Melania Trump tym razem wypadła blado w swojej stylizacji przy Brigitte Macron! Pierwsza Dama Francji rozłożyła ją na łopatki 

Melania Trump i Brigitte Marcone

Donald Trump i Emmanuel Macron uczcili pamieć uczestników lądowania w Normandii. Podczas tego dnia u ich boków dzielnie trwały żony, które zachwycały stylizacjami. Zobacz co wybrały z tej okazji. 

Prezydent Donald Trump i Melania Trump, z Wielkiej Brytanii nie udali się od razu do domu. Małżonkowie polecieli do Francji, gdzie czekali na nich Emmanuel MacronBrigitte Macron. To właśnie na terenie tego kraju, prezydenci wzięli udział w uroczystości, zorganizowanej z okazji 75. rocznicy lądowania w Normandii.

Przypomnijmy, że to historyczne wydarzenie było największą pod względem użytych sił i środków operacją desantową w historii wojen. Właśnie to w swoim przemówieniu podkreślał Trump, który przyznał, że podczas D-Day 10 tys. mężczyzn poświęciło swe życie nie tylko dla swoich krajów, ale także po to by wolność mogła przetrwać.

Dodajmy, że w  uroczystościach 6 czerwca wzięło udział kilkanaście tysięcy osób w tym weterani wojenni oraz rodziny poległych żołnierzy. To oni wraz z głowami państw i ich małżonkami obejrzeć mogli m.in. pokaz lotniczy, który z pewnością zachwycił niejedną osobę.

Melania Trump i Brigitte Marcone – stylizacje

Tak jak zachwycić mogły stylizacje żon prezydentów, które zdecydowały się na kontrastowe kolory. Brigitte Marcone postawiła bowiem na biel, wybierając jasną kreację, na którą założyła jasny płaszcz ze złotymi guzikami. Żona prezydenta Francji dopasowała do niej jasne obcasy. Kropką nad i był delikatny makijaż.

Melania Trump postawiła na klasykę. Wybrała czarną sukienkę, na którą założyła płaszcz w tym samym odcieniu. Zdecydowała się na bordowe obcasy i przeciwsłoneczne okulary. Nie da się oprzeć wrażeniu, że chociaż Melania wyglądała ładnie, Brigitte prezentowała się zdecydowanie lepiej.

 

Zobacz: Donald Trump ugości Andrzeja Dudę jak rodzinę królewską! Wyciekły sekretne plany z Białego Domu! Szykuje się impreza wszech czasów!

Zobacz: Ciarki wstydu. Brytyjczycy zażenowani zachowaniem Donalda Trumpa podczas spotkania z królową Elżbietą II! Gaf było co niemiara!

Zobacz: Melania Trump w sukni za 27 tysięcy złotych na kolacji z księciem Karolem i księżną Camillą! Podobną miała gwiazda TVN-u!


Melania Trump i Brigitte Macron - 75. rocznica lądowania w Normandii

Melania Trump i Brigitte Macron - 75. rocznica lądowania w Normandii

Melania Trump w ciemnej kreacji

Melania Trump w ciemnej kreacji

Melania Trump w ciemnych okularach

Melania Trump w ciemnych okularach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×