Meghan zdenerwowała Kate. Pokrzyżowała jej ambitne plany. „W oczach księżnej pojawiły się łzy”

Kate i Meghan

Kate i Meghan

Meghan Markle znowu odegrała się na księżnej Kate. Tym razem w Londynie niemal doprowadziła ją do płaczu. Kulisy przykrej sytuacji opisał tabloid.

Kiedy Harry i jego rodzina przylecieli do Londynu na jubileusz królowej Elżbiety II, Kate wiedziała, że ​​to jej wielka szansa, by pomóc uzdrowić relacje między braćmi.

Kate strasznie tęskni za Harrym — mówi źródło Woman’s Day. – Zawsze był taki zabawny, kiedy mieszkał z nimi w Pałacu Kensington. Był stałym gościem przy ich stole podczas wieczorów z pizzą i niedzielnym lunchem, i zawsze zostawiał ją w dobrym humorza. Odkrywa, że ​​właśnie za tym tęskniła najbardziej, odkąd bracia się pokłócili.

Harry od dawna opisuje Kate jako siostrę, której nigdy nie miał. Wiadomo, że starała się dzielnie podtrzymywać ich przyjaźń, nawet po tym, jak relacje rodzinne uległy zerwaniu, a Harry przeprowadził się ze swoją żoną Meghan i synem Archiem do USA.

Kate pisała, wysłała prezenty dla Archiego i ponownie dla małej Lilibet, kiedy się urodziła. Harry zawsze to doceniał. Doceniał również, że Kate dotrzymywała mu towarzystwa na zeszłorocznym pogrzebie księcia Filipa, kiedy reszta rodziny nie chciała się do niego zbliżyć. Kiedy rozmawiali tylko z Kate, wydawało się, że to dawne czasy.

Teraz pojawiły się nowe informacje.

Kate robiła wszystko, żeby Harry został w Wielkiej Brytanii

Po dwóch latach życia w konflikcie nie było łatwo Harry’emu i Wiliamowi stanąć twarzą w twarz. Ale było to spotkanie, na które Kate desperacko czekała. Jednak mimo najlepszych intencji księżnej, sprawy nie poszły zgodnie z planem, a Harry i Meghan wracali do USA, zanim obchody jubileuszu na dobre się skończyły.

Kate była zdenerwowana. Naprawdę miała nadzieję, że Harry zostanie w Londynie dłużej, aby wszyscy mogli spędzać razem czas i w końcu porozmawiać – mówi New Idea informator.

Biorąc pod uwagę ich historię, wydawało się, że Kate zadała sobie wiele trudu, żeby wszystko poszło dobrze, ale aby uniknąć starcia ze swoją szwagierką, Meghan nalegała na szybki powrót do domu. Informator twierdzi, że „w oczach księżnej pojawiły się łzy”, gdy prosiła Harry’ego, żeby został dłużej, ale Sussexowie byli nieugięci. Jej plan na pojednanie braci tym samym legł w gruzach.


Kate błagała Harry'ego ze łzami w oczach

Kate błagała Harry'ego ze łzami w oczach

Księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Harry

Księżna Kate, książę William, Meghan Markle, książę Harry

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Komentarze

 • Gość pisze:

  Hazz, póki co, jest trzymany na krótkiej smyczy. Jak to w kulcie. Jego guru staje na głowie, żeby utrzymać go w wiecznym gniewie, nie dopuści do zgody z rodziną i nie znosi sprzeciwu.

 • Gość pisze:

  O jejku, jejku jaka ona biedna i udręczona przez tę okropną Meghan. Tak się bidulka stara, tak się dwoi i troi żeby do tej zgody doprowadzić że nawet polskie brukowce nie mogą wyjść z podziwu i kurde wszystko psu na bude. Naprawdę aż mi jej żal, że się ten podły Harry tak uparł i nie chce wracać na etat nadwornego błazna dla księżnej pani. A ona taka pozbawiona rozrywek musi się męczyć z tym swoim drętwym mężulkiem. No naprawdę sytuacja nie do wytrzymania poprostu. 😄

 • Gośćkkw pisze:

  Ale wymyślacie farmazony.pidzrvir żeby o czymś pisać.w kółko o tym samym

 • Gość pisze:

  Rachela szybko zwinęła Harrego do domu , bo bała się, ze Kate i Harry się spotkają i Harry zrozumie jak lubi szwagierkę i jej rodzine i jak mu ich brakuje w życiu… tak robia typowi narcyzi , odgradzają ofiarę od wszystkich . Boja się ze mu powiedzą coś , czemu narcyz nie będzie już w stanie kontrolować ofiarę… smutne to !

 • Gość pisze:

  „Harry od dawna opisuje Kate jako siostrę, której nigdy nie miał”
  A Harry o tym wie?
  Bo to że Kate na każdym zdjęciu, jak byli we trójkę, wpatruje się w Harrego jak ciele, to widać az za dobrze., ale wiadomo też co powiedzial dziennikarzom, gdy pytali go o relacje z Kate – „Pomogłem trochę odnaleźć się w naszej rodzinie, ale nie znam jej zbyt dobrze”.
  Widać to miłość jednostronna musi byc:)))

 • Gość pisze:

  Ona ma na imię Rachela, Megan to jej drugie imie, czyżby się wstydziła go używać?

 • Gość pisze:

  Bez przesady, Kate ma własną rodzinę, a na Harrym już dawno położyła krzyżyk.
  Po co by miała chcieć pogodzić się z kimś komu nie można ufać?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×