Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Mel B i Stephan Belafonte organizowali orgie u siebie w domu! Niania ujawniła pikantne szczegóły

Stephan Belafonte odpowiada na zarzuty Mel B


Orgie seksualne w domu Mel B

Szokujące szczegóły rozwodu byłej Spice Girl Mel-B z producentem Stephenem Belafonte wciąż wychodzą na jaw. Dowiedzieliśmy się już o przemocy fizycznej, zmuszaniu do seksu, wyzwiskach i orgiach, a także o nietypowej relacji z nianią dzieci, z którą para utrzymywała kontakty seksualne.

Od wybuchu tej afery minęło kilka miesięcy jednak cały czas wypływają nowe, szokujące szczegóły z ich życia prywatnego. Niania parokrotnie zabierała głos w sprawie wzajemnych oskarżeń i burz w internecie, jednak tym razem ujawniła bardzo dużo, bo w opublikowanym stustronicowym dokumencie ujawnia, jak dokładnie wyglądała jej relacja z pracodawcami:

Moja seksualna i zawodowa relacja z Mel trwała przez 7 lat. W tym czasie sporadycznie uprawiałyśmy seks, czasem kilka razy w tygodniu, a czasem spędzałyśmy miesiące bez seksu. Z drugiej strony, nigdy nie miałam kontaktów seksualnych ze Stephenem bez wiedzy Melanie czy też bez jej udziału. Nigdy nie powiedziałam Melanie, że byłam w ciąży ze Stephenem. Jedyne sytuacje, gdy uprawiałam seks ze Stephenem zdarzył się na prośbę Melanie lub wtedy, gdy Mel poprosiła, by Stephen do nas dołączył. Mel kręciła wtedy filmy, po czym sama się do nas przyłączała.

Dowiedziałam się o ciąży kilka tygodni po tym, jak z przypadkowym mężczyzną poznanym w barze nawiązałam relację na jedną noc. Niezwłocznie zwróciłam się po radę do Mel. W żadnym wypadku nie sugerowałam jej, że to dziecko Stephena. To Melanie pomagała mi załatwić wizytę u lekarza i hotel, w którym dochodziłam do siebie. Odwiedzała mnie tam, nawet z dziećmi, by dodać mi otuchy.

Niania pracuje teraz jako kelnerka i narzeka na hejterów. A może by tak pewnych rzeczy (sypianie z pracodawcami, opowiadanie o tym w mediach) po prostu nie robić?

Mel B martwi się o córkę! Porno-skandal wisi w powietrzu!

Mel B, Stephen Belafonte i córka Madison

Mel B, Stephen Belafonte i córka Madison

Mel B i Stephen Belafonte rozwodzą się

Mel B i Stephen Belafonte rozwodzą się

Którą gwiazdę Spice Girls lubisz najbardziej?Komentarzy: 1


Gość | 15 sierpnia 2017, 17:01

byłem zobaczyłem zaliczyłem 🙂 było fajnie pozdrawiam


Dodaj komentarz
×