Szukaj

Donald Trump z Melanią, która nie wygląda jak Melania! Pierwsza Dama USA ma sobowtóra?! W mediach burza

Melania Trump sobowtór

Melania Trump sobowtór

Melania Trump ma sobowtóra?

Melania Trump ma sobowtóra, który pojawia się za nią podczas publicznych wystąpień? Zdjęcie Pierwszej Damy USA i Donalda Trumpa z Alabamy wywołało poruszenie wśród Amerykanów. Sprawę skomentował sam prezydent.

Melania Trump została oskarżona o wysługiwanie się sobowtórem podczas oficjalnych wystąpień. Kilka dni temu Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych i Donald Trump udali się z wizytą do Alabamy, by odwiedzić miejsca zniszczone przez katastrofę naturalną.

Melania powróciła „na salony” po długiej nieobecności i w ostatnich tygodniach wzmogła swoje publiczne wyjścia, nie było więc nic dziwnego w fakcie, że towarzyszyła mężowi. W sieci pojawiło się jednak zdjęcie, na którym… Pierwsza Dama nie wygląda jak ona sama – ewidentnie miała to być inna osoba.

Głos w sprawie zabrał sam prezydent, umieszczając ostry wpis na swoim Twitterze:

The Fake News użyło Photoshopa na zdjęciach Melanii, karmiąc teorię konspiracyjną mówiącą o tym, że tak naprawdę u mojego boku w Alabamie i innych miejscach wcale jej nie było. Robią się tylko coraz bardziej obłąkani z czasem!

Innymi słowy, Trump zdecydowanie zdementował plotki o tym, jakoby jego żona „migała się” od oficjalnych wyjść, używając sobowtóra w chwilach, w których nie ma ochoty towarzyszyć małżonkowi. Rzeczywiście, zdjęcie wygląda bardzo wiarygodnie, ale na innych fotografiach wykonanych przez paparazzi Pierwsza Dama USA zdecydowanie była sobą.

Jak myślicie, po co to zrobili?

Szczuplutka Melania Trump wymieniła szpilki na modne adidasy. W tak nieformalnym stroju wygląda jak nastolatka!

Melania Trump w zjawiskowej zielonej sukni błyszczy prawie jak Anna Lewandowska! Pierwsza Dama USA zainspirowała się polską WAG?

12-letni Barron już wie czym są kokaina i LSD! Melania Trump musi być niezwykle dumna


Donald Trump z rzekomym sobowtórem Melanii

Donald Trump z rzekomym sobowtórem Melanii

Czy Melania Trump ma sobowtóra?

Czy Melania Trump ma sobowtóra?

Melania Trump, Donald Trump i Barron Trump w Alabamie

Melania Trump, Donald Trump i Barron Trump w Alabamie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×