Melania Trump nie wprowadzi się do Białego Domu?! Pierwsza Dama USA podjęła ostateczną decyzję - galeria
zdjecie 5
Donald Trump zamieszka sam?

Melania Trump nie wprowadzi się do Białego Domu?

Sprawdziły się doniesienia płynące do nas zza oceanu. Pierwsza Dama Melania Trump zdecydowała, że nie wprowadzi się na razie do Białego Domu ze swoim mężem. Potwierdził tę informację sam Donald Trump podczas spotkania z dziennikarzami. Powodem tej decyzji  jest troska o ich syna Barrona, który zmieniając miejsce zamieszkania, musiałby iść do nowej szkoły. Rodzicie chcą mu oszczędzić kolejnych stresów i stwierdzili, że Melania i syn przeprowadzą się do Białego Domu dopiero po zakończeniu roku szkolnego.
Kampania wyborcza była bardzo trudnym okresem dla Barrona i Melania ma nadzieję, że uda się zminimalizować skutki przeprowadzki - powiedziała osoba z otoczenia Trumpa w rozmowie z The Washington Post.
Okazuje się, że decyzja Melanii o przesunięciu terminu przeprowadzki do Waszyngtonu jest sytuacją bezprecedensową. Rzecznik sztabu Trumpa próbował wytłumaczyć tę sytuację:
Jak wszyscy rodzice, mają wątpliwości co do zmiany szkoły 10-letniego dziecka w połowie roku. Prosimy również o uszanowanie prywatności i względów bezpieczeństwa przyszłej pierwszej rodziny, w tym małoletniego syna Trumpów.
Wszystko wskazuje na to, że na razie Donald Trump sam będzie urzędował w Białym Domu.Zobacz także: Emocjonalne przemówienie Donalda Trumpa! Nowy prezydent USA zapowiada rewolucyjne zmiany[caption id="attachment_385913" align="alignnone" width="2790"]Donald Trump (kandydat Republikanów na fotel prezydenta USA) z żoną Melanią Trump (fot. ONS) Donald Trump z żoną Melanią Trump (fot. ONS)[/caption] [caption id="attachment_383227" align="alignnone" width="2298"]Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS) Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)[/caption]

Zobacz także: Melania Trump nie wprowadzi się do Białego Domu?! Pierwsza Dama USA podjęła ostateczną decyzję
×