Melania Trump odżyła po przegranych wyborach. Turyści zrobili jej zdjęcia na wakacjach. Byli z Donaldem w centrum uwagi

Melania Trump

Melania Trump

Melania Trump wyraźnie odżyła po tym, jak jej mąż Donald Trump przegrał wybory. Została sfotografowana przez turystę w jednej z restauracji na Florydzie. Jak wygląda i jak się mają sprawy uczuciowe między małżonkami?

Melania Trump i Donald Trump w styczniu opuścili Biały Dom, kiedy polityk nie zdołał przekonać Amerykanów, żeby po raz kolejny wybrali go na prezydenta. Obecnie mieszkają na Florydzie we własnym luksusowym kurorcie.

Tuż przed końcem kadencji media rozpisywały się o rozstaniu i rychłym rozwodzie małżonków. Mijają miesiące, a sprawa ucichła. Jak wyglądają sprawy uczuciowe między Trumpami?

Melania Trump na wakacjach. Zdjęcie zrobione z ukrycia przez turystę

Melania Trump pokazała się publicznie po raz drugi w ciągu ostatniego tygodnia w środowy wieczór, kiedy zjadła kolację ze swoim mężem Donaldem przy stoliku dla VIP-ów w jednej z restauracji w Mar-a-Lago.

Wycieczka z kolacją to była dopiero siódma okazja, kiedy można było zobaczyć dawną pierwszą damę na mieście, odkąd Trumpowie opuścili Biały Dom w styczniu tego roku. Melania do tej pory trzymała się na uboczu, rozkoszując się prywatnością i wolnością, które najwyraźniej jej służą.

Zdjęcia zrobione przez gości w kurorcie w Palm Beach i udostępnione w mediach społecznościowych pokazują Melanię i Donalda, siedzących obok siebie przy okrągłym stole na świeżym powietrzu w jednej z restauracji Mar-a-Lago

Żona Trumpa była  ubrana w brązową sukienkę bez rękawów, a jej mąż miał na sobie granatowy garnitur, białą zapinaną na guziki koszulę i krawat w paski.

Chociaż para zdecydowała się zjeść obiad w publicznej restauracji wraz z innymi gośćmi, wydaje się, że dołożyli wszelkich starań, aby nie przeszkadzano im podczas posiłku. Na zdjęciach widać czerwone aksamitne liny zabezpieczające, oddzielające ich stół od innych w lokalu, a jeden z gości, który wykonał zdjęcia parze, ujawnił, że ochrona była w gotowości przez cały wieczór.

Zrelaksowana Melania prezentowała się świetnie. Wygląda na to, że nie ma mowy o rozwodzie Trumpów, a ich uczucie ma się doskonale. Miłość kwitnie.


Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach

Komentarze

 • Gośćlala pisze:

  Porażka ….bycie z chamem i w dodatku brzydkim jak noc ,ale czego się nie robi dla kaski . Niektóre lubią sadomaso na samych sobie !

 • Gość pisze:

  To oni są dalej razem ?!

 • Marta pisze:

  On wygląda i ma charakter dokładnie jak jej ojciec, z którym jest związana. Więc wbrew hejterom, ona może naprawdę chcieć być z tym facetem. Poza tym 15 lat z kimś dla układu się nie wytrzyma. Co by o niej nie mówili, była najpiękniejszą i najbardziej stylową pierwszą samą USA. Na Michelle Obame nie dało się patrzeć, wyglądała jak ogr i to płci męskiej.

  • Gośćmmm pisze:

   To prawda!

  • Gośćmexx pisze:

   Bo Michelle jest transem , dzieci sa adoptowane
   Apan Obama jest mapetem pejsow I muzulmaninem wstydzi sie widac korzeni ze 2gie imie jest tylko na pismie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×