Szukaj

Melania Trump wydała oświadczenie ws. koronawirusa. „Czujemy się dobrze, ale…”. Głos zabrał lekarz prezydenta

Melania Trump

Melania Trump

Melania Trump ma koronawirusa. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych przerwała milczenie i wypowiedziała się na ten temat. Jak się czuje? Co zdradziła w nowym wpisie na Twitterze?

Donald i Melania Trump mają koronawirusa, o czym poinformowano w piątkowy poranek czasu polskiego. Prezydent Stanów Zjednoczonych potwierdził, że on i jego żona uzyskali pozytywne wyniki testów na obecność COVID-19 w organizmie. Zaznaczył, że rozpoczęli kwarantannę i proces powrotu do zdrowia:

Dziś wieczorem @Flotus i ja uzyskaliśmy pozytywne wyniki testu na COVID-19. Rozpoczynamy kwarantannę i proces powracania do zdrowia. Przejdziemy przez to razem.

Melania Trump o koronawirusie. Jak się czuje?

Chwilę po mężu na temat koronawirusa wypowiedziała się Melania Trump. Dodała post w social mediach, w których podkreśla, że z mężem znaleźli się w podobnej sytuacji, w jakiej są tysiące Amerykanów. Napisała, że w związku z wynikami testów, przekładają udział w nadchodzących wydarzeniach:

Jak wielu Amerykanów w tym roku, tak samo @potus i ja będziemy spędzać czas na domowej kwarantannie po pozytywnym wyniku testu na COVID-19. Czujemy się dobrze, ale odłożyliśmy wszystkie nadchodzące zobowiązania. Upewnijcie się, że jesteście bezpieczni. Przejdziemy przez to wszystko razem.

Oświadczenie na temat koronawirusa prezydenta i jego żony, wydał także ich lekarz, Sean P. Conley. Poinformował, że udostępnia je za zgodą małżonków, którzy czują się dobrze. Zespół medyczny będzie monitorować ich stan zdrowia:

Dziś wieczorem otrzymałem potwierdzenie, że zarówno prezydent Trump, jak i pierwsza dama Melania Trump uzyskali pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Prezydent i Pierwsza Dama czują się teraz dobrze i planują pozostać w Białym Domu podczas rekonwalescencji. Zespół medyczny Białego Domu będzie uważnie obserwować sytuację. Doceniamy wsparcie udzielane przez niektórych z najlepszych lekarzy w naszym kraju. Oczekuję, że prezydent będzie kontynuował swoje obowiązki bez zakłóceń podczas rekonwalescencji – cytuje wypowiedź lekarza JustJarded.

Warto wspomnieć, że Melania i Donald nie są jedynymi zarażonymi, którzy są związani z Białym Domem. Test na COVID-19 okazał się pozytywny u doradczyni prezydenta, Hope Hicks.


Melania Trump wybrała suknię w kropki

Melania Trump wybrała suknię w kropki

Melania Trump w czerwonej sukience w Indiach

Melania Trump w czerwonej sukience w Indiach

melaniatrump.style_80127494_2461704424053575_1253587907627682794_n

Melania Trump i Donald Trump w drodze na Mistrzostwa w Footballu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×