Szukaj

To nie ciąża przeszkodziła Meghan w dotarciu na pogrzeb? Wypłynął chytry plan Kate

Meghan, Kate, Harry

Meghan, Kate, Harry

Meghan Markle nie pojechała do Anglii z księciem Harrym na pogrzeb księcia Filipa. Oficjalnie podawano, że lekarze zabronili jej tak dalekiej podróży. Jednak tabloid ujawnił, że maczała w tym palce Kate. Jaki sprytny plan!

Książę Filip zmarł w wieku 99 lat po długiej chorobie. Od 2017 roku przebywał na emeryturze, ponieważ borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wcześniej przez niemal miesiąc przebywał w szpitalu, który opuścił ze łzami w oczach na kilka dni przed śmiercią. Ostatnie chwile spędził u boku Elżbiety II na zamku Windsor.

Jego pogrzeb odbył się 17 kwietnia. W uroczystościach wziął udział Harry, który na wieść o śmierci dziadka wsiadł w samolot i pokonał ocean. Nie towarzyszyła mu Meghan. Ciężarna żona księcia została w Kalifornii razem z  Archiem. Jako oficjalny powód podawano, to, że lekarze zdecydowanie zabronili jej tak długiej podróży.

Jednak jeden z tabloidów doszukał się informacji, że sprawa nie jest taka oczywista, bo Markle bardzo chciała towarzyszyć mężowi. Podobno za wszystkim stoi Kate.

Jaki plan miała Kate, żeby Meghan nie przyleciała na pogrzeb Filipa?

Meghan z pewnością śledziła pogrzeb w mediach. Mimo że się nie pojawiła osobiście, przesłała piękny wieniec, który był przemyślanym hołdem dla Filipa. 

Jednak In Touch donosi, że wcale nie nakazy lekarzy spowodowały, że Maghan nie zdecydowała się na lot do Anglii. Informator twierdzi, że to sprawka Kate. To ona ma stać za tym, że na liście 30 gości, którzy znaleźli się na pogrzebie Filipa nie było Meghan.

To doskonała zemsta Kate. Wszyscy bali się ponownej obecności Meghan. Zamieszania, jakie wywołała. Skorzystała więc z ograniczeń spowodowanych Covidem i zbanowała szwagierkę. Ostatnią rzeczą, jakiej chcieli członkowie rodziny, to dodatkowe kłopoty na pogrzebie Filipa. A te z pewnością sprawiałaby Meghan – mowi informator.

W sytuacji pełnej napięcia, kiedy Harry po raz pierwszy od ponad roku pojawił się na Wyspach, obecność Meghan, która obecnie wszystkim kojarzy się ze zwierzeniami u Oprah, wywołałaby burzę. Cała rodzina odetchnęła, że jej nie będzie. Jeśli rzeczywiście to sprawka Kate, to bardzo przysłużyła się najbliższym.


Harry i William rozmawiają po pogrzebie księcia Filipa

Harry i William rozmawiają po pogrzebie księcia Filipa

Książę Harry, książę William

Książę Harry, książę William

Harry, William – pogrzeb księcia Filipa

Harry, William – pogrzeb księcia Filipa

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Kate jest inteligentna i przebiegla. Ale tez rozważna. Wie co robi i umie przewidywac skutki.
  Nie jest krnabrna i zlosliwa jak Megan.

 • Gość pisze:

  I bardzo mądrze, jesli to sprawka Kate. Megan nie byla by mile widziana w takiej smutnej chwili, zwłaszcza, że ona lubi błyszczeć. A tu trzeba byc pokornym i skromnym.

 • Olga pisze:

  Super! jeśli to jej zasługa, to gratuluję! Właściwa osoba na właściwym miejscu 🙂

 • Gość pisze:

  Przeciez ciążyła jej ta rodzina i miała przez nią mysli samobójcze to po co miała przylatywać. No tak wg niej mogła przyćmić swoją obecnością całą uroczystość

 • Gość pisze:

  Kartę miała g … do gadania

 • Gość pisze:

  I co jeszcze dziennikarze wymyślą??

 • Alex pisze:

  Kate zakamuflowana postać , dopiero pokaże wszystkim gdy zasiądzie meżus na tronie to zapanują jej rządy!

  • Gosc pisze:

   Wtedy bedzie nie awantura , tylko wojna, bo przede wszystkim zwali sie do palacow cala rodzinka Middletonow, czego przedsmak mielismy po ślubie Kaśki Czekaśki. Siostra byla stalym gościem, a matka, którą służba zlosliwie nazywala krolowa, no tak nimi rzadzila , prawie tam zamieszkała i dopiero Karol zrobil z tym porzadek. Mozna byc wiec pewnym, ze jak William stanie na czele BRK, to Middletonowie wkrocza na salony i beda sie tam rzadzic, i osaczą tego Willusia.
   Bedzie wojna ze stara arystokracja.

 • Joan pisze:

  No i dobrze. Wypisała sie z rodziny,to jej ewentualna obecność bylaby co najmniej nie na miejscu, zajęłaby je komus Z RODZINY ,chociaz dalszejj…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×