Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Simon Cowell bezlitosny dla Melanie B! Obraził ją w „Mam talent”, a ona ze łzami w oczach wybiegła ze studia [WIDEO]Simon Cowell pozwolił sobie na niesmaczny żart

Melanie B, czyli była członkini grupy Spice Girls ma ostatnio niełatwy czas. Kilka miesięcy temu w prasie wybuchła afera związana z orgiami w domu byłej spicetki i przemocą fizyczną jakiej dopuszczał się w stosunku do niej mąż – Stephen Belafonte. Cała sprawa była wyjątkowo obrzydliwa, sporo namieszała niania dzieci pary, która brała udział w seksualnych spotkaniach i zaszła w ciążę z Belafonte, za której usunięcie zapłaciła Mel B.

Mel B i Stephan Belafonte organizowali orgie u siebie w domu! Niania ujawniła pikantne szczegóły

Dzisiaj Mel podobno powoli dochodzi do siebie, ponoć spotyka się  z policjantem który współpracował przy jej sprawie i wraca do formy psychicznej. Większość kobiet, które przechodząc w życiu drastyczne zmiany decyduje się na radykalną zmianę włosów – i tak tez było w tym wypadku. Mel od jakiegoś czasu prezentuje krótką i przefarbowaną na biało fryzurę, która można było podziać w ostatnim odcinku America’s Got Talent w którym Melanie B jest jedną z jurorów.

Simon Cowell obraził Melanie B

Niestety celebrytce nie tak łatwo będzie zapomnieć o bolesnej przeszłości, chociażby dlatego, że niektórzy pozwalają sobie na niestosowne komentarze. Tak właśnie było w ostatnim odcinku, kiedy magik prezentujący na scenie sztuczki musiał przerwać swoje show w związku z technicznymi komplikacjami. Rozbawiony Simon Cowell rzucił:

Wyobrażam sobie że tak wyglądała noc poślubna Mel B. Duże oczekiwania, mało dotrzymanych obietnic

Rozjuszona Scary Spice oblała Cowella wodą i ze łzami w oczach wybiegła ze studia w programie na żywo.

Simon Cowell nigdy nie słynął z taktu, ale ten komentarz jest wyjątkowo słaby. I niepotrzebny. Po co sprawiać przykrość innym ludziom? Kompleksy czy co?

Mel B próbowała się zabić! Wyciekły policyjne akta!

Melanie B w białych włosach

Melanie B w białych włosach

Melanie B przefarbowała włosy na biało

Melanie B przefarbowała włosy na białoKomentarzy: 1


Gość | 23 sierpnia 2017, 15:36

Ustawka


Dodaj komentarz
×