Szukaj

Stylizacja Meghan u Oprah to kolejny prztyczek w nos dla rodziny królweskiej. Zobaczcie, co symbolizuje wzór na jej sukience

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle na wywiad u Oprah Winfrey starannie się przygotowała. Wszystko jest dokładnie przemyślane, łącznie ze stylizacją. Zobaczcie, jakie symbole przemyciła żona Harry'ego.

Meghan i Harry zgodzili się udzielić wywiadu wielkiej gwieździe amerykańskiej telewizji, a prywatnie swojej przyjaciółce Oprah Winfrey. Cały świat już czeka na jego emisję. Polscy widzowie będą mogli go obejrzeć w poniedziałek  TVN24 o godzinie 20.30.

Okazuje się, że Meghan świetnie przygotowała się do rozmowy. Nawet jej stylizacja nie była przypadkowa.

Stylizacja Meghan podczas wywiadu z Oprah ma ukryte symbole. Jakie?

Meghan na wywiad u Oprah dokładnie przemyślała swój  strój. Księżna Sussex wystąpiła w czarnej, przewiązanej w pasie sukni od Armaniego, która jak kosztowała 4,7 tys. dolarów. Nałożyła także wysadzaną diamentami bransoletkę, którą wcześniej nosiła księżna Diana. Jest ona bardzo ważna dla księcia Harry’ego i jego nowej rodziny. People donosił, że to z niej pobrano 2 diamenty i umieszczono w pierścieniu zaręczynowym, który założył na palec Meghan.

Jak podają media, to, że księżna wybrała biżuterię po zmarłej mamie męża, mogło mieć na celu uwypuklenie podobieństw w ostracyzmie, ze strony królewskiej rodziny, których doznawała zarówno Diana, jak i Meghan.

Skupmy się jednak na sukience Markle i symbolice lotosu, który znalazł się na jej ramieniu i piersi.

Gdy temperatura się obniża i zbliża się noc, roślina ta zamyka kwiaty i chowa do wody. Gdy nadchodzi poranek i pojawiają się pierwsze promienie Słońca, wznosi się ponownie ponad taflę i rozkwita, prezentując swe nienaruszone wnętrze. Zamknięty kwiat lotosu wydaje się być martwy – wcale nie pachnie, ale po rozłożeniu płatków wydziela bardzo silny aromat. Dzięki temu lotosowi przypisano specjalne, symboliczne znaczenie.

W hinduizmie jest świętym kwiatem, który symbolizuje odrodzenie, rozwój i oświecenie. To również na tej roślinie w dalekowschodniej ikonografii zasiada Budda. W tej religii z kolei kwitnący lotos symbolizuje przeszłość, jego słupek teraźniejszość, a ziarenka przyszłość. W Wietnamie biały lotos oznacza czystość i jest narodowym kwiatem tego państwa.

Założenie sukni z takim motywem przez Meghan zapewne nie jest przypadkowe. Księżna świetnie zna tradycje dalekowschodnie i pewnie dokładnie zdaje sobie sprawę z symboliki rośliny, która ozdobiła jej kreację. Być może chciała w ten sposób zwrócić uwagę na drogę, którą przeszła razem z Harrym. Życie na dworze to moment zanurzenia się w bagiennej wodzie, a czas po odejściu w styczniu ubiegłego roku, to ponowne rozkwitnięcie. O tym zdecydowała się właśnie opowiedzieć w rozmowie z Oprah Winfrey.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×