Szukaj

Kulisy Megxitu. To nie Harry i Meghan podjęli decyzję o odejściu. Tabloid odkrywa nowe karty

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Nowe doniesienia w sprawie Megxitu. Królowa Elżbieta II podjęła decyzję za Meghan i Harry'ego? Miała ku temu poważny powód.

Książę Harry i Meghan Markle zostali skazani na banicję przez królową Elżbietę II zanim podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej? Czy to wpłynęło na ich decyzję? Jakie wieści znajdujemy w zagranicznym tabloidzie.

Megxit. Dlaczego Harry i Meghan odeszli z rodziny królewskiej?

Do sytuacji miało dojść w listopadzie ubiegłego roku. Podobno królowej Elżbiecie wyjątkowo nie spodobał się film dokumentalny, który Harry i Meghan nakręcili po swojej wizycie w Afryce – Harry And Meghan: An African Journey.

Globe twierdził, że monarchini była bardzo niezadowolona, zwłaszcza z występu Meghan. Mówiła o tym, że Sussexowie psują wizerunek rodziny królewskiej. Do wściekłości miało ją doprowadzić publiczne wywlekanie problemów.

Rodzina jest zgodna, że ​​jeśli będą jakieś kwestie do omówienia, zostaną one omówione za zamkniętymi drzwiami – powiedział informatorowi.

W szczególności skupiono się na Mehghan Markle, zarzucając jej, że wszystko co robi i mówi ma jej przynieść rozgłos – zupełnie odwrotnie do tego, co mówi sama księżna.

Wszystko, co robi Meghan – nawet jej twierdzenie, że nienawidzi mediów – wydaje się być grą mającą na celu przyciągnięcie rozgłosu – mówił donosiciel bliski pałacowi.

To nie jest reklama, którą królowa uważa za właściwą.

Królowa ma już dość tego, że Meghan ciągle pokazuje rodzinę królewską w złym świetle. Ona i Harry są teraz tymczasowo wygnani – mówił informator w Globe późną jesienią.

Jedna rzecz się w tej historii nie zgadza. Skoro Harry i Meghan zostali obłożeni sześciomiesięczną banicją, to zdecydowanie za szybko pojawili się znowu w Wielkiej Brytanii. Niedawno mogliśmy ich podziwiać, jak spełniają ostanie obowiązki względem monarchii, zanim całkowicie się uniezależnią 31 marca.

Przypomnijmy, książę i księżna Sussex przybyli do Wielkiej Brytanii na nagrody Endeavour Fund, Commonwealth Day Service i Festiwal Muzyczny Mountbatten na początku tego miesiąca.


Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i Harry - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×