Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Melania Trump zalana łzami! Wszystko przez Donalda Trumpa! Sprawę komentuje Biały Dom

Melania Trump płacze przez Donalda


Reakcja Melanii Trump na wygraną Donalda w wyborach

Melania Trump ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów w modelingu. Pozowała dla najpoczytniejszych magazynów, na czele z Vogue czy In Style. Najwięcej emocji wzbudziła jednak jej rozbierana sesja zrobiona na pokładzie prywatnego odrzutowca Donalda Trumpa, która ukazała się w magazynie GQ pod koniec lat 90.

W 1999 roku Melania w wywiadzie dla The New York Times przyznała, że chociaż nie wiąże swojej przyszłości z polityką, to gdyby miała zostać Pierwszą Damą USA, przybrałaby tradycyjny wizerunek, a za swoją inspirację podała Jackie Kennedy. Prawie dwie dekady później okazało się, że piękna Słowenka dostąpiła zaszczytu pełnienia funkcji żony prezydenta światowej potęgi. Chociaż robi to z klasą i honorem, wielokrotnie pojawiały się plotki o rzekomym kryzysie w jej małżeństwie.

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, to jeszcze rok temu First Lady przeżywała swoją nową rolę bardziej niż można przypuszczać. Z kontrowersyjnej książki Michaela Wolffa pt. Fire and Fury: Inside the Trump White House dowiadujemy się, że w dniu inauguracji Donalda Trumpa na prezydenta, Melania przeżyła prawdziwą traumę:

Melania w dniu, w którym Donald został prezydentem, była cała we łzach – nie były to łzy radości.

Po publikacji szokującego fragmentu na łamach amerykańskich gazet, Biały Dom opublikował komunikat o następującej treści:

Ta książka ewidentnie będzie sprzedawana na wyprzedaży w części science-fiction. Pani Trump wspierała decyzję swojego męża o kandydowaniu na Prezydenta USA, co więcej – de facto – zachęcała go do tego. Była pewna, że wygra i bardzo szczęśliwa kiedy to się stało.

I kto ma tutaj rację? Reakcja Melanii z zaprzysiężenia męża mówi więcej niż oświadczenie wysłane z Waszyngtonu…

Donald Trump i Melania w Wigilię nie mieli czasu dla siebie. Zdradziła ich popularna aplikacja

Melania Trump cała na czarno z wizytą w Chinach. Skąd ten smutek na jej twarzy?

Melania Trump wykonała gest, który mówi wszystko o jej relacji z mężem!

Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×