaldem Trumpem

Podczas oficjalnego pożegnania z Melanią i DonaldemTrumpami, Andrzej i Agata Dudowie wymieli symboliczny uścisk dłoni. Wówczas doszło do incydentu, który szczególnie spodobał się przeciwnikom amerykańskiego prezydenta oraz wszystkim nieprzekonanym do biernej postawy polskiej Pierwszej Damy (wtedy sporo mówiło się o ustawie antyaborcyjnej, w sprawie której Duda odmawiała publicznego komentarza).

W telegraficznym skrócie – Agata zamiast podać dłoń Donaldowi, który był przygotowany na taki gest z jej strony, ostentacyjnie go ominęła i udała się w stronę Melanii, którą serdecznie pożegnała. Dopiero potem wymieniła uścisk z wodzem Stanów Zjednoczonych. Pojawiły się nawet sugestie, że zachowanie Agaty było cichym sprzeciwem wobec polityki Trumpa i działaniom partii rządzącej w Polsce.

Zobacz: Duży nietakt ze strony Melanii Tramp wobec Agaty Dudy. Też to zauważyliście? „Nie wyczuwa tego, że…”

Szybko jednak zdementowano spekulacje internautów i tabloidów:

Odpowiadając na kilka zaskakujących doniesień – moja żona wymieniła uściski i z panią i z panem Trump po ich wspaniałej wizycie. Walczmy z fake newsami – napisał na Twitterze Andrzej Duda, a jego post polubił Donald Trump.

Incydent szybko stał się internetowym viralem i podchwyciły ogólnoświatowe media: nagranie pokazały m.in. portale internetowe takich tytułów jak Guardian, Bloomberg, The Telegraph, Newsweek, Time, USA Today.

Uścisk dłoni Donalda Trumpa ponownie znajduje się w centrum uwagi po tym, jak został przypadkowo zlekceważony przez żonę polskiego prezydenta – pisało BBC.

Zobacz: Dziennikarz modowy ocenił stylizacje Pierwszych Dam. Jedną z nich zmiażdżył: „Raczej nie ma czego porównywać…”

Saint Hoax opublikował memy z Agatą Dudą i Donaldem Trumpem

Choć od sytuacji minęło już ponad dwa lata, to nagranie z Agatą Dudą teatralnie omijającą Donalda Trumpa znów zyskało poklask w internecie. Tym razem na tapetę wyciągnął je amerykański serwis Saint Hoax, który słynie z publikowania zabawnych memów i cieszy się niebywałą popularnością wśród internautów na całym świecie. Konto na Instagramie obserwuje ponad 1,3 miliona użytkowników, w tym wiele światowych gwiazd, takich jak: Kylie Jenner, Miley Cyrus, Kim Kardashian czy Justin Bieber.

Administratorzy profilu zamieścili aż pięć kapitalnych wideo-memów. Na pierwszym, w zwolnionym tempie, przypomniano nagranie, pod które podłożono fragment piosenki Everytime Britney Spears:

Zauważ mnie.
Weź mnie za rękę.
Dlaczego jesteśmy
sobie obcy, kiedy
nasza miłość jest silna?
Dlaczego żyjesz beze mnie? (polskie tłumaczenie utworu)

Na kolejnych memach możemy podziwiać Agatę Dudę w kilku rolach. Nasz ulubiony to ten z wykorzystaniem słynnego It’s Britney Bitch rozpoczynającego hit Gimme More Britney Spears.

Zobacz: Andrzej Duda tłumaczy wpadkę z Białego Domu. Znalazł winnych całego zamieszania

Mamy nadzieję, że Agata Duda uśmiechnie się na widok memów ze sobą w roli głównej, tak samo jak ponad 70 tysięcy osób, które już stało się ich/jej fanami.


Zagraniczne media o geście Agaty Dudy wobec Donalda Trumpa

Zagraniczne media o geście Agaty Dudy wobec Donalda Trumpa

Zagraniczne media o geście Agaty Dudy wobec Donalda Trumpa

Zagraniczne media o geście Agaty Dudy wobec Donalda Trumpa

Zagraniczne media o geście Agaty Dudy wobec Donalda Trumpa

Zagraniczne media o geście Agaty Dudy wobec Donalda Trumpa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×