Meghan zakpiła ze zmarłej królowej Elżbiety II. To nie zostanie jej wybaczone. Posunęła się o krok za daleko

Meghan i Elżbieta II

Meghan i Elżbieta II

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się nakręcić film dokumentalny dla Netflixa. Jedna ze scen wywołuje szczególne oburzenie, bo godzi w zmarłą Elżbietę II. 

Meghan i Harry są obecnie w centrum zamieszania medialnego w związku z dokumentem, który pojawił się na Netflixie. Postanowili rozliczyć się w produkcji z rodziną królewską. Film komentuje cały świat.

Pierwsza część miniserialu z ich udziałem miała swoją premierę 8 grudnia. Opowiedzieli tam o początkach znajomości i tym, jak rodziło się ich uczucie. Kolejne docinki, które pojawiły się na platformie streamingowej 15 grudnia, to było już mocne uderzenie w rodzinę królewską.

Meghan i Harry swoimi zwierzeniami wywołali prawdziwą burzę. Księżna Sussexu nie oszczędziła Kate, ale także innych członków monarchii. Jeszcze ostrzejszy był Harry, który nie poskąpił krytyki: ojcu, bratu, a nawet swojej babci. Gdy zdradził kulisy Megxitu uderzył w swoich najbliższych.

To było okropne. Własny brat wydarł się na mnie, ojciec opowiadał rzeczy dalekie od prawdy, a moja babcia siedziała w ciszy i po prostu biernie się przyglądała – wyjawił Harry.

Jednak chyba najbardziej zostanie zapamiętana jedna scena. Meghan zrobiła o krok za daleko, kpiąc z Elżbiety II.

Meghan zakpiła ze zmarłej królowej Elżbiety II

Ironiczne odtworzenie przez Meghan jej pierwszego ukłonu przed królową wywołało niemałe oburzenie. 41-latka eksplodowała chichotem, gdy pokazała swój przesadny dyg, który sprawił, że nawet Harry wiercił się na swoim miejscu. I okazuje się, że nie był jedynym, który poczuł się nieswojo.

Anna była oburzona, że Meghan zażartowała z bardzo szanowanej tradycji – mówi źródło, dodając, że wielu odebrało to jako atak na zmarłą królową – Anna jest zwolenniczką protokołu, więc nie jest zaskoczeniem, że odebrała to wyjątkowo źle.

Źródło New Idea dodaje, że nawet zwykle niewzruszona Sophie, hrabina Wessex, również uniosła pytająco brew w związku z decyzją Meghan o podzieleniu się tak prywatną chwilą.

Sophie uważała, że to wszystko jest w złym guście — mówi źródło gazety. – Wielu postrzegało to jako dygnięcie. Wie, że Meghan próbowała grać uroczą, głupiutką Amerykankę, ale dla niej wyszło to po prostu źle i trochę dziecinnie.

Jedno jest pewne, to, że Meghan w ten sposób zadrwiła po śmierci Elżbiety II, nie przeszło niezauważone.


Meghan zakpiła z Elżbiety II

Meghan zakpiła z Elżbiety II

Meghan zakpiła z Elżbiety II

Meghan zakpiła z Elżbiety II

królowa Elżbieta II - ostatni portret monarchini

królowa Elżbieta II - ostatni portret monarchini

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dziewczyny,dajcie sobie spokój z logicznym,rozsądnym i inteligentnym komentowaniem artykułów o Harym i Meghan, bo szkoda waszego czasu. Żebyście się nie wiem jak starały podyskutować w przyzwoitym tonie i tak zostaniecie zakrzyczane przez wulgarną prostaczkę. Ta chora, prymitywna obsesjonistka potrafi tylko obrzucać błotem i żadna logika się do jej spaczonego mózgu nie przebije(jeżeli wogóle jakiś posiada). Ona żeby jej było na wierzchu potrafi odpisywać nawet po kilku dniach. Wymyśliła jakieś durne prymitywne przezwiska których ciągle używa pisząc w kółko to samo,jeszcze na dodatek sama sobie odpisuje że niby ktoś się z nią zgadza a używa tych samych zwrotów,po których odrazu wiadomo kto się produkuje. Szkoda zachodu na dyskusję z takim prymitywem, niech się sama w swoim szambie tapla.

