Donald Trump porwał swoją piękną Melanię na romantyczną randkę! Prezentowali się bardzo wytwornie

Donald i Melania Trump na kolacji

Donald i Melania Trump na kolacji

Donald Trump porwał Melanię do restauracji na kolację

Melania Trump nie ma życia usłanego różami w swoim małżeństwie. Piękna była modelka, nie dość, że stale musi radzić sobie z kontrowersjami wokół swojego małżonka, to jeszcze on sam daje jej nieźle popalić! Melania, ku zaskoczeniu wielu, jest bardzo lubianą Pierwszą Damą. Pani Prezydentowa łagodzi wizerunek swojego męża, który często nie potrafi zapanować nad swoim porywczym charakterem. Spokojna, taktowna i dystyngowana jest świetną wizytówką dla prezydenta Ameryki. 

Donald Trump nie zawsze jednak o tym pamięta – tak było m.in. wtedy, kiedy Melania była w ciąży, a mąż zdradzał ją z aktorką porno Stormy Daniels. Informacja o romansie prezydenta wypłynęła całkiem niedawno, co rozsierdziło jego żonę. Melania wściekła się na męża do tego stopnia, że nawet publicznie okazywała mu swoją niechęć! Kilkukrotnie odtrąciła jego rękę, a także ostentacyjnie nie towarzyszyła mu w podróży służbowej.

Wygląda jednak na to, że wszystko wraca do normy, gdyż ostatnio para prezydencka widziana była na romantycznej kolacji w Trump International Hotel w Waszyngtonie. To było ich pierwsze wspólne wyjście od czasów nieszczęsnego romansu – pokłonili się przechodzącym ludziom, zrobili zdjęcia i jak donosi Hollywood Life – na twarzy obojga malowały się szczere uśmiechy. Oboje prezentowali się bardzo wytwornie, przywitali się z garstką gapiów stojących przed hotelem, po czym czmychnęli do restauracji.

Mamy nadzieję, że ta kolacja świadczy o tym, że Melania wybaczyła swojemu niewiernemu mężowi, a on sam zrozumiał, jak wiele może stracić.

Melania Trump czuje wielką niechęć do Donalda! Ponownie widowiskowo go odtrąciła! [WIDEO]

Melania Trump koncertowo ośmieszyła swojego Donalda! To była słodka zemsta w najmniej oczekiwanym momencie! [WIDEO]

Dopiero po roku Michelle Obama wyjawiła co było w pudełku Tiffany, które dostała od Melanii Trump! To istne cudo! I o dziwo nie biżuteria!


Donald i Melania Trump na kolacji

Donald i Melania Trump na kolacji

Melania Trump i Donald w Ohio

Melania Trump i Donald w Ohio

Melania Trump upokorzyła Donalda Trumpa na lotnisku

Melania Trump upokorzyła Donalda Trumpa na lotnisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×