Szukaj

Donald Trump potraktował Melanię jak największego wroga! Goście byli świadkami przykrej awantury podczas wspólnej kolacji

Goście w jednej z restauracji w Waszyngtonie byli świadkami nieprzyjemnej wymiany zdań pomiędzy Pierwszą Damą, a Donaldem Trumpem. Melania Trump i jej mąż pokłócili się w publicznym miejscu. Co zaszło?
Donald Trump i Melania Trump – pokłócili się podczas kolacji

Donald Trump i Melania Trump – pokłócili się podczas kolacji

Nie jest tajemnicą, że małżeństwo Melanii TrumpDonalda Trumpa nie należy do idealnych. Choć na pierwszy rzut oka, obserwując ich podczas publicznych wystąpień, można odnieść inne wrażenie, tworzenie obrazu perfekcyjnej pary należy do części ich obowiązków. Prawda jest natomiast o wiele mniej słodka. Zeszłoroczny seks-skandal i agresywna polityka Trumpa wobec Meksyku nie stawiają go w najlepszym świetle. Fakt, że Pierwsza Dama wyjechała na kilka tygodni na Florydę, a po Bożym Narodzeniu zniknęła na kolejnych kilka z radaru również wiele mówi o pozakulisowych relacjach małżonków.

Ostatnimi czasy para wydawała się być w dobrych stosunkach – podczas publicznych wystąpień trzymali się za ręce, doszło nawet do kilku nieskrywanych pocałunków. Prawda o ich kontaktach wyszła na jaw dopiero gdy przyłapano ich w trakcie prywatnego obiadu w jednej z restauracji w Waszyngtonie. Jak donosi Radar Online, para miała ostrą kłótnię przy stoliku:

Melania była bardzo zdenerwowana, wymieniali się ostrymi zdaniami, ale ciężko powiedzieć co doprowadziło do tego wybuchu. Zaledwie stolik dalej siedziała Ivanka Trump, osobisty asystent prezydenta i kilka osób z ich świty. Widać było, że sytuacja nie jest przyjemna, bo Donald odpowiadał żonie w bardzo opryskliwy sposób – wyjawia źródło tabloidu

O kryzysie w ich związku mówiło się niemal przez cały 2018 rok. Myślicie, że pogrzebane z pozoru problemy znów zaatakowały?

Zobacz: Amarantowa Melania Trump tym razem nie trafiła ze swoją stylizacją! Pierwsza dama Korei Południowej rozłożyła ją na łopatki!

Zobacz: Wojna! Melania Trump i Anna Wintour mają konflikt! Poszło o okładkę “Vogue’a” z Pierwszą Damą USA

Zobacz: Melania Trump wreszcie przytyła? Luksusowa obcisła biała sukienka nie ukryła niczego


Melania Trump w stylowej marynarce wysiada z samolotu

Melania Trump w stylowej marynarce wysiada z samolotu

President And First Lady Attend Church Services On St. Patrick's Day

United States President Donald J. Trump (R) and First Lady Melania Trump (L) depart after attending services at St. John's Episcopal Church in Washington, DC, USA, 17 March 2019. The Trumps attended church on St. Patrick's Day. CAP/MPI/RS ©RS/MPI/Capital Pictures

Melania Trump, Donald Trump i Barron Trump w Alabamie

Melania Trump, Donald Trump i Barron Trump w Alabamie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×