 • Gośćuaaaa pisze:

  Psychopatka goubezwlasnowolnila .on nadaje się do głębokiego przebadania i to nie jest zart

 • Gość pisze:

  Przestańcie pisać te bzdury. Jesteście śmieszni atakując tą inteligentną piękną i miłą kobietę. Każdy kto ma choć trochę rozumu po obejrzeniu ich dokumentu wierzy im. A scena z ukłonem pokazywała że ma dystans do siebie. Śmiała się z siebie i swojego nieudolnego ukłonu. I nic dziwnego skoro dowiedziała się na kilka minut przed że spotkają królową i jako amerykanka nie widziała wcześniej ukłonów nie mówiąc o tym że dochodzi do tego stres. Szkoda że nie piszecie jak meghan opowiadała jak miło spędziły czas podczas swojego wspólnego wystąpienia publicznego. Jak bardzo docenia że to królowa ale gdy kończą się obowiązki oficjalne to jest też jak normalna babcia. Zacznijcie pisać prawdę. Ludzie im wierzą ich lubią. Piszcie o ich fundacji którą założyli i dostają za swą pracę nagrody. O podcaście meghan który jest hitem. O książce Harrego która jest już bestsellerem choć jeszcze nie wyszła. To ludzie czynu. Normalni. Potrafią cieszyć się z małych rzeczy. Wcale nie karierowicze jak przedstawiają ich media. To straszne co robicie meghan. Jak wciskacie ludziom te kłamstwa. A rodzinę królewską chronicie. Media w UK też ich chronią. meghan i Harry opowiedzieli w dokumencie jak to działa. I byli w tym szczerzy i ostrożni bo mogliby wylać brudy i ich zniszczyć gdyby chcieli. A jednak tego nie robią. Mają więcej szacunku dla nich niż oni kiedykolwiek okazali meghan.

  • Gośćpolitico pisze:

   Zapłacili ci?bo z własnej woli takich bzdur się nie wypisuje.najbardzie opiniotwórcze portale i gazety niestety zauważyly coś odwtotnego

  • huzia na juzia... pisze:

   Bardzo trafnie napisane. Ale niestety wielu jest takich, którym trzeba mówić co autor miał na myśli, bo jak nie, to loda liżą…

  • Gość pisze:

   Nikt nie atakuje pięknej, miłej i inteligentnej kobiety, tylko meg, która jest zaprzeczeniem ww cech. Każdy kto ma choć odrobinę rozumu od dawna im nie wierzy, nawet media amerykańskie uważają ją za osobowość narcystyczna i porównują ją do Trumpa i Westa ☺
   Nie wiedziała, że królowej należy się uklonic, to gdzie ona żyła? W getcie czy w chłopskiej chacie. Istnieje internet, a ona podobno ukończyła stosunki międzynarodowe.
   Fundacja to ich bankomat dlatego założyli ja w stanie, który jest amerykańskim rajem podatkowym i nie wymaga od fundacji żadnych rozliczeń. A książka harrego już jest przeceniona 😂
   W KAŻDEJ instytucji panuje hierarchia, to nie jest wiedza tajemna i w każdej instytucji chroni się osoby ważne nawet kosztem tych nieistotnych.
   Meg jest i była dla nich nikim. A ja może zniszczyć zarówno jej przeszłość eks mąż i kucharz za odpowiednią stawkę i inne gratyfikacje mogliby wiele powiedzieć oraz to jak traktowała personel.
   HM bez brk byliby nikim – on pracownikiem fizycznym i pewnie alkoholikiem, ona bezrobotna aktorka jednej serialowej roli, bez urody i talentu.
   Mieliby okazywać meg szacunek? Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć. A ona pyskujac Kate jeszcze przed ślubem pokazała, że nie zasługuje.

  • Gość pisze:

   31 grudnia 2022 o 13:40
   Odezwał się zlewozmywak.

  • Gość pisze:

   Ględzisz bez sensu, nie sra się przed całym światem a swoja rodzinę .To głupia dziewucha chciała rządzić królestwem nie pozwolili to szczeka.

