Szukaj

Meghan szykuje Archiego na króla. Sprytny plan żony Harry’ego może się udać pod jednym warunkiem

Meghan i Archie

Meghan i Archie

Meghan Markle ma bardzo sprytny plan i już szykuje Archiego na króla Wielkiej Brytanii. Jak to jest możliwe? Odpowiedzi przynoszą publikacje amerykańskich tabloidów. Oto, co pisze jeden z nich.

Meghan Markle, całkiem wbrew własnej woli, urosła do głównej bohaterki anglojęzycznej prasy brukowej. Wszystko zaczęło się od randek z Harrym, a potem było już tylko coraz gorzej. W wielu publikacjach jest posądzana o to, że jest karierowiczką, i że na plecach męża pragnęła szybko się wspiąć na społeczne wyżyny.

Nawet fakt, że Sussexowie zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków, a co zatem idzie i przywilejów, nie uciszył brukowców. Nie pomogło nawet to, że wyprowadzili się za ocean i zamieszkali w Kalifornii. Meghan nadal króluje na okładkach, a historie o jej przebiegłości i wyrachowaniu są prawdziwymi hitami.

Tym razem czytamy, że ma plan, żeby Archie został królem Wielkiej Brytanii.

Jak Meghan planuje posadzić Archiego na brytyjskim tronie?

W jednej z gazet czytamy, że Meghan cały rok od opuszczenia monarchii obmyśla, jak sprawić, żeby Archie został królem. Choć logicznie rzecz biorąc, jest to mało prawdopodobne, bo maluch jest dopiero siódmy w linii sukcesji, to Markle uczepiła się jednej myśli i już przygotowuje syna do jego ewentualnej przyszłej funkcji:

Wszystko może się zdarzyć, więc najlepiej być przygotowanym – miała powiedzieć.

Pomyślała, że w dobie pandemii, ataków terrorystycznych, a może i zdarzeń losowych, wszystko może się odwrócić i to właśnie Archie zastąpi Elżbietę II. Sędziwa monarchini, kiedy dowiedziała się o planach żony wnuka, miała nawet zwołać specjalną naradę, żeby przemyśleć, jak zareagować na knowania Meghan.

Markle nie jest sama w swoich spekulacjach. Jej zapał podsyca pisarz zajmujący się tematyką brytyjskiej rodziny królewskiej, Robert Lacey, który w swojej książce Battle of Brothers: William, Harry and the Inside Story of a Family in Tumuli przybliżył swoje rozważania i sugeruje, że naprawdę różne sytuacje mogłoby doprowadzić do śmierci osób, które są najbliżej zajęcia miejsca babci Harry’ego:

Kto wie, co może się zdarzyć w dobie ataków terrorystycznych i globalnej pandemii… Osoby z szóstej i siódmej pozycji w linii do brytyjskiego tronu mogłyby wskoczyć na trzecią czy czwartą, a może i jeszcze wyżej.

Te słowa spowodowały, że Meghan zaczęła przygotowywać syna do ewentualnej roli. Chce, by był odpowiednio wykształcony, umiał mówić z angielskim akcentem i znał wszystkie zasady obycia w pałacu.

Gdyby wydarzyło się coś nie do pomyślenia i Archie musiałby wrócić do Anglii i wypełnić obowiązek, Meghan byłaby zachwycona – mówi informator „New Idea”.

Oczami wyobraźni już widzi korzyści, jakie czerpałaby, gdyby Archie został królem.

Otrzymałaby władzę, jakiej zawsze pragnęła. A nawet gdyby Archie był po prostu wyżej w kolejności do zostanie królem, dałoby jej to status, którego nigdy nie miała jako żona Harry’ego. Syn na wszelki wypadek pobierze niezbędne lekcje etykiety.

Sami przyznacie, że tak wyssanych z palca spekulacji dawno nie przyniosły amerykańskie tabloidy. Jak wam się podoba chytry plan Meghan?


Meghan szykuje Archiego na króla

Meghan szykuje Archiego na króla

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×