Szukaj

Melania Trump najpierw pozowała nago w samolocie męża, a teraz została pierwszą damą. Kim jest i skąd wzięła się w Stanach Zjednoczonych?

Melanie Trump przemówienie

Melanie Trump przemówienie

Kim jest Melania Trump?

Żona prezydenta Stanów Zjednoczonych – Melania Trump – stroni od mediów prawdopodobnie ze względu przez swój wyraźny wschodni akcent, który kłóci się z poglądami jej męża. Zrobiło się o niej głośno zwłaszcza przez wpadkę z przemową. Zarzucono jej plagiat. Kim jest Melania Trump? Skąd wzięła się za oceanem i jak zaczynała karierę?

Melanija Knavs, tak wcześniej nazywała się żona Donalda, urodziła się w Słowenii 26 kwietnia 1970 roku w komunistycznej Jugosławii. Do Nowego Jorku przeniosła się dopiero w 1976 roku. Karierę modelki zaczęła mając 16 lat i właśnie wtedy zmieniła nazwisko na bardziej medialne, Knauss. 

Ciekawostką jest to, że gdy Trump wygrał wybory, to Melania  jest pierwszą z żon wszystkich prezydentów, która wywodzi się z komunistycznego kraju, a także drugą urodzoną poza Stanami Zjednoczonymi oraz pierwszą, która ma na swoim koncie rozbieraną sesję.

Melania Trump jest poliglotką. Sprawnie posługuje się pięcioma językami obcymi: słoweńskim, angielskim, serbskim, niemieckim i francuskim.

Kariera Melanii Trump

Kobieta pracowała z najlepszymi fotografami mody na świecie, m.in z Patryckiem Demarchelierem, Helmutem Newtonem, Arthurem Elgortem, Ellenem Von Unwerthem, Peterem Arnellem, Antoinem Verglasem i Mario Testino. Można było ją oglądać na okładkach najważniejszych pism modowych, takich jak: Vogue, Harper’s Bazaar, British GQ, Ocean Drive, Avenue, In Style, New York Magazine.

Melania Trump na swoim koncie ma także reklamy telewizyjne, ostatnio występowała w kampanii firmy ubezpieczeniowej Aflac.

W 2010 roku postanowiła zmienić swoje życie i zostać bizneswoman. Nową ścieżkę kariery rozpoczęła autorską kolekcją biżuterii. W 2013 roku z kolei wypuściła linię kosmetyków. Zanim jednak została kobietą sukcesu, pozowała rozebrana przykuta kajdankami do walizki na pokładzie prywatnego samolotu należącego do Trumpa. Sesje można było obejrzeć w magazynie GQ.

Związek Melanii i Donalda Trumpa

Para pobrała się w 2005 roku. Wesele zostało zorganizowane z ogromnym przepychem w luksusowym klubie Mar-a-Lago na Florydzie. Na weselu bawili się ich najwięksi rywale w wyścigu o Biały Dom – Hillary i Bill Clintonowie. Na przyjęciu wystąpił Billy Joel, amerykański piosenkarz. Panna młoda miała na sobie suknię za 200 tys. dolarów od Diora. 3 tys. róż ozdabiało tort.

Melania Trump to trzecia żona Donalda. Mają syna Barrona, który ma już 10 lat. Kiedyś w wywiadzie była modelka zdradziła, że wychowuje go na wzór ojca. Chłopiec kocha nosić garnitury, gra w golfa, a także… znakomicie zarządza ludźmi. W domu nazywany jest Mini-Donaldem.

Melania to kobieta, która ma niesamowity wdzięk i urok. Jest chyba w stanie zauroczyć każdego.  Zdecydowanie popiera stanowisko męża w sprawie polityki emigracyjnej, choć sama nie jest rodowitą Amerykanką.

Jak Wam się podoba? Czy myślicie, że wpadka podczas przemówienia wpłynie negatywnie na jej wizerunek?

Zobacz: O tym mówi cały świat. Pierwsze przemówienie żony Donalda Trumpa i od razu wpadka. Melania skopiowała mowę Michelle Obamy [WIDEO] 

Kim jest Melania Trump?

Kim jest Melania Trump?

 


Melania Trump (kreacja: Mugler) i Donald Trump (fot. ONS)

Melania Trump (kreacja: Mugler) i Donald Trump (fot. ONS)

Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)

Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)

Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)

Melania Trump i Donald Trump (fot. ONS)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×