  • Lilka pisze:

   Zgadzam się w całości. Oglądałam film i byłam przerażona tym, co im robiono.

  • Gość pisze:

   D o 16:14
   Pieprzysz, jak potłuczona. Dajesz się indoktrynować brytyjskim tabloidow, które są tuba propagandową BRK, do tego filmu nie ogladalas, ale się wypowiesz.

  • Gość pisze:

   15.37 zlewozmywak to fani meg i wciąż szcxeka

  • Gość pisze:

   A co im zrobiono? Nie pozwolili eskortce rządzić i wymagali by się dostosowala.
   Oraz, o zgrozo, w tej instytucji jest hierarchia, a meg była na samym jej dole.

  • Gość pisze:

   zgadzam się – Harry i Meghan to fajni i normalni ludzie

  • Gość pisze:

   Meghan nigdy nie miała szacunku dla rodziny królewskiej. Gdyby tak było szanowałaby tradycje i protokół a ona miała to gdzieś.
   Zauważyłam w komentarzach, że jeżeli nie jest się po stronie H&M to jest się obrażanym i mocno krytykowanym.
   Może trzeba przypomnieć fakty:
   H&M postanowili odejść z rodziny żeby brytyjczycy ich nie utrzymywali. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że żądają ochrony od rodziny królewskiej za którą to ochronę musieliby zapłacić brytyjczycy. Skoro chcą usamodzielnienia niech płacąza swoją ochronę.
   Po odejściu i wyprowadzce Karol dawał pieniądze H o czym sam H wspomniał ale i to jest dla niego za mało i trzeba ojca i brata obrażać publicznie.
   W dokumencie jaki pokazywała tv a nie netflix Meghan robiła problemy nawet z tym że ma ubrać rajstopy. Sama w tym dokumencie powiedziała, że nie rozumie po co ma na oficjalne wizyty ubierać rajstopy. Może prozaiczna sprawa ale weszła do rodziny królewskiej a nie do podwórkowego gangu gdzie można ubierać się jak się chce.
   Na całym świecie kobiety z tak zwanego plebsu które weszły do rodzin królewskich etykiety przestrzegają. Może nie są idealne poza oficjalnymi wystąpieniami ale umieją publicznie się zachować. Tego Meghan brakuje.
   Czy za 10, 20 a może 30 lat nadal będą grać uciemiężnionych?
   Kate również była na początku krytykowana przez prasę. Był jej wytykany każdy modowy błąd każdy gest. I nadal tak jest. Mimo wszystko potrafiła dostosować się.
   Jestem młodą osobą ale uważam na przykładzie H&M, że nie powinny mieszać się ze sobą klasy. Bogaci powinni być z bagatymi, monarchie powinny wiązać się między sobą

  • Gość pisze:

   Skoro klasy nie powinny się mieszać, to co w tym towarzystwie robi Kate i Zofia? A jeżeli chodzi o wiązanie się we własnym monarszym gronie to było to praktykowane w poprzednich epokach i przynosiło opłakane skutki, w tej rodzinie również. Tak zwany chów wsobny, mówi ci to coś czy jako rzekomo „młoda osoba” nie masz pojęcia o co kaman. A pozatym to ty przestań odgrywać „uciemiężnioną” bo i tak wszyscy wiemy kim jesteś. 😂

 • Rojalista pisze:

  Pudel, przestań stosować narracje firmy. Nie stac cię na obiektywny komentarz i opinie, to lepiej nie szczekaj.

 • Gość pisze:

  Jak inni z igły widły jest stuknięta nie wydaje mi się a procedury to nie źycie i to tyle

 • Gość pisze:

  Cóż, Clarkson trafnie ją podsumował. Niech się spełni w Nowym roku ☺

  • Gość pisze:

   Oj, żeby ci w Nowym Roku ten twój własny jad nie zaszkodził! 🙂 Jeżeli dla kogoś taka szuja jak Clarkson jest autorytetem, to naprawdę źle z tobą musi być. Ten sam Clarkso, twój autorytet obraża Polaków. W 2005 roku Clarkson spotkał się z ostrą krytyką, kiedy wykonał hitlerowski gest i skrytykował ubogi system nawigacyjny BMW M6, mówiąc, że niemiecki samochód potrafi jechać tylko w jednym kierunku – do Polski. BBC musiało ocenzurować odcinek z powodu ogromnej ilości skarg. Liczne protesty wywołał także, kiedy w nadawanym na żywo niedzielnym show sparodiował inwazję Niemiec na Polskę z 1939 roku, w przerobionej reklamie Volkswagena Scirocco.

