Meghan szykuje atak na Elżbietę II. Tabloid odkrywa perfidny plan żony Harry’ego

Meghan atakuje królową

Meghan atakuje królową

Meghan Markle szykuje atak na królową Elżbietę II? Tabloid odkrywa plany żony Harry'ego. Co zamierza?

Odkąd Harry i Meghan Markle ogłosili, że kończą życie w pałacu, dla obserwatorów rodziny królewskiej stało się jasne, że prawie wszystko, co para powiedziała po odejściu, było pustymi sloganami. Przy wielu okazjach książę i księżna Sussex cofali swoje słowo, a nawet zaprzeczali sobie  w niektórych przypadkach. Przez to wszystko królowa Elżbieta II pozostała dostojna w swoim stoicyzmie. Jednak i jej legendarna cierpliwość jest testowana przez najnowszą bombę przygotowana przez wnuka i jego żonę. Co się stało? Tabloid wyjaśnia.

Meghan szykuje atak na Elżbietę II?

Uważa się, że 95-letnia monarchini w końcu pękła w zeszłym tygodniu, po tym, jak poinformowano ją, że jej wnuk pisze pamiętnik. Ale prawdziwym ciosem jest zastrzeżenie, że druga książka ma zostać opublikowana dopiero po jej śmierci! Chociaż rzecznik Sussexów zaprzeczył twierdzeniom o publikacji, królewskie źródło mówi New Idea:

Szczerze, to tylko kolejny atak po innych. Harry i Meghan muszą przestać! Cokolwiek planują, jest ogromne.

Zrozumiałe jest, że królowa jest zdruzgotana tymi ostatnimi wydarzeniami.

Harry był kiedyś takim miłym, wrażliwym chłopcem — wyjaśnia informator – Elżbieta II nie może uwierzyć, że chciał skrzywdzić ją, jej rodzinę i wszystko, co zbudowała w ciągu ostatnich 70 lat.

W rzeczywistości królowa jest tak wstrząśnięta ostatnim odkryciem na temat planów Harry’ego i Meghan, że podobno uciekła z zamku Windsor do swojej ostoi w Balmoral w Szkocji. Według The Sun jest bardzo zmęczona i nadal opłakuje utratę męża, księcia Filipa. Informator mówi New Idea, że ​​jej odosobnienie sprowadza się również do problemu z Sussexami.

Potrzebuje czasu na podsumowanie. Musisz pamiętać, że królowa jest starą kobietą. Musi walczyć, by nadążyć za niezliczonymi sposobami obrzucania obelgami instytucji, której poświęciła całe swoje życie, zapewniając jej przetrwanie. Potrzebuje czasu do namysłu i pogodzenia się z faktem, że jej związek z Harrym może nigdy nie wyzdrowieć. To jak uderzenie w twarz, gdy ktoś przychodzi, żeby zniszczyć jej pracę od środka.

W lutym 2020 roku Harry i Meghan podkreślali na swojej stronie internetowej, że będą podtrzymywać wartości Jej Królewskiej Mości i nadal wspierać koronę. Trudno pogodzić, że nieco ponad 18 miesięcy później maluje się zupełnie inny obraz. Tabloid podkreśla, że za wszystkimi działaniami Sussexów stoi Markle i twierdzi, że taki był jej plan, odkąd poznała syna Karola. Czy te oskarżenia to jednak nie jest gruba przesada?


New Idea - atak Meghan na królową

New Idea - atak Meghan na królową

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire

Komentarze

 • Gość. Kuba pisze:

  Megan to kawał cwaniara nie dziwię się że jej rodzina ją nie toleruje, ale że Harry nie broni swojej rodziny i babci to się dziwię postawić powinien tą swoją cwaniarę do pionu, ale ona okręciła go sobie wokół palca, to kobieta cwana, rafinowana i wykorzystującą dobroć innych prawdziwa żmija dziurki nie zrobi, a krew wypije

 • Gość pisze:

  Gdy kobieta się mści nie ma litości. A Meghan uważa się przecież za pokrzywdzoną. Wmówiła to mężowi. A u Oprah jasno określiła rodzinę Harrego. Wszystkich nienawidzi, królową też.

 • Gość pisze:

  JAK DLUGO BEDZIECOE SZKALOWAC PIEKNA I MADRA MEGAN I JEJ MEZA OBGADYWAC KROLEWSKA RODZINE ISZCIE O INNYCH PIERDOLACH ..

 • Gość pisze:

  Co to za kreatura weszła do rodziny królewskiej? Oni przywitali ją godnie,a ona rozwala im rodzinę.Slusznosc miała jedna z ciotek, obawiając się,czy Meghan będzie odpowiednią osobą w takiej rodzinie.Tu wcale nie chodzi o kolor skóry,tylko o poziom, wykształcenie, kulturę, charakter.

 • Gość pisze:

  Nie znacie tych ludzie jak mozecie ich tak osadzac. i pisac tak obrazliwe slowa

 • Gość pisze:

  Jeżeli to prawda to jest nieludzkie. W Harrym widziałam sympatycznego chłopaka a teraz to mściwy rudziel niewiadomego ojca. Mściwy ale za co?

 • Gość pisze:

  Skąd Harry ma pewność, że nie kopnie w kalendarz przed babcią? Niemożliwe? Czyżby?
  Pazerny pyszałek!

 • Prorok pisze:

  Plan, że wyda się książkę po czyjejś śmierci jest obarczony dużym ryzykiem i jest dowodem niebotycznej pychy. Można umrzeć wcześniej. Książę chyba nie bierze pod uwagę takiej ewentualności, a jest ona całkiem prawdopodobna. Świat jest pełen niebezpieczeństw, a dobrego zdrowia też nikt nikomu nie zagwarantuje, bez względu na wiek. Przykładem jest Steve Jobs, który był jednym z najbogatszych i mógł mieć każde lekarstwo świata, a jednak umarł w dość młodym wieku. Memento mori!

 • Gość pisze:

  Szwedzka rodzina krolewska,jakoś nie widzi problemu, że księżniczka Madeleine zamieszkala

 • Bbc pisze:

  Mydle6 że z Meghan wychodzą jej kompleksy..widzi coś czego nie ma i mści się za wymyślone urazy. Pamiętam, że jej rodzina ostrzegała wlaśnie przed takim działaniem. Rozbiła swoją A teraz próbuje rozbić męża rodzinę

 • Gość pisze:

  Wziąść to dziadostwo tą całą Megan zamknąć.Zabrac dzieci.Hary jeszcze się ocenie.Bietz dzieci i zostaw ta idiotke

 • Gość pisze:

  Rude, czarne też jest piękne!!!!! Meghan jest bardzo ładną kobietą a i Harry to przystojniak. Halo,halo…..

 • Gość pisze:

  Bzdury, i tych bzdur końca nie widzę…..

 • GośćEla pisze:

  Ale bzdury ! Skąd takie wiadomości!?

 • Gość pisze:

  Bzdziągwa? Ona ma czterdzieści lat ….

 • GośćJanka pisze:

  Meghan to głupią i chciwa bździądwa – i tyle !!!

 • Gość pisze:

  Wredna psychiczna czarnaAaaa małpa nadto zakompleksiona brzydka sztuczna stara ździrrrra i rudy niewdzięczny głupi bachorrr.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×