Szukaj

Melania Trump lada dzień odwiedzi Polskę! Do mediów wyciekły data i szczegóły wizyty First Lady!

Melania Trump

Melania Trump

Donald Trump, prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, na początku września złoży oficjalną wizytę w naszym kraju. Media podają, że już oficjalnie wiadomo, że przywódcy USA towarzyszyć będzie małżonka, Melania Trump. To nadaje wydarzeniu dodatkowego kolorytu.

Wizyta prezydenta Donalda Trumpa w Polsce planowana jest na 1 i 2 września, choć para prezydencka ma przylecieć do naszego kraju nieco wcześniej, bo 31 sierpnia. MSZ potwierdza, że na liście delegacji znajduje się również Pierwsza Dama, Melania Trump.

Prezydent Andrzej Duda już 12 czerwca w Waszyngtonie mówił, że prezydent USA Donald Trump otrzymał zaproszenie do Polski na obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

To będzie druga wizyta prezydenta Trumpa w Polsce. Po raz pierwszy przyleciał do Warszawy 5 lipca 2017 roku. W czasie wizyty towarzyszyli mu: żona Melania, córka Ivanka i zięć Jared Kushner. Czy tegoroczna podróż będzie powtórzeniem formatu wizyty z lipca 2017?

Melania i Donald Trump, jak głosi fama, naprawdę polubili swoich polskich odpowiedników, Prezydenta RP Andrzeja Dudę i jego małżonkę Agatę Kornhauser – Dudę, więc wizyta może mieć wydźwięk nie tylko czysto formalny.

Jak poinformował szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski,  1 września amerykański przywódca weźmie udział w Warszawie w uroczystościach z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, a 2 września opuści Polskę. Prezydencki minister podkreślił, że o szczegółach wizyty poinformuje w oficjalnym komunikacie Biały Dom, prawdopodobnie jeszcze we wtorek.

Podczas poprzedniej wizyty, dwie pierwsze damy spędzały czas razem, i tym razem jest taki plan. Już nie możemy się doczekać, w jakich stylizacjach wystąpią obie panie, która zabłyśnie? Czy i tym razem nasza pani prezydentowa zada szyku i przyćmi amerykańska odpowiedniczkę?

Zobacz: Melania Trump wybuchłaby śmiechem na widok takiej stylizacji. Modowy koszmar w wydaniu 70-letniej byłej żony Donalda!

Zobacz: Agata Duda swoim stylem powaliła światowe media na kolana! Takich komplementów nie słyszała nawet Melania Trump! Wielki sukces naszej Pierwszej Damy!

Zobacz: Melania Trump doczekała się swojego pierwszego pomnika! Chyba wolałaby żeby ten koszmarek nigdy nie powstał! Oszpecili Pierwszą Damę gorzej niż jakąkolwiek gwiazdę


Melania Trump w żółtym kombinezonie wspiera Donalda Trumpa

Melania Trump w żółtym kombinezonie wspiera Donalda Trumpa

Agata Duda i Melania Trump

Agata Duda i Melania Trump

Donald Trump podczas bankietu

Donald Trump podczas bankietu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×