   W reklamie, którą obejrzało kilka milionów telewidzów, Polacy rzucają się w wielkim pośpiechu do autobusów i pociągów, porzucają niedojedzone posiłki w stołówkach i zmierzają w stronę granicy. Reklamę aluzyjnie nawiązującą do exodusu Polaków z września 1939 roku wieńczy napis: „Volkswagen Scirocco TDI. Berlin to Warsaw in one tank”, co oznacza zarówno „trasa Berlin-Warszawa na jednym baku”, jak i „z Berlina do Warszawy jednym czołgiem”. Jeszcze raz gratuliję autorytetu!!! 🙂

  • Gość pisze:

   Autorytetu? Raczej twojego skoro tyle o nim wiesz ☺
   Ja napisałam tylko, że rzeczywiście byłoby fajnie jakby ściere obrzucili g***em. Natomiast wolę by toto było w ubraniu, ona jest taka kwadratowa i pokraczna na tych krzywych nóżkach, że nikt nie powinien być katowany jej widokiem bez ubrania.
   Reszta działalności i tekstów JC mnie nie obchodzi ☺
   Ja tobie patoidolki meg nie gratuluję, tylko współczuję braku gustu.

  • Gość pisze:

   Wiem wiele na różne tematy. Mam świadomość, że tego akurat nie pojmujesz. A Jeremy Clakson to jedna z największych dziennikarskich szuj.
   Nie jestem idolką ani Meghan Markle, ani BRK . Jestem tylko przeciwniczką bezinteresownej zawiści i zwolenniczką mądrego dobierania autorytetów. Potrafię krytykować w sposób kulturalny, nie używając inwektyw. 🙂 Tak mnie wychowano. A ja tobie współczuję braku klasy. 🙂

  • Gość pisze:

   No widzisz, mnie akurat twórczość JC generalnie nie interesuje.
   Ale jak widać ciągnie swój do swego, stąd twoje zainteresowanie ☺
   Och, nie jesteś „idolka” ani meg ani brk 😂 ale „wiele wiesz”. Przezabawna jesteś karynko ☺
   Ciebie w ogóle nie wychowano, w tym problem, gdybyś została wychowana to byś tu nie szczekala. Takie jak ty nie powinny nawet mówić o klasie, karynko fanko scierki ☺

  • Gość pisze:

   Największą karynką na tym forum jesteś ty. Nie jesteś zabawna, ani logiczna. Jesteś ograniczona i prymitywna. Ignorantka z ciebie pierwsza klasa. Chamstwo i prostactwo wyłażą z ciebie z każdej strony. I nie zgodzę się z tobą, że twórczość JC generalnie cię interesuje. Interesuje, jeśli możesz dokopoć temu, co on. Sprzymierzyłabyś się z każdą kanalią, która obrzuca błotem tych, których nie lubisz. I kto tak naprawdę jest ścierą? Markle? Nie – ty! Ani klasy, ani rozumu. A szczekasz (zgóry przepraszam wszystkie psy za sprowadzenie do wspólnego mianownika) tylko ty. Nikt więcej. Aport!

  • Gość pisze:

   Ach to ty, suczy miocie, którego ja jakiś czas temu uczyłam aportowac. Czegoś się jednak nauczyłas, choć nie jesteś idolka meg 🙂
   Aportuja takie jak ty, szczekaja także, psów nie obrazam, to mądre stworzenia i wiedza, że stoją wyżej od ciebie :)) A ty o klasie i rozumie nie masz żadnego pojęcia, w końcu jesteś tylko fanką sciery ☺
   Pouczac i nazywać ściera to możesz swoją starą, ode mnie ci wara, patusko.
   A jedyne karynki tutaj to fanki meg z patologii. No widzisz, ja uważam meg za większą kanalie niż JC 🙂
   Wolno mi, a teraz polecenie do ciebie , skoro zapamiętałas poprzednia lekcje.
   APORT!!!
   😂

  • Gość pisze:

   Gość 31 grudnia 2022 o 12:23
   Nie wdawaj się w dyskusje z tą karykatura człowieka, która póki jej nie zbanowali występująca m. in. jako Zocha. Szkoda klawiatury, czasu i nerwów. Od lat zieje nienawiścia i plugawym językiem. W pierdlu powinna siedzieć, a nie na forach. Może się w końcu doczekamy.

  • Gość pisze:

   Debilna fanka smiecia smie obrażać innych. A forach nie powinno być miejsca dla karynek, fanek patologii, które obrażają innych. Och ” w pierdlu” , samo to wyrażenie świadczy o tym skąd pochodzisz. Tam jest twoje miejsce oraz tych co cię niepotrzebnie zrobili

 • Gość pisze:

  To się po prostu w głowie nie mieści, że on zaatakował rodzinę z powodu byle eskortki piątej kategorii.

  • Gość pisze:

   no tak, zupełnie się w głowie nie mieści, że idiotyczny sztuczny twór jakim jest rodzina królewska może być przez kogoś zaatakowana tak, jak sama to robi. Może zapytajmy co tam u księcia Andrzeja i jego nieletnich?

  • Gość pisze:

   Nie zaatakował tylko stwierdził fakty. Diana byłaby z niego dumna że nie pozwolił zniszczyć najbliższych.
   Rodzina królewska to tylko pozory.

  • Gość pisze:

   Diana byłaby dumna, że atakuje m.in. Williama, jej syna, z powodu byle panienki do towarzystwa?
   Diana, jak każda matka, chciałaby żeby jej dzieci żyły w przyjaźni i się wspierały. Z całej siły by zwalczala meg, która sklocila jej synów.

  • Gość pisze:

   Żaden sztuczny twor, tylko instytucja z tradycjami. A kogoz to oni atakują?
   Nawet jakby rzeczywiście atakowali zezowata żeby patuska wiedziała gdzie jest jej miejsce, to co z tego? Ona i tak nic nie znaczy. I prędzej czy później ja dojada przy pomocy tabloidow , z którymi debilka też się sklocila 🙂
   Pisząc o nieletnich masz na myśli 17 latke? Zdaje się, że w tym wieku jak najbardziej można uprawiać seks. A Andrzej w przeciwieństwie do harrego przynajmniej nie poślubił eskortki

  • Gość pisze:

   O proszę, podnóżek monarchii brytyjskiej dał znowu głos. 🙂 🙂 🙂 Chyba by nie chcieli, żebyś była ich orędowniczką. Właśnie zasugerowałaś, że rodzina z pomocą tabloidów planuje akcję odwetową. William i Kate na pewno nie byliby zadowoleni.

  • Gość pisze:

   O proszę podnóżek scierki i rudego znów szczeka.
   A skąd ty wiesz czego by chcieli? Ponieważ ciebie nigdzie nie chcą? ☺
   Zasugerowalam jedynie, że to logiczna konsekwencja działań sciery, nie zgadzasz się ze mną? Tabloidy mają z nią swoje rachunki do wyrównania, skoro wywloka nie wie gdzie jest jej miejsce tylko zada odszkodowań ☺

  • Gość pisze:

   W przeciwieństwie do ciebie nie leżę przed nikim plackiem! Stwierdziłam jedynie to, z czym powinnaś się zgodzić. Kate i William to ludzie dobrze wychowani i nie chcieliby, aby ktokolwiek bronił ich, otwarcie używając inwektyw w odniesieniu do ich brata i bratowej. Mogą tak samo jak ty myśleć, ale nigdy nie powiedzieliby tego głośno. I z pewnością tobie też by tej misji nie zlecili. Mentalnie to dzieli cię od nich odległość milionów lat świetlnych. Nie wyobrażam sobie, żeby księżna Walii kogokolwiek wyzywała od debilek i patusek. Nawet w irytacji.

  • Gość pisze:

   Ależ lezysz plackiem przed zezowata wywloka.
   Oczywiście, że KW to ludzie dobrze wychowani dlatego nigdy by publicznie nie powiedzieli czegoś takiego, podobnie jak ja nie napisałbym tego podpisując się swoim nazwiskiem ani nie powiedziałabym publicznie . W necie i prywatnie można spokojnie nazywać odrazajaca zezowata sciere ściera :)))
   Williamowi może i brata zal, ale nie mam wątpliwości, że wszelkie inwektywy pod adresem wywloki rudego są mu obojętne.
   Wiesz, fanko patuski, jesteś niczym więc nie pouczaj lepszych od siebie.
   Idź lepiej posprzątać, do niczego innego się nie nadajesz. A tak choć raz w tym twoim zbędnym życiu będziesz pożyteczna.

  • Gość pisze:

   Wiesz, jaka jest między nami różnica? To co piszę w necie, mogłabym ze spokojem, nie będąc nazwana źle wychowaną, powiedzieć każdemu prosto w oczy. Natomiast ty prawdziwe ja pokazujesz w necie, pisząc te odrażające posty. W realu byłabyś grzeczniutka i siedziałabyś cichutko jak myszka. Ale w internecie daje o sobie znać twoja patologiczna proweniencja. Dodatkowo jesteś tchórzem i hipokrytką. I nawet jeżeli zamiotłabyś miotłą cała Warszawę i tak nie stałabyś się pożyteczna. Hejterki takie jak ty należy tępić. I zawsze kiedy tylko znajdę czas będę to robić.

  • Gość pisze:

   Wiesz jaka jest między nami różnica? Ty jesteś niczym, zasługujesz na kąpiel w szambie za to , że szczekasz do lepszych od siebie.
   W realu także nazywam rzeczy po imieniu, aczkolwiek nie wchodze w dyskusje z takimi patusami jak ty.
   Tepic to sobie możesz swoją starą, do mnie nie masz nawet startu.
   Ja nie muszę niczego zamiatac, od tego są takie jak ty. Nie ty będziesz decydować czy jestem pożyteczna czy nie, nie ten poziom.
   A teraz wytrzyj kudlami jakiś chodnik, tylko do tego się nadają :))
   Swoją drogą to jest przerażające, że taka smietniowa patuska śmie szczekac do lepszych od siebie. Nie miał kto cię wychować i pokazać ci gdzie jest twoje miejsce. I coś takiego nalezy tepic, więc nawet nie myśl o własnym miocie 🙂

  • Gość pisze:

   Lubisz się kompromitować? A może w realu nie możesz się odezwać, bo konkubent ręcznie pokazuję ci, gdzie jest twoje miejsce i wywzywasz się tutaj? Wracaj do garów, bo zupa będzie za słona i nowy rok, kwintesencjo patologii, powitasz z podbitym okiem!
   Nie do uwierzenia, że śmiesz do mnie pyskować. W realu nigdy byś się nie odważyła, a ja nie zniżyłabym się do dyskusji z kimś takim jak ty. Bez odbioru.

  • Gość pisze:

   Kompromitowac? Przecież to ty szczekasz do lepszych od siebie. W dodatku jak typowa tepa karynka powtarzasz moje słowa. Żałosna jesteś. To ty pyskujesz, choć powinnaś przeprosić i zniknąć stąd na zawsze. A takim jak ty, patusko, należy pokazywać gdzie jest ich miejsce.
   Podziękuj grzecznie zamiast szczekac.
   W realu to brzydzilabym się wytrzeć o ciebie buty, więc nie marz o.rozmowie ze mną 🙂
   Konkubent, ręczne argumenty i podbite oko? Nie mam wątpliwości, że to twoje klimaty 🙂 Stąd ten twoj totalny brak wychowania i prostactwo 🙂
   Alez z odbiorem; pokaż, że reagujesz na komendy ☺
   APORT!!!

 • Gość pisze:

  Ta baba, wraz z przygłupim małżonkiem, wywołują u mnie zażenowanie.
  Dla równowagi – na Netflixie jest niezła komedia o Windsorach, ten uroczy duet idiota-amerykańska cwaniara również się pojawia 😉

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×